BezpiecznaCiaza112023

Narzekanie na partnera/ męża

13 lata 1 miesiąc temu #78670 przez Emme
ja na szczęście nie mogę narzekać. zakupy tylko on robi, jak wychodzimy na spacer to sprząta, odkurza, myje podłogi, ogólnie wszystko co robi się w domu)i wietrzy mieszkanie. jedyne co mnie denerwuje to kładzie na komodzie jakieś papiery, świstki, o których musi pamiętać lub zabrać ze sobą do pracy. w sumie to tylko jego jedyny grzeszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78675 przez MoNiaaa
jesli chodzi o sprzatanie nie moge narezkac :) czesto sprzata jak jest w domu i to bardzo dokladnie :)

pamietam jak jeszcze nie mieszkalismy razem i przychodzil do nas to czesto jak sie nudzilismy to mowil zebysmy cos posprzatali to w kuchni to w pokoju az sie moja mama zdziwila ze tak sprzata ale to chyba z domu wyniosl bo u mojej tesciowej nigdy nie widzialam balaganu :)

ale oczywiscie czasem zdarzy sie taki dzien ze mu sie nie chce sprzatac i wsyztsko zostawia po katach ale to chyba kazdy tak zcasem ma ja tez :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208369 przez bombel779
A ja na przekór zachęcam Was do wychwalania swoich partnerów! ;) Zobaczcie jak to zrobiła Nasza forumowa koleżanka :) Przeczytajcie i powiedzcie jak to wygląda u Was?! ;)
wrolimamy.pl/2011/10/06/tatus-tez-rodzic/ :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl