BezpiecznaCiaza112023

Jaki prezent dla dziewczyny na urodziny

8 lata 5 miesiąc temu #1016027 przez colmar
Cześć,

moja dziewczyna w przyszłym miesiącu ma urodziny i nie wiem co jej kupić. Jesteśmy ze sobą 3 lata i wiem że ma hopla na punkcie ciuchów więc postanowiłem iść w tym kierunku czyli kupić jakąś bluzkę. Przeglądałem oferty kilku sklepów i nie wiem co wybrać co sądzicie o tej bluzce magmac.pl/bluzki-damskie/280-szyfonowa-k...ety-z-eko-skory.html może jakaś inna propozycja co mógłbym kupić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019476 przez molka
Kup jej coś w sklepie internetowym gdzie można zwrócić towar w razie czego. Warto zajrzeć na kuponiarnię - można kupić tam rzeczy nawet za pół ceny, jak pobierzesz kod rabatowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021397 przez grulika
Może jakiś weekendowy wypad np do Barcelony? Wiem że to się wydaje nie do zrealizowania, ale teraz można latać za grosze. Coraz częściej ludzie w taki sposób zwiedzają świat, sama już byłam w paru stolicach państw Europy. Tanie loty weekendowe, możesz znaleźć tu wyjazdy-weekendowe.pl/ . Stron podobnych do rezerwacji hotelów też jest dużo ;) , teraz weekend w Barcelonie kosztuje tyle co u nas nad Polskim morzem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025589 przez jarzebinka007
Kwiaty, elegancka kolacja, bielizna...a może jakiś fajny zestaw kosmetyków naturalnych np. tu są dostępne kosmetyki produkowane z naturalnych surowców bez sztucznych barwników itp. Jeszcze innym ciekawym pomysłem jest wycieczka za miasto w jakieś ciekawe miejsce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027344 przez molka
A jeszcze z fajnych bluzek to coś takiego mi wpadło - www.fairfashionstore.com/moda/topy/bluzki/lula-961.html - niby na co dzień, a jednak elegancka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027843 przez weronikaklosok
Ja preferuję dostawać ale i dawać znajomym bony na zabiegi pielęgnacyjne do ciała.
Znajoma mnie ostatnio zaprosiła do beautyandbio.pl/ na depilacje laserową.
Bardzo fajna sprawa :-) polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032044 przez junonka
A może srebrna bransoletka? Takie ładne i delikatne znajdziesz na www.anellosilver.com/pl/6-bransolety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035425 przez grulika
Myślałeś by dać jej ksiązkę, jakiś notatnik czy gre planszową ? dziewczyny czasami lubią takie rzecz. W matrasie jest wybór duży , jak to co napisałam Ci nie podchodzi to jeszcze możesz tam zakupić płyte z dobrą muzyką lub filmem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048767 przez junonka
Taka torebka z frędzlami prezentuje się bardzo ciekawie i myślę, że może być naprawdę ciekawym pomysłem na prezent. Ja z pewnością z takiego prezentu bym się bardzo ucieszyła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049093 przez wyjur
Na tegoroczne lub te w przyszłym roku urodziny dziewczyny warto kupić wyjątkową sukienkę. Każda kobieta je lubi :) Sama dzisiaj dostałam paczkę z http://www.navona.pl/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049176 przez junonka
Pomysłów na prezent może być naprawdę sporo. Myślę, że jeśli o kobiety chodzi, to trochę ułatwiona sprawa, bo jakaś torebka, czy szpileczki na pewno się spodobają. Jeśli szukacie więc sklepu, w którym można znaleźć naprawdę fajne torebki w atrakcyjnych cenach, to warto zajrzeć sobie do samidare.pl/smo_m_TOREBKI-2492.html . Sprawdźcie, może i wam jakiś pomysł na prezent tutaj przyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049329 przez kinfa
Sam powinieneś wiedzieć co lubi :) Jeśli nie znacie się na tyle dobrze to polecam ci kupić jakąś kartę podarunkową z środkami do wykorzystania. Prezent bardzo fajny i "bezpieczny" :)


******
Ocieplenie domu: sprawdź najlepszy tynk mozaikowy . Więcej info. w odnośniku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049487 przez junonka
Może prezentem, który jej się spodoba będą takie obrazki srebrne - www.swietymarek.com/obrazki-srebrne-aniolek.html . Sprawdźcie same, mnie naprawdę bardzo podoba się dostępna tutaj oferta. Mają naprawdę duży wybór tego typu akcesoriów religijnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049523 przez Dadome8
Zależy czym się intereuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049744 przez Zuzannna
A może postaw na coś oryginalnego do tej bluzki jak chociażby wynajęcie kogoś kto zaśpiewa na żywo? Chłopak mojej koleżanki zadzwonił do Fine Tunes napisał słowa do piosenki, oni skomponowali muzykę i zaśpiewali o ich relacji. Chwaliła się tym po tym każdemu kogo spotkała i każdy jej zazdrościł, ja także bo liczy się przede wszystkim pomysł a nie ilość wydanych złotówek na prezent ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl