BezpiecznaCiaza112023

Jaką sukienke w ciązy na wesele

13 lata 10 miesiąc temu #18092 przez Katarzynka
Jak byście się widziały w ciązy na weselu jako gość ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18093 przez Katarzynka
Katarzynka napisał:

Ja mam ślub ciotecznego brata w sierpniu (będe koniec 8 mesiąca) jestem gościem i zamierzam kupić lub uszyć szukienke w żywym kolorze odcinaną pob biustem długą do ziemi :) coś w rzymskim starym stylu :D


Katarzynka napisał:

A ja chcem coś w tym stylu i kolorze tylko na dole więcej plisowań falbanek :lol: zeby podkreslić brzuszek ale żeby też miał gdzie sie zmieścić :laugh:
www.evita.com.pl/min_400_600_66my4t412m668153808q.jpg lub tym
www.evita.com.pl/min_400_600_o599m3j779vusp806sul.jpg
Ale to jedno i to samo.
A Twoja jest ładna i uwazam że jak najbardziej pasuje :) Tylko bardową bo czarna to taka smutna :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18094 przez Katarzynka
eash napisał:

dziewczyny, a ja z innej beczki teraz: od rana sie dzisiaj zastanawiam, jak sie powinnam ubrac na slub brata w pazdzierniku, gdzie jestem swiadkowa. pierwszy raz w zyciu mam swiadkowac! i do tego w ciazy. czytam i czytam na ten temat, co czlowiek, to opinia... :( sa tacy, co twierdza, ze swiadkowa w ciazy to pech. co wy na to? jedni, ze dluga suknia, inni, ze krotka, jedni, ze nie biala, inni, ze nie czarna, jedni, ze przebierac sie po kosciele, bo na impreze trzeba inaczej, inni, ze bez przebierania, a jeszcze inni przebieraja sie 5 razy... no i na poprawiny co innego. oszalec mozna. nie chce, zeby potem mnie palcami wytykiwali, ale wiecie... ja zawsze bylam gruba i niezbyt ladna, do tego niefotogeniczna, no i nigdy specjalnie dobrze sie nie ubieralam (brak kasy po prostu na takie sprawy...). no i teraz mam problem, bo nie chce im slubu zepsuc, tym bardziej, ze bardzo lubie i brata i przyszla bratowa, ktora zreszta jest dziewczyna ladna, zgrabniutka i zawsze gustownie ubrana i uczesana, podobnie jak jej mama... a do tego wiem, ze jej rodzina to taka wlasnie gromada oceniajacych i krytycznie patrzacych poznaniaków (nie obrazcie sie, ze tak mowie, ale wiekszosc z nich pasuje do tych gorszych stereotypow...), a zreszta i w naszej nie brakuje wrednych bab... no i boje sie jak cholera tych ocen :(


eash napisał:

chcialabym uszyc cos takiego, tylko w kolorze bordo lub czerwonym (mloda bedzie miala dodatki i kwiaty w takim ciemnoczerwonym kolorze, podobnie wystroj sali): www.evita.com.pl/szczegoly-produktu,evita_long,2242.html powinna zakryc brzuszek i grube opuchniete nogi i buc dosc wygodna (wyglada na bardzo luzna), a jednoczesnie powinna dobrze podtrzymywac piersi (juz teraz mam 90D, a kto wie, jak tam bede wygladac w pazdzierniku...). no i do tego jakis szal, plaszczyk, bolerko - cos do okrycia ramion. buty niskie - nie umiem chodzic na obcasach. eh, no musze pomyslec...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18095 przez Katarzynka
Co o tym myslicie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18139 przez Gosia
Mi najbardziej podoba się ta czerwona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18149 przez Agnieszka
mi się najbardziej podoba niebieska sukienka jak na brzuszek to byłaby bardzo fajna
ja też byłam na weselu w ciąży, ale u mnie to był 5 miesiąc



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18164 przez sunaja21
no ja tez mam z tym problem :/ w sierpniu bede swiadkową chciałabym aby sukienka podkreslala brzuszek tymbardziej ze narazie nic nie przytylam i nie wiem jaki on bedzie w sierpniu i myśłałam o czyśc takim :
moda.allegro.pl/item1037300144_japan_sty...ka_rozowa_roz_l.html
moda.allegro.pl/item1037431180_najpiekni..._roz_m_l_kolory.html


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18165 przez sunaja21


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18166 przez Katarzynka
Dwie są ładne nad drugą sama myślałam ale za duży chyba ma pas i już na brzuszek pewnie będzie wchodzić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18168 przez sunaja21


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18183 przez Katarzynka
Ale zawsze możesz mieć mały brzyszek i tylko misko i nie będzie przeszkadzć :) To własnie jest pytanie jaki będzie brzuszek... A na nie nikt nie odpowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18187 przez eash
sunaja, ta żółta z evity jest boska i ten kolor, jejku... słuchajcie dziewczyny, czy któraś z was orientuje się, w jakich cenach są sukienki z evity? szukałam w necie, ale nie maja sklepu internetowego tylko salony w kilku miastach. a wiele ich sukienek przykuwa spojrzenie. kroje maja modne i pasujace wlasnie dla ciezarnych, bo wiele jest sukienek odcinanych pod biustem. pewnie sa drogie... ale tak do 300zl to moze bym sie skusila, chociaz musialabym odkladac ze dwa miesiace, heh... wszystkie pokazane przez was mi sie podobaja. sama zastanawialam sie dlugo, czy krotka, czy do kostek, ale wybralam w koncu dluga - bo mam grube nogi ze sklonnoscia do zylakow i nie sadze, zeby w 6 miesiacu ciazy wygladaly lepiej niz teraz ;) oczywiscie mozliwe, ze nie bede miala wtedy duzego brzucha - no wlasnie, nie przewidzi sie tego... ale ja generalnie jestem gruba ;) wiec i tak musze szukac tego rodzaju kroju. macie inne propozycje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18191 przez eash
www.evita.com.pl/szczegoly-produktu,evita-long,2235.html - jeszcze jedna propozycja z evity, chociaz kolory nie bardzo mi sie podobaja (no, moze zolty jest fajny ;) ). sprawdzilam - salony maja tylko w krakowie, tychach, katowicach i gliwicach. to daleko ode mnie :( zeby chociaz we wroclawiu mieli, eh... ale pewnie i tak drogo - mam nadzieje, ze znana mi krawcowa bedzie umiala cos takiego wyczarowac. powiedzcie, jaki material kupic na cos takiego? nie lubie satyny, wolalabym cos matowego. zupelnie sie na tym nie znam... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18192 przez eash
www.evita.com.pl/szczegoly-produktu,evita-young,1526.html - dziewczyny, ta evita to kopalnia sukni i sukienek dla ciężarnych :) dobrze, ze mam dzisiaj w pracy luz, hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18210 przez Katarzynka
Ta przedostatnia śliczna właśnie cos takiego chcem ale nie takie kolory..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl