BezpiecznaCiaza112023

Prezent na rocznicę związku

7 lata 3 miesiąc temu #1049576 przez Zuzannna
Ja na rocznicę swojego Faceta zabieram zawsze najpierw na jakieś jedzonko, które zwykle on wybiera dlatego ostatnio byliśmy w bohemiarestaurant.pl/ a później zawsze jest jakieś kino,albo teatr czy inne atrakcje oczywiście tych atrakcji później jest więcej ;) On mi zawsze kupuje biżuterię i dostaję ogromny bukiet róż, które kocham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049609 przez Zimny10
Wszystko zależy co się komu podoba...

Możecie wracać do swojego zajęcia. Jaki sens marnować dobrą ceglaną ścianę, skoro można na nią kogoś rzucić. Zawsze to powtarzam.-Odmaszerowała w stronę baru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1049834 przez wyjur
Ja kupiłam whisky z http://sklepzwhisky.pl i zegarek. Zastanawiam się tylko czy to wystarczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1050172 przez Illon
Ja zawsze kupuje dobry alkohol a mój kochany zajmuje się transportem i kolacją. Chyba w tym roku planuje coś specjalnego bo widziałam jak przeglądał dyniewicz.pl/pl/ , mam nadzieje że myślałam o mnie i tej limuzynie a nie jakimś autokarze na konferencje dla pracowników.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1055888 przez aniaola37
Może depilacja laserowa śląsk ? Myśle, że to idealny prezent dla obojga ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1058042 przez monimm82
Myślę, że fajnym prezentem będzie odświeżenie swojego domu. Oczywiscie nie całego, może np coś do salonu. Jakas fajna, wygodna kanapa czy sofa np. homlando.com/kanapa-omega-4,214.html ? Na takim prezencie oboje skorzystacie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1060987 przez marynika
Ja nie mam pomysłu co kupić mojemu mężczyźnie. Chyba po prostu przygotuję kolację.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062136 przez wiola438
A może pomyśl o feromonach refform.pl/pl/573-feromony ? Prezent idealny na rocznice. Będzie Was do siebie ciągnęło jeszcze bardziej.;) Czasem warto trochę zaszaleć i kupić coś bardziej oryginalnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1069995 przez KarolineCZ
Jeśli chodzi o prezent dla kobiety to może na przykład oryginalna koszula nocna? Bardzo duży wybór takich koszul znajdziesz tutaj: www.xoxoxo.pl/kategoria/dla-niej-koszulki-nocne . Myślę, że żona czy też partnerka ucieszy się z takiego prezentu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070024 przez Quake
Najlepiej do prezentów podejść indywidualnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070135 przez plagit
nie ma co z prezentami lepiej spędzć ten czas razem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070190 przez tessa
Jestem tego samego zdania. Uważam, że lepiej gdzieś razem wyjść, a nie dawać sobie upominki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 1 miesiąc temu #1071798 przez KarolineCZ
Warto też czasem napić się wina do obiadu dla zdrowia. Polecam rzucić okiem na przykład na wina sklep internetowy: https://winayo.pl/ . Myślę, że to ułatwi Wam wybór odpowiedniego wina. Wino to też świetny pomysł na prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 4 dni temu #1080552 przez KarolineCZ
Do odzieży warto także dobrać stylowe dodatki. Mogą to być na przykład takie modne zegarki breitling: wsliwinski.pl/pl/k/zegarki-breitling . Uważam, że taki zegarek jest też rozwiązaniem ponadczasowym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 miesiąc 1 dzień temu #1080677 przez nestera
Ja na 1 rocznicę dałam brelok z naszym zdjęciem, stworzyłam teledysk ze swoim udziałem i nagrałam cover piosenki XD i zgrałam na pendrive, którego razem z brelokiem i listem włożyłam do ręcznie zrobionego pudełka
Myślę, że z każdą kolejną rocznicą będą to prezenty coraz mniej związane z nami, ale listy postaram się zostawić ;)
Jeśli macie więcej funduszy, polecam wybranie się w jakieś fajne miejsce ze spa: www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki/pl/terma Od siebie polecam Terma Słowacki.
https://travelbird-images.imgix.net/75/8f/758ff9378a8e94786ff472a045f9f024?auto=compress%2Cformat&w=1440&q=75&h=954

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl