BezpiecznaCiaza112023

Jaki zlewozmywak kupić?

6 lata 9 miesiąc temu #1063024 przez wyjur
Remontuje kuchnię i nie mogę zdecydować się na wybór zlewozmywaka. Podoba mi się bardzo taki model https://primagran.pl/zlewozmywaki-granitowe/zlewozmywak-granitowy-praga.html ale nie wiem, czy warto kupić jednokomorowy z ociekaczem czy lepiej dwukomorowy. Może możecie coś doradzić w tym temacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063072 przez marynika
Też bym postawiła na granitowy zlewozmywak. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063628 przez junonka
Uważam, że warto w całej kuchni zmienić blaty kuchenne. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć sobie do blaty kuchenne warszawa . Moim zdaniem ich oferta jest naprawdę ciekawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #1066623 przez ulke
Aktualnie mam w domu zlewozmywak granitowy i róznie o nim piszą. Trochę bałam się,że będzie niewygodny jednak okazało się,że wcale nie jest tak źle jak o nich mówią. Bez problemu można taki zlewozmywak doczyścić.

Zamawiałam zlewozmywak od Deante. deante.pl/pl/Zlewozmywaki-Granitowe Zdecydowałam sie na taki prosty szary i z ociekaczem:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071784 przez KarolineCZ
Warto także pomyśleć o zakupie różnych sprzętów i akcesoriów do kuchni. Z pewnością przydadzą się różne artykuły. Takie akcesoria znajdziecie w ofercie Sklepu Technica: https://sklep.technica.pl/piece-elektryczne-2/piec-do-pizzy-1-komorowy-1-x-pizza-53-cm-pizza-master-countertop-551ed . Zachęcam do wizyty w tym sklepie online.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl