BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 4 miesiąc temu #41359 przez rita
Jak dziewczyny się czujecie? Ja jutro na drugie USG lecę i mam nadzieję, że tym razem lekarka założy mi już oficjalnie kartę ciąży oraz zleci badania..czuję się bardzo dobrze..mdłości lekkie ale o dziwi bardziej wieczorem . Trzymajcie kciuki:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41366 przez przyszla_mama
i ja do was dolaczam :) co prawda do lekarza ide dopiero za kilka dni, dzwonilam, ale mowila moja pani ginekolog, ze nie ma sensu tak wczesnie, zeby przyjsc za 10 dni, wiec mam nadzieje ze po niedzieli juz bede pewna...

ale wszystko wskazuje na to, ze bede lipcowa mamusia :) ciagle nie moge w to uwierzyc :)
staramy sie od sierpnia, wiec jesli okaze sie ze dzidzius bedzie - naprawde mielismy duzo szczescia

2 testy wyslzy pozytywnie, i wszystkie objawy wskazuja na to ze jestem w ciazy... z obliczen kalkulatora 6 tydzien :)

kurcze, juz tyle z was bylo na badaniach i ma pewnosc a moja doktor mnie przetrzymuje wrrrr :unsure:
a juz tez chcialabym miec pewnosc i podzielic sie wiescia z bliskimi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41367 przez basba
Witaj przyszła_mama :)
Trzymam kciuki za ciebie. Na pewno wszystko będzie OK. Ja tez dopiero idę do lekarza 3 grudnia i nie mogę się doczekać. Ale z poprzedniej ciąży wiem że nie mam się za bardzo spieszyc. Ostatnio jak podejrzewałam ciążę pobiegłam kilka dni po braku miesiączki do lekarza - zrobił mi USG (test ciążowy ponad 10dni po spodziewanej miesiączce dopiero mi wykazał 2 kreseczki). Było widać tylko jakiś śluz przygotowujący miejsce pod zarodek. Za tydzień kazał mi przyjść ponownie - wtedy test juz pokazywał 2 kreseczki, no ale nasz maluszek schował się za jakąś chyba kosmówką i go nie było widać. Dopiero za trzecim razem (ok. 7 tygodnia) było widać naszą piękną małą fasoleczkę :)
Tak więc nie stresuj sięi spokojnie czekaj.
Daj znać jak będziesz po badaniach. Serdecznie pozdrawiam.







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41368 przez MagdaM
Dzien dobry :)
Witam nowe mamusie :)
Ja wczorj po raz pierwszy co nie zjadlam to oddalam... A myslalam, ze juz mi bedzie mijac :( Dzis mam trampka w buzi od rana i od wczoraj mnie suszy niesamowicie. Pozatym jade do gina po L4 i na zakupy, bo nie mam juz spodnicy ani... spodni :ohmy: ;)
Milego mamcie i brzuszki :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41370 przez natimp1
Witajcie serdecznie. Jestem również lipcówką 2011, termin wypada najprawdopodobniej 6/07/11,w zasadzie raz wypada 6 raz 13 w kalkulatorach więc nie wiem. Obecnie jestem w 7tc. Byłam juz na usg , serduszko pieknie bije. Póki co powstrzymuję się jescze przed wielką radościa, ponieważ pierwsza ciąże poroniłam, i mimo ze druga ciąża zakończyła sie pomyślnie i mam 2,5 letniego synka, to i tak sie martwię. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41373 przez Xela
No pewnie!!! Witaj Natipm1 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41374 przez MagdaM
Czesc Natimp1 :) :)

Kurcze nie moge czytac o poronieniach :( Odkad zaszlam w ciaze kazda zyczliwa kolezanka mi opowiada jak to poronila, jak to sie serduszko zatrzymalo... Jak ja mam byc spokojna :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41394 przez natimp1
magda M, nie słcuhaj koleżanek:), szczególnie tych zyczliwych. Tak to jest czasem sa poronienia -na wiekszośc nie mamy wpływu, organizm sam odrzuca np chory płód,. Ja strasznie to przezyłam, ale jestem pozytywnej myśli, wolę byc powściagliwa w rozgadywaniu ze jestem w ciązy, ale to nie znaczy ze nie wierze ze wszystko ok bedzie.

A i jescze ,w okolicch porodu czeka Cię tez pewnie pare rad i opowiastek kolezanek, jak to cięzko jak bolało, ze koniec świata prawie. A przeciez mnótwo kobiet rodzi i jest ok, o tym sie zapomina zaraz jak trzymasz dziecko w reku. więc uwag koleżanek zawsze warto słuchac z przymruzeniem oka, albo odpowiadać że nie ma co gadać , bo sama sie przekonasz za jakiś czas, ja tak robiłam i się dziewczyny powstrzymywły od rad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41397 przez behind
Witajcie :)

kurcze też sie strasznie boję poronienia, zwłaszcza, ze dość długo czekaliśmy - 8miesięcy.
Ale staram się o tym nie myśleć, bo już mnie parę razy taki stres i panika dopadły, że nie umiałam sie uspokoić :/

Wczoraj mnie jakieś mdłości dopadły, na szczęście cytryna pomagała na 2-3 godziny ;)

Ale już nie mogę się doczekać 14.12, żeby usłyszeć bicie serduszka :)


Wiecie coś nt. magnezu w ciąży? przyjmować w tabletkach, czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41398 przez natimp1
behid, mnie lekarz kazał wyłącznie kwas foliowy i jod, le mam wyniki ok,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #41399 przez Xela
Ja mam wizytę 8.12 i też nie mogę się już doczekać. To będzie pierwsza wizyta u mojej lekarki do miesiąc się czeka na wizytę, więc nie wiem, czy będzie USG. Liczę na to że tak.
Byłam w 5 tyg. u innego lekarza na usg i nie dość że zapłaciłam jak za zboże to jeszcze było widać sam pęcherzyk....
Mam nadzieję, że jest wszystko ok (przynajmniej objawy na to wskazują) .... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41423 przez natimp1
Xela 5tc to faktycznie za wc zesnie , u mnie w 6 było widac ale tylko dlatego ze mega dobre usg miał.. Kurcze jak tak czytam ile czekacie na lekarza i usg to zaczynam doceniac mojego ginka.

p.s dziewczyny gdzie dodaje sie suwaczek, chce zrobić a cos nie umiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #41425 przez Xela
Suwaczek zakładasz tutaj www.zapytajpolozna.pl/suwaczki.html
potem kopiujesz sobie kod na forum (pierwszy od góry) i wklejasz go jako podpis w swoim profilu zapamiętujesz i gotowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41432 przez MagdaM
Macie racje, nie bede sluchac narzekan kolezanek i ich dobrych rad...

Wrocilam, mam L4 na 18 dni. Niestety z zakupow nici mam tylko ksiazke i kubeczki.
Straszna bieda mi sie zrobila :( Nie mam ruszenia, bo chyba nie moge jezdzic autem :( Mam takie straszne zawroty glowy, ze boje sie :( A do tego po jezdzie mnie jeszcze brzuch bardziej boli, np teraz :(
Ehhh co do wizyt my mamy 10.12 - 180 zl jak sie dzis dowiedzialam, no ale USG genetyczne wiec dlatego :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41442 przez natimp1
Magda M- jesli moge zapytać, to Ty sama chcesz sobie te genetyczne zrobić, czy np lekarz kieruje,. Mnie na zadne takie nie skierował. MOja nastepna wizyta dopiero 15/12/2010, no ale co zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl