BezpiecznaCiaza112023

Tęsknota...

13 lata 11 miesiąc temu #16736 przez martela89
Hej dziewczynki :) Piszę o tym na forum bo nawet nie mam do kogo iść i się wyżalić :(
Mamuśka za granicą,pogoda okropna więc wychodzić się nie chce :(
Może wy mnie jakoś pocieszycie. Mój mężuś pojechał dzisiaj do Holandii i przeżywam koszmar,mam doła i ryczeć mi się chce jak dziecku :( 6 tyg sama to dla mnie masakra, to już nie pierwszy raz ale odkąd jestem w ciąży to przeżywam to 100 razy bardziej. Pociesza mnie myśli,że jak dzidziuś się urodzi to przyjedzie na 2 mies bo tak to tylko na 2 tyg wraca. Czyli 6 tyg tam 2 tu. Może to głupie ale dla mnie to totalna załamka...ale cóż pieniądze niestety z nieba nie lecą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16743 przez Madzia89862
martela89 wiem co to za uczucie moj tak samo wyjezdzal i wyjezdza.co prawda jak bylam w ciazy to tylko na terenie polski w delegacje jednak teraz wyjechal za granice.wiem jak ci ciezko ale dodam ze w ciazy o wiele latwiej to zniesc mimo wszystko jak urodzisz bedzie ciezej.malenstwo bedzie pochlanianlo ci caly czas a i rozlaka z mezem dobjajaca.dzis na dodatek moge ci powiedziec ze sie tak poklocilam z mezem jak nigy w zyciu.plakac mi sie chce ale nie moge dla mojego synka..:(moemy sobie podac rece kochana.razem razniej:)jak co to pisz:)mi tez sie przydalaby bratnia dusza do pocieszania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16745 przez kakasia20
kobiety a co ja mam powiedziec...? moj byly tatus dziecka ktore przyjdzie na swiat w niemcech na stale o dziecku nie chce slyszec juz ma inna dziewczyne.........totalnie mnie olał i olewa nadal i dziecko w brzuszku............ale nie moznasiepoddawac trzeba sobie radzic wiec moze jesli ktorac czuje potrzebe wyzalenia sie lub pogadania to zawsze mozna tu napisac cos o czym chcemy pogadac i bedzie razniej:)))):*:*:*:*:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16746 przez Madzia89862
chcialoby sie ale z drugiej strony glupio tak komus zanudzac:(jednak ja jestem sklonna kazda wysluchac:)kakasia i wpolczuje ci naprawde z calego serca:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16751 przez martela89
Madzia wiem co to są kłótnie,rzadko nam się zdarzają ale jak już są to na maxa. Chodzę potem i ryczę po kontach. Teraz to już i tak mąż stara się mnie nie denerwować bo potem się martwi ale czasami nie da się tego uniknąć.

kakasia20 współczuję Ci bo to jest dopiero dołujące...

Z drugiej strony codziennie dzwonie do swojego męża jak tam jest to nie jest tak źle,ale jego obecności mi brakuje mimo wszystko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16752 przez Madzia89862
hm no u nas w ciazy nie w ciazy klotnie byly sa i zapewne beda..czasem mam poprostu tego wszystkiego dosyc:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16753 przez martela89
Wiem co to znaczy czasami mam ochotę się spakować i wynieść,bo takie życie to nie życie itd,ale z drugiej strony jak ochłonę to nie wyobrażam sobie rozstania z moim mężem i wiem,że robi to dla nas i też by chciał być w domu. Przez wszystkie lata razem tyle przeszliśmy to myślę,że to też przetrwamy :) A kłótnie były,są i będą (oby nie zbyt poważne)bo tak jak mówi mój mąż bez nich było by nudno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16754 przez Madzia89862
no przynajmniej wy jakos umiecie sie porozumiec.ale u nas?jak juz sie tak konkret poklocj=imy to zadne z nas nie ustapi.mamy poprostu taki charaktery.a nie chodzi juz o to ze go nie ma teraz..tylko o to ze nawet na odleglosc sie klocimy.czasem jest dobrze nawet super ale czasem..naprade.wolalabym sie spakowac z malym i odejsc rozwiesc sie.. choc tez sobie tego nie wyobrazam ale..mysli sa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16758 przez martela89
No tak to właśnie jest z tymi naszymi chłopami z nimi źle bez nich jeszcze gorzej...
Ale u nas kryzys był z kłótniami i takimi tam tak na przełomie 4-5 lat związku, teraz jest już lepiej(odpukać żeby nie zapeszyć :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16760 przez Madzia89862
no my mamy ogolnie piecioletni staz od 3 jestesmy malzenstwem..ja nie wiem..czasmai mam wrazenie ze moj P to taki Piotrus Pan..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16761 przez martela89
My razem jesteśmy prawie 7 lat :) Ale jak zaczęło się dziać źle to doszliśmy do wniosku ,że musimy się określić i postanowiliśmy się pobrać i w czerwcu mamy 2-gą rocznicę ślubu :) Dzieję się różnie ale mój Marcin musiał dorosnąć bo chcieliśmy dziecko :) A z tymi wyjazdami to mam nadzieję,że to nie na dłuższą metę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16763 przez Madzia89862
no moj tez zabiegal o dziecko i nie wiedziec czemu nadal bywa zawodnym czlowiekiem..ale nie wazne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16765 przez kakasia20
nie ukrwyam ze sie zdolowalam potem mialam klopoty z brzuchem bo ciagle sie wnerwialam dlaczego tak wyszlo .........obwiniam sie szczerze mowiac ze tak wyszlo ale sa chwile kiedy widze 2 ludzi ktorzy sie kochaja nawet na odleglosc zza granica maja kontakt.......... a ja co mam siebie i to male dziecko ktore pokochalam ....ono jest dla mnie calym zyciem i zawsze bedzie:)))ono jest najwazniejsze....ale brakuje mi szczerze powiem 2 polowy ktora by przytuliła czy objela brzuszek ...........ehhhh az sie rozplakalam.... ostatnio juz zakupilak ciuszki bo wiem ze potem rady nie dam z kasa i wole powoli kupowac i miec wszystko:)we wtorek ide na usg prywatnie i zobacze moje malenstwo :) ale mam zle wyniki dzis tez sie nerwowalam...sprawa rodzinna az mie 5 min bolalo w 1 msc na brzuchu z boku tak ....pfff prawda brakuje mi 2 polowy ale nie poddaje sie dla malego robie wszystko:)
Madzia89862 - a kto powiedzial ze zwiazki sa idealne poprzez klutnie czy sprzeczki tez mozna sie uczyc i umacniac zwiazek wiedzac co sie zle robilo i starajac sie to naprawic:))

Madzia89862 ,martela89 ,bedzie ok zobaczycie mamy siebie jak cos :)mozemy sobie pomagac doradzac bo zapewne kazda miala ma inne odczucia z zycia wziete co przezyla-DAMY RADE !

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16767 przez Madzia89862
kakasia zeby to bylo takie latwe..ja wiem ze zwiazkow idealnych nie ma i nawet tego nie wymagam ..ale...ehhh damy rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16771 przez kakasia20
wiem wierze łatwo sie gada wiem.........ale jesli sie kocha trzeba sie zrozumiec....czasem to boli kilka slow za duzo w nasza strone i juz powod do placzu...tez tak mam...brat raz mi powiedzial ze jestem brzydsza niz bylam przed ciaza i placz ..........ale zaraz przeprosil nie pomyslal i powiedzial co wiedzial.... ...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl