BezpiecznaCiaza112023

Bajkowo

12 lata 5 miesiąc temu #227350 przez niqsia
ooOJaJagodkaOoo napisał:

ja ostatnio zakupiłam książkę pt. '' POCZYTAJ MI MAMO'' wydawnictwa JEDNOŚĆ jest super, bajki na 5, 10, 15 minut do wyboru. każda bajka ma morał, czytam mojemu 5 miesięcznemu synkowi już od dwóch miesięcy :)


nie wiedziałam, że te książki są jeszcze dostępne ;)
pamiętam, że sama się na nich wychowałam ;) i pamiętam, że były kwadratowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265993 przez wenus
Cześć,

my czytamy Brzechwę. Ostatnio starszy syn czyta młodszemu:-)
stasiemil.blogspot.com/2011/12/nauka-czyatnia.html

Pozdrawiam,
Marta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #433465 przez kkiinnaa
Moja 6-letnia siostra uwielbia Przygody Tappiego z Szepczącego Lasu... -> Tappi z Szepczącego lasu

Drugiej właśnie sprezentowałam pierwszy tom nowej serii Niewidzialni i bardzo jej się podobało, czeka na kolejny tom -> Niewidzialni

Seria ma także swoje konto na FB, gdzie rozdają nagrody -> Niewidzialni na FB

Przy okazji zauważyłam, że wydawnictwo ma w planach nową serię Licii Trosi (autorka wydała w Polsce serię o Świecie wynurzonym, którą sama swego czasu czytałam) - Królestwa Nashiry. Marzenie Thalithy -> Nashira

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767855 przez linda_79
Dawno nikt nic tu nie pisał więc pozwolę sobie odświeżyć. Moje dziecko uwielbia książeczki edukacyjne wydawnictwa Res Polona z serii bambinoLUK. Dlaczego? Ponieważ są kolorowe, zawierają klocki układające się w odpowiedzi na zawarte w książeczkach zagadki oraz dlatego że można się nimi pobawić z mamą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034112 przez ania555
Polecam wiersze Bełzy i Chotomskiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045117 przez kosanoztra
Ja jestem zdania, że trzeba czytać dzieciakom od najmłodszych lat i wpajać im miłość do książek. Czytanie uczy, pobudza wyobraźnie a także buduje więź między maluchem a rodzicem. Książek co prawda jest wiele ale tutaj szymelka.pl można znaleźć specjalnie wyselekcjonowane przez specjalistów pozycje. Warto sobie zerknąć na ofertę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063326 przez junonka
A może warto dzieciaczka zainteresować komiksami. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć sobie do https://www.atomcomics.pl/ , gdzie można znaleźć naprawdę bogatą ofertę komiksów oraz gadżety z świata komiksów. Chyba największy tego typu portal z dostępnymi nowościami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068186 przez antosia
Tutaj jeszcze - www.empik.com/ksiazki/mikolajki-dla-dzieci
Jest bardzo tanio, a odpalili mnóstwo fajnych promocji.
Tak więc jeśli wam tylko zależy, to coś na pewno znajdziecie.
Stawki są bardzo dobre - nawet porównajcie z innymi sklepami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068280 przez Monia022
Jeśli któraś mama nadal poszukuje książek dla swojego maluszka, to na www.maminek.pl/top-5-najpopularniejszych-ksiazek-dla-dzieci/ znajdziecie te najpopularniejsze.

Moja mała uwielbia Dziwoląga ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069484 przez ulke
Może o Stasiu Pętelce? Jest ich 3 albo 4. Jadzia jest hitem u młodszych dzieci, moja córka nie wyobraża sobie bez niej wieczoru, Staś też jest fajny, krótkie opowiadania, ale takie w sam raz dla 3-4latków. My mamy Stasia dzielnego pacjenta, ale narazie odłożony, córka niecałe 2 lata, ale dla nas za długi.

No i dziewczyny bardzo fajną zabawą kreatywną dla dzieci jest zabawa modelinami Hey Clay: masakreatywnosci.netto.pl/ Mozna z nich tworzyć róznego rodzaju stworki ;) Mozecie wypróbować sobie je teraz dzięki sklepom Netto ( modelinki są tam dodawane do zakupów).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 tydzień temu #1069900 przez KarolineCZ
Bardzo fajną opcją dla maluchów będzie też muminki książka: egmont.pl/seria/MUMINKI,s,625670 . Ja bardzo lubiłam muminki kiedy byłam dzieckiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070256 przez Andreaa
Seria o Duni, Piaskowy Wilk, Ronja córka zbójnika, Dzieci z Bullerbyn, Karlsson z Dachu, Pipi, Książki Łukasza Wierzbickiego np.: Afryka Kazika, Machiną przez Chiny, Dziadek i Niedźwiadek, Ocean to pikuś, seria o skarpetkach, Biuro detektywistyczne Kassego i Mai, Mazurscy w podróży, Detektyw Pozytywka, Kacperiada, Psierociniec, Karolcia. Polecam również to pismo święte:
www.meritohurt.pl/pismo-swiete/pismo-swi...-papuga,11620,1.html

Przystępna oraz mądra forma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl