BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 4 miesiąc temu #42291 przez Xela
Tantum Verde polecam gorąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42347 przez rita
a mnie dzisiaj bolała potwornie głowa...po 12 godzinach nie dałam rady i wzięłam tabletkę Panadolu...mam nadzieję, że można to stosować w ciąży..teraz w ogole kiepsko- okres zachorowań, katarów i ciąża czyli zero leków....kupiłam sobie do nosa takie krople homeopatyczne eupfobium i jest troszkę lepiej. A wy jak się leczycie w razie przeziębienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42351 przez MagdaM
Rita ja sie tylko grzalam pilam herbatke z cytryna sok z malin i mleko z miodem do czasu az mnie nie zemdlilo. Na gardlo Isla. Nie chcialam nic innego zeby malestwu nie zaszkodzic. Dzis tez mi glowa odpada ale nie biore nic narazie staram sie wytrzymac

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42409 przez przyszla_mama
hej kochane:*

ja robie co sie da - plukanie szalwia, herbata z malinami, wygrzewanie sola, tantum verde,
i jednak MagdaM kupie te tabletki Isla, zanim odczytalam Twoja wiadomosc moj M pojechal do apteki i kupil HOMEOVOX,bo na necie napisane, ze nie zaszkodzi, ale tylko w ilotce tego Isla jasno i wyraznie napisane ze kobiety w ciazy moga stosowac..

wiecie, ja to juz bym doszla do siebie, powolutku i by mi sie to gardlo doleczylo,aby dzidzi nie zaszkodzilo, tylko bardzo mnie martwi ze czekaja mnie dzisiaj 4 godziny gadania...
mam zajecia, a zawsze jak mam chore gardlo i probuje doleczyc, to taka dawka gadania dziala strasznie na dopiero co popratowane gardlo.... mam nadzieje ze uda mi sie zastepstwo znalezc.....

milego dnia i dziekuje za rady:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #42435 przez MagdaM
Przyszla_mama jak jestes w ciazy i chora to bezwzglednie do lekarz i powinno sie wylezec, a nie tak lazic bo to mozna tylko pogorszyc.

Dzien doberek :)
Zasypalo :) Dzis mija 6 miesiecy od slubu... Rajusku kiedy to minelo :laugh: A wczoraj z mezykiem ustalilismy imiona dla malenstwa :) Mam takie pewne wahania co do dziewczynki, ale niech tam ;)

edit: ahhh no i wygralam ostatnie 2 ciuszkowe aukcje :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42461 przez luz_de_luna
dziewczyny, a znacie jakieś szczegóły odnośnie tego 10 tc? Dlaczego prawdopodobieństwo utraty wtedy maleje?

Kiedy informowałyście swoich bliskich i przyjaciół o dobrej nowinie? Ja z moim narzeczonym chcemy doczekać do pierwszego USG, żeby zobaczyć bijące serduszko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42464 przez MagdaM
luz_de_luna dzieciatko w 10tc jest juz plodem moze dlatego. Ja tylko czytalam ze odsetek ciaz straconych maleje po 10 tygodniu a juz wogole po 13 wiec ja czekam cierpliwie, bo wlasnie jestesmy w 10tc moze bede spokojniejsza ;)

My moim rodzicom powiedzielismy od razu, natomiast reszcie po USG wlasnie jak uslyszalam i zobaczylam serduszko :)

Bola mnie plecy jak na @ :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42469 przez luz_de_luna
no ja teraz jak na zbawienie czekam na USG - w 8 tc. (jeszcze 1,5 tyg. czekania :(), to jakby będzie pierwszy krok w uspokojeniu mnie. Drugi jak przekroczę 10tc a pewnie kolejny po 13tc .... a zapewne dla "rozrywki" potem wymyślę sobie kolejne terminy kiedy w teorii powinnam przestać się martwić, hehehe...
Moja przyjaciółka, która właśnie w ostatni piątek urodziła, twierdzi, że będę się tak stresowała póki własnoręcznie nie policzę wszystkich paluszków po porodzie ;) miła perwspektywa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42472 przez MagdaM
Ja mysle ze tak juz siezawsze bedziemy stresowaly jak to mamy :) Tez mamy USG za 1.5 tygodnia, ale to miedzy 11 a 14 tygodniem :) Mam nadzieje, ze edzie ok :)
A serduszko... Wspaniale uczucie:) Ja slyszalam w 6tc5d :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42476 przez luz_de_luna
a powiedz mi, czy u nas standardem jest już "test podwójny", o którym wspominają w mądrych książkach o ciąży? cz ytrzeba sie o to upominać? Ciażę prowadzę w prywatnym centrum medycznym, ale nie wem jakie jest podejście do tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42488 przez MagdaM
Uuu tego to ja Ci nie powiem. Masa moich kolezanek miala USG z przeziernoscia karkowa. Ja jestem u prywatnego lekarza i tez mam. Na tym forum spotkalam sie z tym, ze dziewczyny nie mialy. Wiec nie wiem jak to jest i czy nawet test podwojny to jest to samo... Niestety tego nie doczytalam :blush:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42509 przez rita
Dziewczyny
Byłam dziś na USG. Są dwa serducha :))))) Mamy bliźniaki dwujajowe. Ale numer. Strasznie się cieszę ale ogarnia mnie przerażenie...jak to wszystko udźwignę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42513 przez sylka
Rita to świetna wiadomość :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42514 przez luz_de_luna
GRATULACJEEEEEE!!!!! :)))) TO MUSI BYĆ DOPIERO PRZEWRÓT!! MIAŁO BYĆ JEDNO JEST DWUPAK! ;))) SUPER! ŻYCZĘ ZDRÓWKA I ŻADNYCH PROBLEMÓW! MA BYĆ TYLKO Z GÓRKI!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42525 przez bombel779
No widzisz Rita!! :) To jeszcze raz - podwójne gratulacje!!!! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl