BezpiecznaCiaza112023

Przedszkole - Częstochowa

11 lata 4 tygodni temu #605062 przez antosia
Mam dylemat - wczoraj zaniosłam papiery do przedszkola, które wybraliśmy jako główne dla naszej córki. Nie będę już nic pisała o standardzie, bo wiadomo jak jest. Strasznie nie spodobało mi się podejście pracownik do mnie. Były bardzo niemiłe - jak zatem będą traktowały moją córkę, która ciągle skacze, i nie może usiedzieć w miejscu?
Czy nie lepiej dziecko wysłać do prywatnego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #606414 przez Kowalka
Moje podejście do tego tematu jest proste - w publicznym robią to co muszą, bo i tak będą miały nadkomplet dzieci, a w prywatnym muszą się starać.
Dlatego nasze dziecko idzie do prywatnego przedszkola na Grabówce. W ostatnim czasie już wystarczająco w tv pokazano jak się traktuje dzieci w publicznych placówkach.
Oczywiście to żadna reguła, ale wolę dmuchać na zimne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #607018 przez antosia
Czyli myślimy podobnie. A co za przedszkole? Ja słyszałam jedynie o przedszkolu Olka Klepacza, ale ponoć strasznie drogie - na szaleństwo finansowe to my sobie pozwolić nie możemy, a tam słyszałam, że to może byc nawet czterocyfrowa suma. Prawda to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608685 przez AniaF
antosia Napisz coś więcej o zachowaniu tych Pań proszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #608874 przez antosia
Wyglądało to w ten sposób, jakby musiały mnie obsługiwać za karę. Bardzo niegrzeczne, bez podstawowych zwrotów grzecznościowych. Kiedy zadawałam pytania to na mnie warczały. Może chciały na siłę zniechęcić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #609122 przez Kowalka
To przedszkole to Sowa. Warunki bez porównania do publicznych. Fajne pracownice. Powinno wyjść około 200 zł więcej za prywatne.
Przy takiej różnicy nie widzę sensu zostawiania dziecka w publicznym. Wolę mieć spokojną głowę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #610160 przez antosia
Dzięki, na pewno sprawdzimy. Po ostatnich aferach w żłobkach, domach opieki i wszystkim co państwowe, jestem coraz bardziej na nie. Sprawa rozstrzygnie się w ciągu kilku tygodni, ale jeśli nie znajdę nikogo kto będzie narzekał na to przedszkole, to wyślemy tam nasze dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701389 przez Kowalka
I co? Dostaliście miejsce w przedszkolu? Napisz gdzie i za ile, jeśli to prywatne przedszkole.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702322 przez antosia
W publicznym? Nie było szans... Po tym co widziałam nawet mi na tym nie zależało. Córka idzie do Sowy, standard w przedszkolu nie ma porównania do tego, co widziałam w publicznych. Rozmawiałam z dwoma mamami - ich dzieci są bardzo z tego miejsca zadowolone. Liczymy, że u nas będzie podobnie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705182 przez Kowalka
Gdyby jednak coś było nie tak to pisz - niby to samo przedszkole, ale różne dzieci.
Wolałabym wiedzieć o wszystkich problemach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931381 przez antosia
Chodzi do przedszkola już drugi rok - jesteśmy zadowoleni. Kuchnia zawsze była ok, córka jadła, w domu nie zawsze tam było. Przyznam, że np. nie byłam pozytywnie nastawiona do kwestii języków na tym etapie, a jednak to coś daje. Córka już sporo u mnie, przynajmniej będzie miała dzięki temu dużo lepszy start do szkoły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933271 przez Kowalka
Miałam odpalone powiadomienia - to pozytywnie, ale raczej inaczej być nie mogło. U nas również w dalszym ciągu jest ok.
A kiedy opowiadam znajomym gdzie moje dziecko chodzi, kto do niego przychodzi i co robią w przedszkolu, to robią taaakie oczy.
Aż szokujące, że mogą być aż takie różnice programowe. Albo niektórym się po prostu nie chce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933713 przez antosia
Mnie imponuje przede wszystkim nauka języka - córka dużo umie, szybko łapie słówka, to jednak robi swoje. Obawiałam się, że jeśli dużo zajęć będzie miała w obcym języku to pojawią się problemy w rozmowach z nami - że będzie używała jednego i drugiego języka. Jednak wcale tak nie było. Potrafi odróżnić, podejrzewam że na zajęciach zwracają im na to uwagę. Ogólnie - świetne miejsce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1016995 przez Malwi22
Polecam stronkę przedszkoland.pl. Możecie dodawać opinie o placówkach, do których chodzą Wasze dzieci.

biopsja mammotomiczna uratowała mi życie. Badaj się regularnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041966 przez antosia
Nie mam zamiaru niczego zmieniać. Dziecko jest szczęśliwe w przedszkolu, a również i nam miejsce zdecydowanie odpowiada pod każdym względem. Po prostu jest optymalnie przygotowane pod dzieci. Tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl