Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Suche pieluszki

7 lata 9 miesiąc temu #37255 przez sloneczko
czesc dziewczyny,

mam pytanie, Laura od tygodnie zluzywa ok 3-4 pieluszek na dzien w nocy cala noc (od 21-7) one poprostu sa wrecz suche.

jeszcze przed miesiacem w dzien ok 5-6 czysem 7 zmienialam a w nocy 3 ( tez te godziny snu)

niewiem czy to wiekowo mnie siusiu robi, czy cos nie tak.

jak ostatnio u lekarza bylam to powiedzial ze jest wszystko ok. Ale ja nieukrywam ze mnie to zaczyna martwic.

ona pije tyle co wczesniej.

Mialyscie tez taki przypadek?

pozdrawiam i dziekuje za porady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #37270 przez wiola
Słoneczko,nie ma powodu do niepokoju,od jakiegoś czasu Filip też mało zużywa pieluch,czasem mu zmieniam od rana do wieczora 3,4,chyba że ma kupę ,a robi i czasami 2 dziennie,na noc jak mu założę ok 19 to ma do 8-9 rano ,tak nasze dzieci mniej siusiają,albo robią lepsze pieluchy,ja używam pampersa,i są naprawdę chłonne,buziaczki dla Laury,jest śliczna,pozdrowionka.

7 lata 9 miesiąc temu #37272 przez Gosiaczek31
sloneczko rozumiem Twoje obawy. Kubusiowi też zdarza sie miec sucha pieluszke jak dłużej spi w ciagu dnia (5 godz). i tu nie chodzi o to ze pampers wytrzymuje i nie przecieka tylko ze nie robi siusiu albo jest go mniej. tłumacze sobie to tym ze jak ma taka długa przerwe w jedzeniu to nie ma po czy sikac :laugh: mimo wszystko nie wiem czy to normalne :unsure:

7 lata 9 miesiąc temu #37283 przez sloneczko
dzieki dziewczyny, to mnie uspokoilyscie, juz tak myslam ze to wiekowo, ale nie myslam ze az tak.

uf ;)

7 lata 9 miesiąc temu #37288 przez ilona
sloneczko mam nadzieję, że Laura po prostu już wyrosła z częstego sikania :), ale jak przychodziła do nas do domu położna, to mówiła mi żebym przynajmniej raz na dwa tygodnie przez cały dzień zakładać dziecku pieluchy tetrowe, w celu sprawdzenia ile razy właśnie robi siku.
Bo nierobienie siusiu może być objawem problemów z nerkami.

7 lata 9 miesiąc temu #37325 przez _aga86_
Julka zuzywa jakies 4,5 pampersow na dobe (w tym raz kupke- no chyba, ze czesciej sie zdarzy to rzecz jasna wiecej razy) i zawsze sa mokre. Moze sprobuj z tetra tak jak pisze Ilona. A po nocy ten pampers jest mokry- u nas nawet bardzo., ale nie przecieka.

7 lata 9 miesiąc temu #37448 przez sloneczko
Aga wlasnie chodzi o to ze po nocy jest tak w miare, bywalo tak ze musialam 3 pampresy w ciagu nocy zmieniac, a teraz tak jak juz pisalam od 21-7 nawet dzis do 8 i byl tak w miare.

to jak to mam zrobic, zalozyc normalna pieluche i prawdzic jak czesto sie zalatwia? czy np jaki jest kolor, bo to tez jest wazne z tego co wiem.

ale to co widze kolor ma ciagle taki sam, ale za to przed ok tygodniem to byl dziwny tez zapach, ale tak jak juz wyzej pisalam lekarz mi powiedzial ze jest ok.

nie ukrywam ze pierwsze wpisy mnie uspokoily, ale teraz zaczynam sie martwic znowu..

7 lata 9 miesiąc temu #37449 przez _aga86_
Sloneczko skoro lekarz stwierdzil, ze jest ok to raczej nie masz powodow do obaw.

7 lata 9 miesiąc temu #37450 przez sylwus136
Słoneczko powiem Ci tak mój mały jest troszke starszy od Twojej małej a siusia baardzo dużo.
Jak mu załoze na noc pieluszke od 20 do 8 rano to prawie sie wylewa.Prawie bo jest strasznie ciężka i nasączona.
a na dzień zuzywa tak gdzies z 5-6 pieluszek.

Ale wiesz w sumie kazde dziecko jest inne wiec tez sie nie mozesz sugerować.
A powiedz mi jak jest z robieniem kupki>?
Co ile robi?
Bo jesli z tym tez ma problem no to wtedy zgłoś się lekarza i zapytaj ale jesli wszystko jest z tym ok to się nie martw moze zaczyna mniej siusiać i tyle :)

7 lata 9 miesiąc temu #37451 przez sloneczko
no tak ale.. to jest ten sam co stwierdzil ze laurze zeby ida i co czekamy jak glupia juz parwie 3 msc i nic.

a w mojej okolicy ten jest najlepszy, a pozatym jest ich tutaj strasznie malo, zobacze, wyprobuje z ta pieluszka tetrowa i zobacze.

7 lata 9 miesiąc temu #37453 przez sloneczko
sylwus136 napisał:

Słoneczko powiem Ci tak mój mały jest troszke starszy od Twojej małej a siusia baardzo dużo.
Jak mu załoze na noc pieluszke od 20 do 8 rano to prawie sie wylewa.Prawie bo jest strasznie ciężka i nasączona.
a na dzień zuzywa tak gdzies z 5-6 pieluszek.

Ale wiesz w sumie kazde dziecko jest inne wiec tez sie nie mozesz sugerować.
A powiedz mi jak jest z robieniem kupki>?
Co ile robi?
Bo jesli z tym tez ma problem no to wtedy zgłoś się lekarza i zapytaj ale jesli wszystko jest z tym ok to się nie martw moze zaczyna mniej siusiać i tyle :)

kupki robi praktycznie raz dziennie jedna, czyli w to niewliczam pieluszki, bo to normalne ze musissz zmienic ;)

no wlasnie mala mi przed ok miesiacem tez tak robila, dziennie do 7 pampersow i w nocy 3.

7 lata 9 miesiąc temu #37454 przez sylwus136
no to jesli robi kupki to moim zdaniem poprostu zmieniła sobie pory siusiania i moze poprostu zaczyna bardziej kontrolować pęcherz :)

Głowa do góry bedzie dobrze :)

7 lata 9 miesiąc temu #37530 przez natmur11
sloneczko spokojnie mysle ze wszystko jest ok. ja Klaudii w dzien zmieniam 3-4 pieluszki a w nocy wcale wiec od 21 do 6-8 rano ma ta samo i tez nie zawsze jest pelno. czasem jak zrobi sobie dluzsza przerwe w spaniu to jej zmienie ale tak starcza jej jedna

7 lata 9 miesiąc temu #37748 przez sloneczko
my wrocilysmy od lekarza, bylysmy prywatnie.

i okazalo sie ze wszystko jest super, z nerkami nie ma zadnych problemow, poprostu wiekowo siusia mniej ;) az mi kanien spadl z serca.

7 lata 9 miesiąc temu #37785 przez _aga86_
No to super :)

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka