BezpiecznaCiaza112023

Trudni sasiedzi

13 lata 6 miesiąc temu #32924 przez jedynaczka
no tak Mirella w sumie masz racje. ale z drugiej strony przyszła i od razu powiedziała "pomyślałam że nie ma kto sie dzieckiem zająć"
no więc prosze Cie... skoro słyszała płacz dziecka to powinna słyszeć to co i ja mówie parwda?
też mówie do eM żeby dał sobie spokój z płaczem bo tego nie może i tamtego tez nie moze.
I że płacz mu nic nie da.
No ciężko mi powiedzieć czy to największa plotkara bo raczej nie rozmawiam z żadnymi sąsiadami...
no poczułam sie niefajnie w takiej sytuacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32929 przez Mirella
Jedynaczka jakoś razem pisałyśmy bo mi Twoje wyjaśnienia dodatkowe umknęły, myslałam że pod agą piszę :)

No jak ona ma nerwicę to niech się leczy i tyle, jak się sama do mieszkania wpakowała to ze schodów na zbity pysk, wścibskich bab to ja nie lubię, oj nie lubię....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32930 przez _aga86_
Fakt moze i dobrze, ze sie zainteresowala, bo w zyciu roznie bywa... Zawsze np. matka mogla zaslabnac, czy w patologicznych rodzinach poprostu zostawic dziecko i wyjsc. No, ale jak juz sie upewnila, ze jedynaczka jest w domu- wkoncu drzwi otworzyla to poprostu przeprosic i odejsc, a nie pakowac sie do domu!!! No i jeszcze ten tekst "kiedy tatuś przyjezdza?!
bo sąsiadka jej powiedziała że mały teraz często płacze a jak był malutki to go nawet nie było słychać" to juz o czyms swiadczy- plotkara!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32933 przez kaśku
Plus jest taki, ze sąsiadka nie była obojętna - to dobrze rokuje jeśli w przyszlosci ktoś podejrzany zaczepił Twojego Skarba na podwórku.
Na Twoim miejscu podziękowałabym sąsiadce za szczere zainteresowanie i podkreśliła, że odczułaś dyskomfort w zwiazku z wypytywaniem o tatę malucha.

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33038 przez sara125
ja poki co sasiadów mam wporzadku ale za miesiac sie przeprowadzamy wiec n9ie wiem jak to bedzie... a co do wymuszania togrzes od jakis 3 miesiecy chce wszystko wymuszac placzem. ale narazie sie nie daje. jak wymusza to wyvchodze z zalozenia ze rady superniani sa zbawienne. Mowie mu ze placzem nic nie uzyska i zostawiam go w spokoju. wykrzyczy sie i idzie dalej sie bawic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33561 przez DariaEm
no ja tez mam nie lada problem z sasiadami, ale nie w sensie ze sie czepiaja o hałasy ale sami hałasują, czasem to naprawde trzeba uszy przytykac. Nie reaguja na skargi, zwlaszcza sasiedzi obok... matka mieszka z 2 synami i corka w 10m² i kazdy jest juz dorosly, oni sie wprost nienawidza, syn strasznie wyzywa te matke i bije, tamta sie drze w nieboglosy, juz zlozylam skarge do syndykatu na nich, bo jak urodzi sie moje dziecko to nie wyobrazam sobie zeby za sciana dzialy sie takie rzeczy, moze to cos podziala bo osobiste interwencje zazwyczaj koncza sie awantura i czesto wyzwiskami w moja strone. Dodam ze sa oni pochodzenia marokanskiego, a tam zupelnie inna kultura jest, oni nawet jak rozmawiaja to krzycza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242201 przez Marysia27
matko, temat dla mnie jak znalazł :lol: nie mogłam sobie odmówić przyjemności jego "odświeżenia" :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Szczerzę nienawidzę ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242274 przez natmur11
haha ale sie usmialam jak to czytalam xD chociaz pewnie nie powinnam ale sam sposob jak to napisalas mnie rozbawil do lez :laugh: ale co do tematu to ta szczotka moze po lbie trzeba mu nawalic? sama chwile mieszkalam z sasiadami ktorzy prowadzili typowo nocne zycie, wiec taksówki czy znajomi pod domem trabiacy po nocach to pryszcz. myslalam ze wyjde z siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242307 przez Marysia27
Hi hi natmur po głowie mówisz?!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

O właśnie jebutnęły drzwi , ten koń zleciał już po klatce schodowej...litości :cheer:
A tak swoją drogą, to zrobiłaś coś, żeby uciszyć swoich sąsiadów, czy może się przeniosłaś/ przenieśli ?

i na poprawę humoru :lol: :lol: :lol: :lol:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242311 przez natmur11
ja sie wyprowadzilam nich ktos inny sie meczy:D swoja droga jak znajoma mi opowiadala jak to ona potrafi sie drzec w lozku to znajomi jej faceta podoibno mu dziewczyny zazdroscili:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242320 przez Marysia27
natmur11 napisał:

ja sie wyprowadzilam nich ktos inny sie meczy:D swoja droga jak znajoma mi opowiadala jak to ona potrafi sie drzec w lozku to znajomi jej faceta podoibno mu dziewczyny zazdroscili:D


i pewnie stąd mój mąż miał taki dobry humor, gdy o tym usłyszał :silly:
Szczerze mówiąc, jak mam go dość to żałuję, że wzięliśmy kredyt na to mieszkanie, bo szybko stad nie wybędziemy, a ten cieciu raczej kobiety nie znajdzie- bynajmniej żadnej o zdrowych zmysłach, i pewnie prędko się nie wyprowadzi. pozostaje mi więc marzenie o mega wygranej w totka i wyjazd z takiego sąsiedztwa. Albo jak już z będę bogata, to wykupię ich i wyeksmituję :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242372 przez sylka
Marysiu nieźle sie uśmiaam z Twojego "nieszcześcia" sorki, ale fajnie to opisałaś.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242629 przez Marysia27
Ehhh.. sylka teraz to mnie Ty kobietko rozbawiłaś, swoimi sąsiadami, szczególnie ich bieganinie na "grzejnikowy hałas" szkoda, ze ja czegoś podobnego nie mam na swojego ciecia... Oj, przydałoby się... :lol:
A poza tym, mi już chyba nic innego nie pozostaje jak obśmianie cielactwa, bo prośby nie pomogły, to może w drugą stronę trzeba ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl