BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 4 miesiąc temu #243666 przez saiko
bidol napisał:


saiko a na kiedy masz termin? mi wychodz dobrze :) :)


na 14 lipca wg @, czyli chyba mniej wiecej na ten sam dzien co Ty ;) usg juz w środe

ja byłam dzis u ginki - i wszystko jest ok :) :) :) serduch bije jak oszalałe :laugh: :laugh:


mam tylko potworne mdłości - przez cały dzien :X :X :X :X lekarka kazała brac lokomotiw 2 x dziennie, ale nie pomaga :(


zazdroszczę bardzo, tak pozytywnie :lol: usg oczywiscie
mi mdlosci troszke dzis odpusciły, ale weekend cały spędziałm w łóżku z książka przegryzając sucharki ;)

mloda_mamuska witaj serdecznie wśród nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #244249 przez malenstwo84
ejjj dziewczyny ..... może uznacie pytanie za dziwne na takim początku ale usłyszałam dzisiaj że moja koleżanka z pracy zapisała swoje dziecko do żłobka w 5 tygodniu ciąży by mieć szanse po macieżyńskim wrócić do pracy. Robicie też w ten sposób? Ja mam gina w poniedziałek to chyba ewentualnie później bo przecież ja nawet serduszka jeszcze nie widziałam to jak mam je do żłobka zapisywać a na opiekunke mnie nie stać :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #244417 przez saiko
a ja słyszałam, ze nei da się zapisac nienarodzonego dziecka bo potrzebny jest PESEL dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #244502 przez malenstwo84
saiko napisał:

a ja słyszałam, ze nei da się zapisac nienarodzonego dziecka bo potrzebny jest PESEL dziecka


no własnie niby w niektórych miastach można. U mnie w Bydgoszczy wychodzi że tak. To jest artykuł akrat o Katowicach wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/jest...80680,wiadomosc.html
lepiej zatem dobrze sie zorientować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #244738 przez saiko
ja tam nie myślę o żłobku, tylko o wychowawczym. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to będę pracowała w domu. Nie potrafię sobie wyobrazić żeby zostawić takiego szkraba obcym ludziom. Przedszkole w wieku 3 lat - tak, ale nie wcześniej. Mam nadzieję, że tak się mi uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #244829 przez Karola87
Cześć dziewczyny, chciałabym się do was przyłączyć!
2 tygodnie temu dowiedziałam się, że po raz drugi los zdecydował za nas i będziemy mieć z mężem drugiego dzidziusia :laugh: Mamy już syna Franka, w grudniu skończy półtora roku.
Mieliśmy w planach starania o dziecko, ale za kilka miesięcy, a dokładnie to wtedy kiedy znajdę pracę. Los chciał, że pracy znaleźć nie zdążyłam. Widocznie tak miało być, są też dobre strony tego bo będę mogła sama zająć się i wychować dzieci a nie powierzać je obcym osobom.
Wizytę u lekarza mam dopiero w przyszłym tygodniu. O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się z dwóch pozytywnych testów. A objawy to częste wizyty w toalecie na siku, pogorszenie cery, powiększenie piersi i mdłości które zaczęły uprzykrzać mi ciążę od soboty... Kilka następnych tygodni będę musiała jakoś nauczyć się z tym żyć.

Mam nadzieję, że przymniecie mnie do swojego grona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #244931 przez malenstwo84
saiko napisał:

ja tam nie myślę o żłobku, tylko o wychowawczym. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to będę pracowała w domu. Nie potrafię sobie wyobrazić żeby zostawić takiego szkraba obcym ludziom. Przedszkole w wieku 3 lat - tak, ale nie wcześniej. Mam nadzieję, że tak się mi uda.


trzymam kciuki Saiko by sie udało :) ja niestety nie mam możliwości pracować w domu, a dla dziewczyn co na wychowawcze poszły już nie ma miejsca w firmie po powrocie. Może jeszcze tesciowa by została jako alternatywa ale nie przepadamy za sobą wiec nie wiem czy to dobry pomysł.
Wczoraj siostra mojego męża poroniła w 6 tyg ciąży :( mam nadzieje że nam wszystkim się uda dotrwać do końca! Chyba zrezygnujemy zatem z mówienia o ciąży w wigilie bo teraz to jakoś nie bardzo wypada :( szkoda.
miłego dnia dziewczyny
no i witamy Karole :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #244936 przez saiko
cześć Karola i serdecznie witamy :) odzywaj się często. Ja już wiem prawie trzy tygodnie o ciąży i mam za sobą dwie wizyty u lekarza a dziś pierwsze usg :D nie moge sie doczekać

malenstwo - my w końcu zdecydowaliśmy że powiemy jednym dziadkom już w ten weekend bo nie chcemy żeby dowiedzieli się od kogoś innego przez przypadek a jest takie zagrożenie. Moim rodzicom powiem za 3 tyg bo umówiłam się z nimi na kolacje przedświąteczną (nie będziemy się widzieć w święta)
Podłe jest to o czym piszesz na temat wychowawczego. Ja pracuję w super firmie pod tym względem. Są u mnie dwie dziewczyny, których nie ma już kilka lat w pracy (3-4), jedna urodziła w tym czasie 2 dzieci a druga 3 i jakby teraz zachciały wrócić to znalazło by sie dla nich miejsce. Jedynie ja się boje powiedziec szefowej bo pracuje w małym 3 osobowym dziale, jedna koleżanka właśnie poszła już na zwolnienie - rodzi w lutym, a szefowa niedawno straciła ciążę a rodziłaby chyba w styczniu. Poza tym mam duzo obowiązków różnych i ciężko będzie mnie zastąpić komuś całkiem nowemu.

bidol - gdzie jesteś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #245276 przez Monisia_1984
Cześć dziewczyny :)
To ja też chętnie do Was dołączę.
Termin mam na ok 23 lipca ale na pierwszą wizytę do lekarza idę dopiero za tydzień, 30 listopada. Nie wiem jak wytrzymam do tego czasu, bo bardzo się denerwuję czy wszystko jest w porządku. Najbardziej niepokoją mnie bóle brzucha, ale to chyba przez stres

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #245439 przez Debora
Witam wszystkie lipcowe mamusie, chciałam dołączyć do waszego grona:) jestem tu pierwszy raz, jakiś tydzień temu dowiedziałam się że zostanę mamą (też po raz pierwszy), byłam już u lekarza ale dopiero na kolejnej wizycie poznam termin, chociaż z moich wyliczeń wychodzi +/- 10 lipiec :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #245559 przez bidol
saiko - jestem jestem
ale mam takie mdłości, że żyć mi się odechciewa :( :X

kurcze, ale się porobiło to ile Was mamuśki przybyło???

karola, monisia, debora GRATULUJE !!!!!!!!

jest nas już 9? dobrze liczę?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #245564 przez saiko
cześć Monisia i Debora :)
ale nas dużo się zaczyna robić :D

ja byłam dziś na USG

6,5 hbd wgo ostatniej miesiaczki a wg usg 6,1 hbd
W powiekszonej jamie macicy uwidoczniono pęcherzyk ciążowy, wewnątrz pęcherzyka echo płodu :)
4,1mm

wszystko prowidłowo, następne usg za 6 tygodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #245599 przez bidol
saiko :kiss: :kiss: super. Cieszę się że wszystko ok :lol: :lol:

dziewczyny czy wam też tak cyce rosną??? o brzuszku nie wspomnę :ohmy: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #245612 przez saiko
bidol napisał:

saiko :kiss: :kiss: super. Cieszę się że wszystko ok :lol: :lol:

dziewczyny czy wam też tak cyce rosną??? o brzuszku nie wspomnę :ohmy: :silly:


nie wiem czy same cyce urosły, ale sutki i otoczki tak :D i ciemniejsze są
a brzuch to nie wiem czy od ciąży :P ostatnio więcej jem bo odkryłam że jak często jem to mam mniejsze lub brak mdłości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #245947 przez malenstwo84
:) ja mam takie wielkie cycki (co pewnie spowodowane jest nadwagą po części) że kolega stwierdził ze powinnam już szukać dobrego laktatora .... świnia :P
dzisiaj znów mam kiepski dzień z mdłościami :( najgorsze to jak musze isc do wc w pracy :/ niby same baby a syf taki robią ze sie porzygać można :( smród i tyle!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl