BezpiecznaCiaza112023

czas dla siebie

14 lata 2 miesiąc temu #4161 przez Moniq
słuchajcie dziewczyny, rozmówiłam sie w sobotę z moim mężem i ze strachem w oczach zgodził się na te 2-3 godziny z małą :) tak więc środę wieczór mam wolną :laugh: już się cieszę a z drugiej strony mam wyrzuty sumienia, że zostawię dziecko. czy to normalne???, niby chcę na chwilę się wyrwać ale na samą myśl ogarnia mnie lęk hihihi
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4350 przez Mirella
Nie zostawisz dziecka tylko pójdziesz naładować akumulatory :) Mnie się to czasem zdarza, a największa radość jest jak się do dziecka wraca:) Taka kilkugodzinna przerwa pozwala się odprężyć i zupełnie inaczej popatrzeć na swoją rodzinę, bardzo wszystkim polecam :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4357 przez Moniq
masz Mirelle rację, tylko takie głupie myślenie mnie czasem dopada. ale nic z mojego wolnego wieczoru dziś nie będzie, bo wczoraj okazało się że mój mąż musi wyjechać służbowo od dziś do piątku :( i zamiast "wychodnoego" mam trzy dni z dzidzia sam na sam :) może uda się w przyszłym tygodniu :laugh:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4409 przez Scholastyka21
Moniq wyrzuty sumienia to ja też mam jak mam swoje 2-3h wolnego, ale nie martw się przecież my też mamy prawo jak to Mirella napisała "naładować akumulatory"

Cieszę się, że moim postem jakoś zaingerowałam w nasze "5min" hehe :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4415 przez Agnieszka
ja wczoraj w ekspresowym tempie pojechałam na zakupy, a w domu pełną parą kąpiel, przebieranie, kremowanie, ale jedzenie nie było, bo został smoczuś butelki, a nie cycuś. Ale przynajmniej trochę odpoczęłam też sobie



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4441 przez Mirella
Agnieszka, wzbudzasz mój niekłamany podziw!!! Miesiąc po cesarce to ja się do życia w ogóle nie nadawałam o samodzielnych zakupach mowy nie było, o takim tempie życia jak Twoje tym bardziej.

Ja pierwszy raz zostawiłam dziecko z tatusiem jak musiałam iść na kontrolną wizytę do gina, mała miała 7 tygodni, i wszystko było ok:)
Mój mąż w ogóle chętniej zostawał z Klaudią jak była łatwiejsza w obsłudze, a teraz ja trzeba ją łyżeczką karmić to gorzej. Kiedyś zadzwonił, żebym wracała bo Klaudia deseru nie zjadła :) Ja na to spokojnie, że jak on nie umie jej przekonać do jabłek, to dlaczego ja mam być ta zła?
Mnie się wydaje, że tatusiowie świetnie sobie radzą z dziećmi jak muszą tylko robią wszystko żeby nie musieć :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4500 przez Scholastyka21
Mirella święte słowa :"tatusiowie świetnie sobie radzą z dziećmi jak muszą tylko robią wszystko żeby nie musieć "
dokładnie tak jest niestety
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4510 przez Mirella
Scholastyka i tu masz pole do popisu, tak wychować synka żeby się czuł zobowiązany opiekować się swoim smykiem. Czas wprowadzić zmiany w obyczajach, dosyć tego że tylko kobiety do dzieci, ale naszych mężów to już ciężko będzie wychować, mentalność kształtuje się w dzieciństwie.
Tak więc mamy małych dżentelmenów, do dzieła!!!
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4531 przez Agnieszka
dziś też się szykuje na szybki wypad do sklepu jak tylko mąż wróci z pracy, to robimy podmiankę i on zostaje w domu:)
Mirella bo ja jestem chora jak tak w domu siedzę tyle czasu!



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #4537 przez _aga86_
Ja poraz pierwszy zostawilam coreczke z Tatusiem w 6 tyg. jak musialam isc na kontrole do lekarza- uwierzcie mi jak tylko wyszlam od lekarza poprostu bieglam do domu:D A tam stoicki spokoj- mala przebrana, nakarmiona i spala jak aniolek:) Teraz wiem, ze jesli bede musiala gdzies wyjsc to moge byc spokojna. Co do tych naszych "5 min"- swietny pomysl:) Chyba wprowadze w domku male zmiany:) Ps. Jak tak zaczniemy ciagle cos zmieniac- to nasi panowie chyba odlacza nas od internetu:D- taki zart;)

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4543 przez Mirella
Agnieszka napisała:

Mirella bo ja jestem chora jak tak w domu siedzę tyle czasu!



Tu Cię nawet świetnie rozumiem, ja też nie lubię gnić, na szczęście urodziłam na wiosnę, i mogłam dziecko zabrać praktycznie wszędzie. Ale i tak podziwiam Twoją świetną formę tak krótko po porodzie :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4622 przez Agnieszka
Szczerze mówiąc to sama się dziwię, że tak szybko do siebie wróciłam. Juz od dłuższego czasu czuję się dobrze i wszelkie bule minęły. Szybki poród to i szybko przeszło.
Ja po prostu nie mogę wysiedzieć długo w zamknięciu
Już się nie mogę doczekać kiedy zrobi się wiosna i z mała będziemy szaleć razem juzna spacerach, odbije sobie wszystkie zaległości:)



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4805 przez ilona
Ja też nie mogę nawet jednego całego dnia w domu wysiedzieć. Mąż mi truje że zimno, że ślisko, że nie powinnam wychodzić z domu bo w ciąży to trzeba uważać na siebie. ja po prostu nie umiem :) i na szczęście urodzę wiosną i będę mogła szaleć na spacerkach. :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4808 przez Mirella
Kochana spacery to Ci lekarz na recepcie powinien napisać! Musisz wychodzić na świeże powietrze, Twoje dziecko tego potrzebuje. Uważać trzeba, oczywiście, ale to nie znaczy z łóżka nie wychodzić.
Ja też urodziłam wiosną i uważam że to najlepsza opcja, dzidziuś ma całe lato na zaaklimatyzowanie się :) a my nie jesteśmy takie uziemione :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4987 przez Scholastyka21
ja w ciąży dużo chodziłam, raz wyszłam w zimie i się dosyć poważnie przewróciłam bo ślizko było, ale na szczęście nic mi się nie stało, niestety wina to była nowych butów z idealnie płaską podeszwą
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl