BezpiecznaCiaza112023

Na wakacje - z dzieckiem czy bez?

9 lata 8 miesiąc temu #903651 przez Manga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917854 przez AniaF
A ja na to jak na lato, bo jeszcze nie mam dzieci. Ale myślę, że gdybym je miała to za bardzo bym za nimi tęskniła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917944 przez sandroosia
Hmm.. na weekend we dwoje tylko z mężem może ale podkreślam może bym się zdecydowała.. na dłuższe wakacje chyba jednak nie...

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #918017 przez Anabelle
Każdy robi jak uważa. Ja niemowlaka bym nie zostawiła i 15 msc Antek jeździ z nami wszędzie i na weekendy i na tygodniowe wakacje. Gdyby jednak dziecko miało kilka lat, to pewnie chętnie wysłałabym syna na tydzień z dziadkami w góry, a sama pojechałabym z mężem odpocząć choć kilka dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #972106 przez eni
Wakacje zawsze z dziećmi wybieramy takie miejsca gdzie nie ma zbyt wielu turystów i wszyscy mamy więcej przestrzeni dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #982512 przez mamazone
eni - śliczne zdjęcie ;)
To czy wakacje z dziećmi czy bez jest na pewno uwarunkowane tym gdzie jedziemy i na jak długo ;) Każdy rodzic na pewno nie zostawiłby swojego dziecka na długo ;) Chociaż czasami taka krótka rozłąka może dać dużo dobrego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989119 przez junonka
Ja nie wyobrażam sobie wakacji bez dziecka :P Zawsze zabieramy malucha ze sobą - wszędzie nawet na zagraniczne wczasy samolotem - na szczęście u żadnego z nas nie występuje awiofobia .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #990052 przez midnight79
To zależy ile ma się czasu i funduszy ;) najlepiej pojechać na wakacje we dwoje i na wakacje z dziećmi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #998339 przez sandroosia
My pierwsze wakacje spędziliśmy razem nad Polskim morzem :) było cudownie :)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1033932 przez karin
Można pojechać z dzieckiem, ale np. moja siostra postanowiła razem z mężem, że na początku maja pojadą na tydzień tylko sami, we dwoje. W związku z tym, córka spędzi ten czas u babci, a piesek, aby nie obarczać jej dodatkowym kłopotem będzie szalał na wybiegu z innymi psami w hotelu dla psów http://www.psipensjonat.com.pl/o-nas/ w którym już kiedyś był kilka dni. Zero stresu dla wszystkich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035202 przez Judyta4
Myślę, że warto jeździć z dziećmi na wakacje i nawiązywać z nimi więź, szczególnie gdy na co dzień dużo pracujecie i macie dla nich mało czasu. Warto jednak wybrać miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi jak np. Hotel Fajkier w okolicy Jury Krakowsko Częstochowskiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036228 przez Kent781
Nie wyobrazam sobie wakacji bez dzieci . To sa moje pociechy i nie zostawie ich z nikim na tak dlugo .

Pies, który szczeka, nie gryzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036334 przez grulika
Ja spędzam wakacje z dziećmi tylko oczywiście trzeba im zapewnić zabawe, czas. Czasami droga, która się odbywa od domu do np morza to 6 h jazdy. W takich momentach zawsze mam w torbie kolorowanki zakupione wcześniej w matrasie. To rewelacyjny zabijacz czasu . Ja i dziecko jesteśmy wtedy spokojne o droge.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1037317 przez matapan
Jak się ktos decyduje na dziecko, to ze wszystkim konsekwencjami, także w czasie urlopu. Więc na urlop tylko z dzieciakami.

Zem­sta to klęska oso­bis­ta człowieka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1037667 przez sikorkaa
Ale jak to? Wyjechac na wakacje bez dzieci? To chyba nierealne :P przynajmniej u mnie :) raz, że nie miałabym małej z kim zostawić, dwa ze bym bardzo tesknila, a trzy, że przecież dziecko tez zasługuje na wakacje :)

Aby pozbyć się worków pod oczami i przebarwień przeczytaj ten artykuł GladkaCera.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl