BezpiecznaCiaza112023

Krus-pytanie o wychowawcze

13 lata 4 miesiąc temu #44368 przez alutka1011
Witam mamusie!Mam pytanie może ktoś mi będzie mógł pomóc.Wczoraj mi tata zapisał działkę i teraz mam łącznie ponad 1ha więc będe należeć pod krus.Obecnie jestem na bezrobociu a córka ma 5 msc czy będzie mi się należało jakieś wychowawcze czy coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44456 przez raczek10
HEJ ALUTKA Z TEGO CO WIEM TO NA WYCHOWAWCZY MOZESZ IŚC TYLKO WTEDY JAK MASZ UMOWĘ O PRACĘ NAPRZYKLAD NA CZAS NIE OKREŚLONY ,LUB DO DNIA KIEDY UMOWA CI WYGASA I JAK MASZ PRZEPRACOWANE WSTECZ CO NAJMNIEJ 6 MIESIĘCY . JEŻELI TERAZ BĘDZIESZ NA KRUSIE I PODEJMIESZ PRACĘ NA UMOWE A PRACODAWCA BĘDZIE CHOJNY I NP. DA CI UMOWĘ NA 3 LATA TO NA 2 LATA MOŻESZ IŚC NA PŁATNE WYCHOWAWCZE O ILE DOCHODY CI NIE BĘDĄ PRZEKRACZAĆ TAK JAK DO RODZINNEGO . NA WYCHOWAWCZYM MOŻNA BYC DO UKOŃCZENIA PRZEZ DZIECKO 4 ROKU ŻYCIA. TAK ŻE BĘDĄC NA KRUSIE NIC SIE NIE NALEZY :( TAK TO JUŻ JEST W NASZYM KRAJU . :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44470 przez alutka1011
Ok dziękuje za odpowiedź.No w końcu to Polska!Tak tylko się zastanawiałam bo jedną działkę miałam zalesić żeby nie podlegać pod Krus a jakby mi się coś należało to bym nie zalesiała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl