BezpiecznaCiaza112023

zakładanie biznesu

2 lata 7 miesiąc temu #1070267 przez Allina
Na pewno do prowadzenia biznesu też trzeba się odpowiednio przygotować, nic nie dzieje się od razu... Warto więc zaglądać w takie miejsca, jak przykładowo www.kuchnianablysk.pl . Gdzie znajdziecie porady na temat tego, jak zarządzać swoim lokalem? Jak zadbać o czystość w nim? Takie wskazówki na pewno się przydadzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 5 miesiąc temu #1070348 przez velto
Sporo czasu myślałam o założeniu własnego salonu kosmetycznego i w końcu co do tego się przekonałam, nie żałuję. Aktualnie mam swój biznes już dwa lata i wszystko idzie po mojej myśli. Jeśli chodzi o linie kosmetyczne jak i sprzęt do salonu, to posiadam wszystko od producenta www.monduniq.pl/pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 5 miesiąc temu #1070358 przez kalina27
Podobnie jak wy moje drogie także i ja ostatnio założyłam swój biznes. Niestety okazało się, iż moje wstępne plany, co do kosztów są niewłaściwe. Potrzeba było mi większych środków. Jako że wszystko już był w trakcie przygotowania, to nie można było przestać. Podjęłam więc decyzję o pożyczce. Tak konkretniej rzec ujmując, wzięłam ją www.wonga.pl/ tutaj. Muszę wam powiedzieć, że całość poszła bardzo sprawnie. Warto dodać także, że udało mi się załatwić formalności przez internet. Dzisiaj mój mały biznes się rozwija!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 godzin temu #1070746 przez karmelka493
Ja w przerwach od prowadzenia biznesu wybieram medycynę estetyczną u drkrahel.pl/ :) Ładujemy baterie i dalej do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 11 miesiąc temu #1070755 przez paweu85
Zastanawiacie się nad założeniem własnego biznesu? Polecam Wam www.dsmtech.pl/produkty/kompensator-kolnierzowy-okragly , jest to storna na której znajdziecie wiele specjalistycznych sprzętów. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071716 przez aneta86
W sumie to racja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071720 przez Dolores
Biznes to zawsze temat o jakim można pisać godzinami. W dzisiejszych czasach mamy bardzo dużo możliwości, dlatego w pierwszej kolejności musimy się zastanowić co nas interesuje. Nie każdy przecież musi prowadzić coś związanego z typowymi branżami lub handlem. Są ludzie szukający zmiany o 360 stopni w swoim życiu. Sama mam znajomych jacy postanowili wejść w rolnictwo, a dokładnie chów trzody chlewnej - livelle.pl/wspolczesna-hodowla/ Jest to dla nich bardzo satysfakcjonujące zajęcie, pozwalające się oderwać od szarej rzeczywistości. Zresztą wystarczy poczytać w internecie opinie na ten temat. To przy okazji może być bardzo rentowne zajęcie, pod warunkiem postawienia na jakość, a nie ilość. Najważniejsze będzie zapewnienie odpowiednio zbalansowanej diety dla zwierząt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071728 przez KarolineCZ
Trzeba także prężnie działać w sieci. Poczytajcie sobie więcej o promowaniu firmy za pomocą Facebooka: https://www.naszraciborz.pl/site/art/7-strony-partnerskie/56-sponsorowane/98490-jak-pozyskac-nowych-klientow--z-facebook-ads- . Uważam, że to bardzo przydatne informacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071732 przez KarolineCZ
Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy firm, które się zajmują konkretnymi branżami. Teraz jest mnóstwo możliwości - na przykład transport międzynarodowy: https://logit.com.pl/transport/ . Zapoznaj się z ofertą i przemyśl to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071763 przez KarolineCZ
Możesz się też zdecydować na komputer poleasingowy dla swojej firmy. W tej sposób na pewno nie przepłacisz za taki sprzęt. Różne sprzęty poleasingowe znajdziesz w sklepie internetowym At-Outlet. To między innymi laptopy poleasingowe Warszawa: https://at-outlet.pl/komputery-poleasingowe-warszawa .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 2 tygodni temu #1080537 przez Quake
Jak ma się biznes, to może się też przydać zatrudnienie specjalisty od zarządzania finansami, takim przykładem mogą być usługi CFO. Więcej o tym dowiecie się tu www.financebusinesspartners.pl/3-korzysc...ecia-cfo-na-godziny/ także z wyjaśnieniem czym to jest, na czym polega oraz jakie są tego korzyści dla prowadzonej działalności. Na pewno warto rozważyć takie kwestie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 miesiąc 1 tydzień temu #1080726 przez golden
Jeśli chodzi o gastronomię, to na pewno lokalizacja i odpowiednie wyposażenie są kluczowe. Słyszałam o sklepie gastromix.pl/ który oferuje kompleksowe wyposażenie dla lokali gastronomicznych. Mają tam wszystko od akcesoriów kuchennych po urządzenia, co może ułatwić start takiego biznesu. Ważne, żeby wybrać sprzęt, który będzie dopasowany do naszych potrzeb i wielkości lokalu. Pomysł na biznes to jedno, ale dobra organizacja i wyposażenie to połowa sukcesu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl