BezpiecznaCiaza112023

chwalmy sie zakupami;))

6 lata 2 miesiąc temu #1066644 przez poloznapani
Ja ostatnio kupiłam żakiet z poduszkami... zawsze uważałam to za modę lat 90 ale okazuje się, że powinnam takie nosić:D Mam figurę gruszki a co za tym idzie bardzo wąskie ramiona. Zawsze zastanawiałam się jak mogę to zatuszować ubraniami bo niestety rzeczy, które mi się podobały często to uwypuklały. No i w sumie tutaj znalazłam parę trików, które trochę ułatwiły mi zakupy: www.kobiety.pl/uroda/jak-sie-ubierac-w-przypadku-waskich-ramion Im dłużej patrzę na ten żakiet tym bardziej mi się podoba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066959 przez MamaMajki
Ja się mogę pochwalić sklepem, który ostatnio wyszukałyśmy z koleżanką w sieci. Pojedynczym zakupem nie ma sensu... bo kupiłam tam ostatnio tyle rzeczy, że tylko robiłabym fotki, albo linki wstawiała :p Sklep z ręcznie szytymi rzeczami dla maluchów: tulituli-baby.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067053 przez Quake
Nie cierpię zakupów, ale czasem trzeba je robić. Sama ostatnio zakupiłam kilka ciuchów i myślę jeszcze nad jakimiś porządnymi butami sportowymi: cafe-mama.pl/klasyczne-buty-sportowe-dla...-classic-co-jeszcze/ w końcu trzeba jakoś nadążać za dzieciakami, którym nie brakuje energii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067093 przez Domii1983
Chwalmy się zakupami, bo one wprawiają nas w dobry nastrój. A mnie radość sprawia już samo oglądanie butów na allani.pl/wyszukaj/botki . Uwielbiam botki na szpilce, powiecie, może to nie za dobry pomysł ale czuję się w nich super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu #1071553 przez oleska23
A ja mam od niedawna spory ogród i tutaj gemmanarzedzia.pl/oferta/kombisystem-stihl/ kupiłam świetny zestaw narzędzi do jego pielęgnacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl