BezpiecznaCiaza112023

Mrówki

13 lata 6 miesiąc temu #33076 przez mysia-sia
Nie wiem gdzie indziej umieścić ten wątek, ale błagam o pomoc. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się mrówek??? W zeszłym roku była masakra, mrówki w całej kuchni, bo tam najwięcej pożywek dla nich. Ale jakoś udało się ich pozbyć po zrobieniu porządku za szafkami i posypaniu trutką. Teraz znów się pojawiły, więc mój mąż pierwsze co to znów za szafki z trutką.... ale to chyba nie za bardzo działa... nie mogę na wierzchu zostawić nic, dziś wywaliłam cały prawie chleb, bo w niego wlazły, anie uśmiecha mi się jeść mrówkowego białka....:( No imuszę coś z tym zrobić, bo do szału mnie doprowadza zabijanie tego paskudztwa na blatach:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33086 przez Emme
ja mieszkam teraz na parterze i jak się wprowadziłam to spotykałam różnej maści robaki. Kupiłam takie płytki na insekty i jak ręką odjął. Wiem, że na mrówki są specjalne środki. moja znajoma miała z typ problem i kupiła takie coś co przypomina piasek, tzn w takim małym, przezroczystym opakowaniu może 1 cm na 2,jest jakiś środek, który przypomina piasek. Chyba coś takiego zwalczaj.pl/trutka-mrowki-faraona-bros-p-141.html?cPath=84_63

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl