BezpiecznaCiaza112023

Z cyklu: czy jestem w ciązy?

14 lata 4 miesiąc temu #158 przez natalia
kochałam się z chłopakiem w 12 i 13dniu cyklu miesiączkowego i chłopak skończył we mnie ale ta sperma wypłynęła. w obecnej chwili okres mam dostać za 6dni ale mam niepokojące objawy, ból w podbrzuszu i to cały czas,kucie w jajnikach, ból piersi po bokach i mrowienie, ból głowy a od 2dni jest mi nie dobrze i wymiotuje. a dziś podwyższyła mi się temperatura w pochwie do 38stopni? czy mogę być w ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 miesiąc temu #159 przez Ania
no wiesz, najprościej to test zrobić, objawy jakie masz to może być równie dobrze ciąża jak i grypa :)a to że sperma wypłynęła nie ma żadnego znaczenia, zawsze przecież trochę zostanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 miesiąc temu #162 przez kasiora
twoje objawy moga byc objawami ciazowymi jak i objawami na okres.
jak pisala poprzedniczka prawie najpewniejsze bedzie zrobienie testu ciazowego.
powodzenia....

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #217 przez gosia
mam takie pytanie, okres powinnam miec wczoraj, czyli 28 grudnia i nie dostałam, wiem że kochałam z mężem w dniach płodnych (wiem ze to byly dni plodne bo w internecie czytałam) i doszlo do wytrysku, jest nie nie dobrze, mam zawroty glowy, czy powinnam juz zrobic test?
jak myslicie czy to ciaza? i dodam że czesciej chodze do toalety:)
prosze o odpowiedz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #218 przez Katarzyna
Aniu,

Najczulszy test to badanie krwi na poziom hormonu B-HCG (Beta-HCG). Jest to najczulsze badanie, które potwierdzi lub wykluczy ciążę.

Natomiast jeżeli teraz zrobisz test ciążowy i wyszedł by negatywnie warto go powtórzyć za 2 tygodnie.

Nie mniej okres mógł się spóźnić przez stres, zmianę klimatu (jeżeli wyjeżdżałaś).

Ciążę można potwierdzić już 7 dni od zapłodnienia badaniem w krwi. Natomiast potwierdzenie wczesnej ciąży w badaniu USG jest możliwe po 18 dniach od zapłodnienia.

Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #372 przez Martina
Mam pytanko...ostatnia @ mialam 24 grudnia (spozniona-nigdy mi sie nie spozniala)
a praktycznie od polowy grudnia boli mnie w dole brzucha...tydzien temu zaczely bolec mnie piersi (tego tez niegdy mnie mialam) troche mnie mdli i mam zgage! dziwi mnie tez ze nie mam apetytu...zawsze przed @ jadlam co mi pod reke podeszlo...i wydaje mi sie ze mam spulchnione to i owo:)...to by moglbyc 8 tydzien...
jak myslicie to moliwe??
bardzo chce dzidziusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #373 przez kasiora
martina u ciebie tez najlepszym wyjsciem bylo by zrobic test, mysle ze spokojnie powinien juz wyjsc :-) twoje objawy moga byc ciazowymi :-) trzymam kciuki daj znac co wyszlo? :-)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #953 przez aniaw
Z tymi testami ciążowymi to bywa różnie...
Ja robiłam sobie 3 w przeciągu jednego tygodnia (bo objawy były raczej jednoznaczne). Pierwszy wyszedł ujemny. Dopiero za dwa dni 2i3 wyszedł dodatni:))
Bardzo mnie to ucieszyło :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1788 przez Agnieszka
mój test ciążowy z dwoma kreskami do dziś leży w szufladzie :D hehehe
jakoś tak szkoda mi go wyrzucić:)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1791 przez agast
Agnieszka napisał:

mój test ciążowy z dwoma kreskami do dziś leży w szufladzie :D hehehe
jakoś tak szkoda mi go wyrzucić:)

hihi to tak jak mnie mój ma już prawie 9 lat :silly:


18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2395 przez Evans18
Ostatni okres mialam ok 3-4 lipca.Do stosunków doszło około 20-22 lipca oraz okolo 1 sierpnia.według usg fasolka jest o 2 tyg mlodsza.Od OM jest to 30 tydzien ciazy a wedlug usg 28.podczas ktorego z tych stosunków prawdopodobnie zaszłam w ciaze???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2785 przez paulinika
Kochane w srode zapomnialam calkiem o wzieciu tabletki antykoncepcyjnej ale w czwartek wzielam normalnie a dzisiaj dopiero wieczorem! Jest jakas mozliwosc ze moglam wpasc? Strasznie mnie to nurtuje!
[/color]

Zycie jest piekne gdy zyc sie umie gdy jedno serce drugie rozumie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2790 przez Katarzyna
Tabletki antykoncepcyjne z reguły mają tzw. tolerancję 12 godziną. Tzn. załóżmy mamy wyznaczoną godzinę 20 na wzięcie tabletki. Wybiła godzina 20 (w czwartek) tabletka została nie wzięta. Mamy czas do 8 rano (następnego dnia czyli w tym przypadku piątku) na wzięcie tabletki. Następną tabletkę bierzemy normalnie o 20. Jeżeli zmieściłaś się w opisanym wyżej wariancie to nie powinno zmniejszyć się działanie tabletek antykoncepcyjnych.

Należy pamiętać, że działanie tabletek obniża przyjmowanie antybiotyków, spożywanie alkoholu. Wszystkie sytuacje, które zmniejszają działanie tabletki powinny być opisane na ulotce.

Wyżej przedstawiłam jeden z wariantów, obecnie na rynku jest mnóstwo tabletek proponuję zajrzeć do ulotki. Przy wariantach, których nie opisuje ulotka radzę skonsultować się z lekarzem, nawet telefonicznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3037 przez tysia178
wydaje mi się że kolo 20 lipca:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3044 przez tysia178
Pani Katarzyno dziekuję za tak szczególowy opis bo ja też chciałam zapytac co jesli zapomne o tabletce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl