BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla Męża na pierwszą rocznice ??

13 lata 7 miesiąc temu #31320 przez Joanna-Rona
Witajcie Kochane :)

Za miesiąc z moim meżem obchodzimy pierwszą rocznice ślubu! Aż trudno mi uwierzyć, że to już:) Centrum Hotelowo-Konferencyjne, w którym mieliśmy nasze wesele zaprasza nas na uroczystą kolacje, więc tym nie musimy się martwić. Mam problem z prezentem ...

Wymyśliłam już, że pierwszą drobnostką będzie nasz wspólny album ze zdjęciami od samego początku poznania, bo teraz wszystko mamy na kompie. Zdjęcie w ramce takiej potrójnej nas jako jeszcze pary, jakieś z wesela i Małej. I chciała bym jeszcze coś takiego bardziej oficjalnego, mniej emocjonalnego ale nie wiem co ....?

Bardzo WAS proszę macie może jakieś pomysły, chciała bym to załatwić teraz zanim jeszcze się mała urodzi.

Dzięki pozdrawiam pa

:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31338 przez Emme
To zależy od funduszy i od tego jakim typem człowieka jest Twój mąż. Ja co prawda nie na rocznicę, ale na 30 ur planuję wykupić bon na lot szybowcem, który będzie mógł wykorzystać w ciągu roku. Kosz to ok 350 zł, mogłabym taniej wykupić w innym miejscu, zdaje się że 200zł, ale nie ma tu bonu, a zależy mi na oprawie :). A od córci, która już będzie na świecie medal z napisem "mój idol" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31393 przez alutka1011
Joanna-Rona ja mam ten sam problem myślałam o profesjonalnej sesji zdjęciowej ale to chyba bardziej by się mi podobało niż mojemu męzowi :laugh: Ja wole coś nie drogiego ale pomysłowego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31407 przez martela89
My na pierwszą rocznicę zrobiliśmy sobie wspólny prezent.
Polecieliśmy na wakacje do Turcji :)
I to był najlepszy prezent dla mnie i dla niego i najlepsze wakacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31444 przez alutka1011
No dobry pomysł tylko z małym dzieckiem to raczej niemożliwe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31473 przez martela89
No tak nie pomyślałam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31484 przez Joanna-Rona
Emme cudo pomysł i wsumie nie taki bardzo drogi, moj mąż wolał by skok ze spadochronem, jednak z mojej strony odpada za bardzo bym się bała o niego mój znajomy sie prawie zabił po skoku ze spadochronem - miała bym wyrzuty sumienia do końca życia.

martela89 wspólna wyprawa była by super, ale rzeczywiście z małym dzieckiem będzie trudno. No i planujemy wprowadzić się do naszego domku w grudniu więc same wiecie jakie to straszne wydatki :(

alutka1011 No właśnie chodzi o fajny pomysł!

Chciała bym przeznaczyć ok 300 zł nie jest to za dużo ale więcej teraz nie dam rady wyskrobać :(

Dzięki dziewczyny ech i może jeszcze coś wymyślimy wspólnie co? :P
Ja od wczoraj myśle i nic nawet jak w nocy nie mogłam spać myślałam i nic oj nie wiem co z moją pomysłowością się ostatnio dzieje może to dlatego że już o porodzie myśle i to mnie tłumi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31510 przez Emme
To może troszkę napisz jaki jest Twój mąż, czym się interesuje? Może to coś ułatwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31515 przez Joanna-Rona
Ok już piszę :)

To typowy koziorożec, uparty ale bardzo ambitny wszystko robi według planu i strasznie sie denerwuje jak musi zmienić jakiś podpunkt (choć i tak już nauczyłam go elastyczności ). Chce zajść daleko i muszę przyznać że nie źle mu to wychodzi (dobra praca, bezpieczne auto, piękny dom - wsumie ten ostatni jest nasz wspólny ;) ) Pracoholik. Mężczyzana twardy, ale również emocjonalnie podchodzący do życia z przypływem fali romantyzmu. Uwialbia jazde na motorze (ale zabroniłam mu przynajmniej na jakiś czas zbliżana sie do jego ukochanego ścigacza ;) ) wycieczki i podróże, kulture, sztukę, stare przeboje z lat 60-tych, czasem kino, Wiedeń i Chorwacje ...no i jazde na rowerze, kocha wszystko co stworzy Audi ( czasem sie śmiałam że jego audica jest na pierwszym miejscu potem ścigacz, rower i wszystko inne) oczywiście jak każdy mężczyzna lubi dużo i dobrze zjeść.

Może załatwie nam bilety do krakowskiej Opery jeszcze nie byliśmy, tylko że nie zostanie z tego żadna namacalna pamiątka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31530 przez Emme
no to może oprócz biletu zrób coś sama, np karnet na wyjście z kolegami na piwo, albo na przejażdżkę motorem (można by złamać raz zakaz :))albo jeśli lubi czekoladę, to każdą kostkę z osobna zawiń w papierek i wsadź do środka karteczkę z tym za co go kochasz (np za niewynoszenie skarpetek do kosza na pranie), za co dziękujesz. Najlepiej żeby to nie była tylko jedna czekolada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31673 przez Joanna-Rona
Emme napisał:

no to może oprócz biletu zrób coś sama, np karnet na wyjście z kolegami na piwo, albo na przejażdżkę motorem (można by złamać raz zakaz :))albo jeśli lubi czekoladę, to każdą kostkę z osobna zawiń w papierek i wsadź do środka karteczkę z tym za co go kochasz (np za niewynoszenie skarpetek do kosza na pranie), za co dziękujesz. Najlepiej żeby to nie była tylko jedna czekolada.


Cudo, ale się uśmiałam ta czekolada to fajny pomysł chyba z trzy by się przydały .... Masz racje twórczy prezent. Szczególnie że mam dużo czasu teraz w domku. Przynajmniej teraz ja jeszcze nie ma Małej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820874 przez majzuz
zakupilam srebrna bransoletke dla swojego meza. byla to specialna bransoletka bo zawierala w sobie odcisk mojej dloni wraz z krotka dedykacja. super efekt. zakupu dokonalam w sklepie inter. artess. polecam i tobie chlopak napewno doceni taki prezent.
www.artess.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822297 przez antosia


Śmiejcie się, ale mój facet dostał wiertarkę. Byliśmy na etapie remontu, nie mieliśmy kasy na dziwne prezenty. A ta Celma przydała się wiele razy i podejrzewam, że wiele razy jeszcze z niej skorzystamy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825814 przez Kowalka
Zastanawiam się czemu zwyczajnie nie kupisz czegoś, co sprawi przyjemność Wam obojgu? Przecież to Wasze wspólne święto, prawda? Udajcie się do spa: http://prezentmarzen.com/zestaw-spa-dla-dwojga-w-krakowie/ i wspólnie spędźcie to święto ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #827187 przez dorisss
Ja zabrałam męża na rocznicę do SPA, fajnie było pobyć tylko w dwójkę i przypomnieć sobie początki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl