BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 8 miesiąc temu #719947 przez Ikunia1910
Z braku możliwości wyrzucenia z forum, delikatnie mówiąc " niepotrzebnych" ludzi, niniejszym ogłaszam forum mamus czerwcowych 2013 za reaktywowany z tymi mamusiami które nie sa pepkami świata. Mam nadzieję ze bedzie tu tak miło jak milo byc powinno :D

Serdecznie zapraszam do udzielania sie ;)
I gorąco pozdrawiam.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719952 przez violcia00
No super pomysl Ikunia i dziekuje za zaproszenie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719954 przez Ikunia1910
Violcia przeciez Was nie mogłoby zabraknac :)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719956 przez abrakadabra
Bardzo fajny pomysł Ika :) Myśle,że tu na pewno nie bedzie miejsca, na dogryzanie i ubliżanie sobie nawzajem. :blush:

Jak mija poniedziałkowy wieczorek mamusie? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719978 przez violcia00
No to do dzieła dziewczyny :laugh:

Ja wlasnie usypiam malego,kolysze go na bujaczku bo dzis caly dzien marudzi ale nie ma sie co dziwic ,w takie upaly to i dorosly ma dosc...i jeszcze kapiel nas czeka,dzisiaj sama bo mojego nie ma,ale nie jest to dla mnie problem,juz sobie radze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719982 przez abrakadabra
Mój Kuba o 18.00 wciął 120ml mleczka i śpi nadal ^^ Pewnie ok 22.00 sie obudzi na jedzonko i spac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719993 przez Ikunia1910
Ja skończyłam werbowanie ciała macierzystego :) zobaczymy ile dziewczyn do nas przejdzie i uwaga...Hania je kolacje i goraco ja powitamy na naszym nowym forum :)

U mnie lajtowy dzionek ładna pogoda, Zocha spi jak zabita, czekam do 22 i wybudzam ja na kapiel.

Violcia czemu miałabyś sobie nie poradzic ? Jak bedziesz miala jakis problem to pisz pomozemy ci wykapac Oskara;)

Abra sie wie ;) po co nam jakies tornada, lepiej żyć bez spiec:D




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719997 przez Hania84
No to w takim razie jestem i ja :)

Dzięki Ikunia za zaproszenie :kiss:

No to rozkręcamy ten wątek :lol:

Dziś miałyśmy z Lenką spokojny dzień :) Lenita spała od 12 do 15...a później tylko drzemała sobie :) Gadałyśmy dziś dużo ze sobą i bawiłyśmy sie w "a kuku" :lol: Lenka chowała się za pieluszką :silly:
mimo ciepła mało dziś pije mleka wypiła łącznie 390ml a herbatki i wody łącznie 40ml...jak jej podaję to mi wypycha językiem smoka...widocznie nie potrzebuje :)
teraz troszke marudzi więc zaraz lecę ją kapać :)

Jeśli pojawiłaby sie tu Kasiasia to mam do niej rade na bączki i kupki ... Natali pisała jakis czas temu że fantastycznie działa też napar z kminku :) Zaparza sie 10 ziaren kminku 200ml wrzątku...studzi się i dodaje 2 łyżeczki glukozy :) Kasiasia jeśli to widzisz to spróbuj :) nie zaszkodzi a może pomoże :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720039 przez Hania84
Coś cicho tu na razie ...
przekonajcie się dziewczyny zaproszone przez Ikunię...może być fajnie :)

Właśnie uśpiłam Lenkę...wcześniej wypiła butlę mleka a jeszcze wcześniej została wykąpana :)
ale się uśmiałam bo marudziła już bo była śpiąca więc rozebrałam ją...zdjęłam pampersa i wzięłam na ręce i tak czekałyśmy aż tata zrobi wodę do kąpania...a ona w tym czasie mnie osiusiała hihi :lol: musiałam zmienić koszulę nocną :P

Dziewczyny wyszło tak jak wyszło...jestem teraz tu na tym forum i miło by mi było gdybyście tu zawitały i pogadały z nami :) Fajnie mi się zawsze pisało z Wami i mam nadzieję że nadal tak będzie :) Czekam/my tu na Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720082 przez violcia00
Fajnie haniu ze jestes...zozkrecimy ten watek jeszcze :laugh:

Mnie ostatnio plecy cos czest bola,w nocy nie moge zasnac przez to,ale jak juz uda siee zasnac i jak sie znow budze to nie czuje bolu,mimo wszystko jest to uciazliwe :angry:

Ikunia bo wczesniej troche sie balam kapac sama malego,ale on jest grzeczny i taki szczesliwy jak jest w wodzie :blush: ,ale po kapieli nie mogl dlugo zasnac,pozniej dalam mu cyca,possal troche i chwila moment zasnal :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720089 przez Hania84
violcia no pewnie, ze tak :D

mnie też ostatnio plecy bolą , ale to dlatego że Lenkę noszę przodem do świata i wszystko ogląda bo już ciekawa jest jak nie wiem wszystkiego...a waży już 4600g :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720092 przez Ikunia1910
Viola wiedzialam ze sobie poradzisz.

A ból plecow to chyba kazda po porodzie ma. Do tego przy dziecku ciezko jest sie nie schylac, czy przy przewijaniu, do wózka, przy kąpieli... Czuję ten sam ból:/
Ja na wieczor jak sie położę do łóżka to podciagam nogi do klatki piersiowej i tak sobie leze okolo 10-15 minut i mi troszke schodzi ten ból.

Haniu Ty to masz kruszyne;)

Dobranoc :*




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720126 przez Kasiasia
Hej dziewczyny
dzieki za zaproszenie
Haniu dzieki zadzwonie do męza zeby jadac z pracy kupil ten kminek i sprobujemy
ja po wczorajszym koszmarnym dniu miałam koszmarna noc

na szczescie teraz na 2 godzinki przed praca wpadła mama ( nie wiem skad wiedziala ze prawie nic nie spałam) ale i tak przy tym płaczu nie potrafie spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #720129 przez Ikunia1910
Dzien dobry.

Jestem przerazona. Zośce saczy sie ropa z miejsca po szczepieniu na ramieniu. Szczepienia robilismy dwa tyg temu a jak wpisalam w google ropiejace miejsce po szczepieniu to doczytalam ze po szczepiace na gruzlice moze ropiec. Teraz nie wiem nawet co jej dawali w ta raczke ale gruzlica to nie jest bo ja szczepia zawsze na lewa, i żółtaczkę wiem ze dostala w noge, czyli albo tężec błonica krztusiec, albo heinego medina:( zalepilam to narazie plasterkiem.
U waszych pociech nic nie wylaxi po szczepieniu?
:(

Czesc Kasiu fajnie ze do nas dołączyłas :*
Jej to rzeczywiscie spróbuj z tym kminkiem nie moze byc tak zebys wogole nie spała bo nam sie wykończysz.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #720185 przez Hania84
Witajcie laski :)

Kasiu spróbuj, może akurat będzie lepiej :)

Oj Ikunia...nie wiem co poradzić na to ropiejące coś. Wiem, że czasem mogą ropieć miejsca ukłuć od szczepionek ale tak dokładnie to się nie znam. Może przejdź się do lekarza po radę? Tylko, że kurcze nie jesteś u siebie...no ale co z tego...lekarz powinien to obejrzeć...powiedz, że się martwisz a jesteś sporo km od siebie bo na wakacjach przebywasz i nie powinno być problemu :)

Lenka spała nam do 4 , wypiła mleczko i jeszcze do 7...później się obudziła i do 8 fikała sobie w swoim łóżeczku...a później to już jej się znudziło i ją wzięłam do siebie i poleżałyśmy jeszcze 45 minut :lol:

Ikunia no jeszcze nie jest duża hehe ...waży teraz tyle co mojej ciotki syn przy porodzie :lol:
...ach Ikunia i świetny awatarek masz :) ślicznie wyglądacie dziewczyny :blink:

Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl