Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Wegetarianizm

7 lata 9 miesiąc temu #27926 przez Gosiaczek31
Dziewczyny czy któraś z Was jest może wegetarianką i jest ciąży lub została mamą?
Nurtuje mnie ten temat bo sama jestem lakto-ovo-wegetarianką. Moja gin nie kazała mi zmieniać diety i jak na razie wszystkie wyniki mam dobre. Martwię się jednak jak to będzie z karmieniem i później. Jest tyle różnych opinii na ten temat, że nie wiem co mam sądzić na ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #27937 przez kakasia20
to chyba nie przeszkoda przeciez jesz owoce i warzywa a one sa potrzebne dziecku....

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

7 lata 9 miesiąc temu #27942 przez Emme
mnie i wiele moich koleżanek "odrzuciło" od mięsa, nie muszę go w ogóle jeść, a organizm chyba wie najlepiej :), nie mam z tego powodu wyrzutów, bo jem dużo innych rzeczy. Twój organizm się go nie domaga, co pokazują wyniki, więc wszytko ok :)

7 lata 9 miesiąc temu #27944 przez Mirella
Nie jem mięsa 15 lat, urodziłam zdrowe radosne dziecko :D Karmiłam niestety tylko cztery miesiące, ale nie sądzę żeby to było spowodowane wegetarianizmem. Co do mięsa i wędlin ze sklepów: mój kot nie chce ich jeść, znajome psy też, a zwierzęta głupie nie są, widocznie to się do jedzenia nie nadaje....

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #28031 przez Gosiaczek31
Ja nie jem mięsa od 16 lat. Mirella a dajesz mięso swojemu bobaskowi? Nie rozmawiałam jeszcze z nikim na temat późniejszego żywienia maluszka ale bardzo mnie to zastanawia. Nie chciałabym niechcący zrobić dziecku krzywdy. A co do produktów mięsnych ze sklepu to święta prawda, że zwierzęta ich nie chcą jeść. Coś w tym jest.

7 lata 9 miesiąc temu #28041 przez Mirella
Tak, dziecku daję. Wyszłam z założenia ze wprowadzić muszę, żeby potem w przedszkolu czy szkole problemów nie było, no i nie bardzo miałam pomysł czym innym szkraba karmić. Na razie je, jak będzie starsza to się okaże czy będzie chciala, a już teraz widzę ze zupki rybne smakują zdecydowanie bardziej niż te z mięsem :)

7 lata 9 miesiąc temu #28096 przez Gosiaczek31
Mirella dzięki :)
Też chyba będę podawała maluchowi mięso. Bo w przedszkolu może być różnie. A jak podrośnie to sam zdecyduje. Problem w tym, że będę musiała się nauczyć przyrządzać mięsne potrawy :laugh: Do tej pory nie było takiej potrzeby.

7 lata 9 miesiąc temu #28100 przez Mirella
A tam, jak mały szkrab to wrzucasz kawałek do garnka i po problemie :) Potem zwalę gotowanie mięsa na męża :P

7 lata 9 miesiąc temu #28130 przez Gosiaczek31
To jest jakieś wyjście. Trzeba chłopa zatrudnić do gotowania he he :lol:

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka