BezpiecznaCiaza112023

Mdlosci w czasie ciazy

13 lata 1 miesiąc temu #79156 przez Patka22o2
Witam wszystkich ktorzy maja ten sam problem jak ja, jestem w 19 tygodniu ciazy i od 3 dni nie biore vomexu na wymioty i mdlosci, przerwalam bo myslalam ze bedzie juz dobrze ale od wczoraj czuje sie znowu okropnie,znowu mniej jem i pije ciagle mnie muli i na wymioty mnie goni,najgorsze to ze kreci mi sie w glowie i jestem juz slaba,niby ten vomex nie szkodzi dziecku i mozna je brac do konca ciazy ale i tak sie boje ze zaszkodzic moze, od wczoraj biore vomex 40 mg,wczesniej bralam 150 mg to sa czopki,niestety 40 mg na mnie nie dziala.

Moze wy wiecie co brac lub jakies domowe sposoby na mdlosci znacie zeby nie truc sie tymi czopkami.

mam nadzieje ze nie jestem stym sama i ktos sie podzieli znami o swoich doswiadczeniach, czekam na wasze wiadomosci.

Pozdrawiam goroco:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79158 przez Patka22o2
Witam wszystkich ktorzy maja ten sam problem jak ja, jestem w 19 tygodniu ciazy i od 3 dni nie biore vomexu na wymioty i mdlosci, przerwalam bo myslalam ze bedzie juz dobrze ale od wczoraj czuje sie znowu okropnie,znowu mniej jem i pije ciagle mnie muli i na wymioty mnie goni,najgorsze to ze kreci mi sie w glowie i jestem juz slaba,niby ten vomex nie szkodzi dziecku i mozna je brac do konca ciazy ale i tak sie boje ze zaszkodzic moze, od wczoraj biore vomex 40 mg,wczesniej bralam 150 mg to sa czopki,niestety 40 mg na mnie nie dziala.

Moze wy wiecie co brac lub jakies domowe sposoby na mdlosci znacie zeby nie truc sie tymi czopkami.

mam nadzieje ze nie jestem stym sama i ktos sie podzieli znami o swoich doswiadczeniach, czekam na wasze wiadomosci.

Pozdrawiam goroco:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79164 przez czekoladka2904
Patka sprobuj migdalow, kilka sztuk powinno ci pomoc, albo imbir... Mozesz tez sprobowac z cytryna

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79228 przez sylwus136
ja wymiotowałam od zajścia w ciąże do 6 miesiąca dzień w dzień po "naście" razy.Byłam tak wyczerpana ze byłam nawet w szpitalu pod kroplówką.Mi szczerze żadne leki,preparaty czy coś w tym stylu nie pomagały.Jedyne co od rana mnie w miare trzymało do 1 wymiotowania to były krakersy.Podobno sól zatrzymuje wodę w ograniźmie.
Zyczę Ci znalezienia jakiegoś sposobu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79263 przez Patka22o2
Ja tez lezalam w szpitalu przes pierwsze 3 miesiace :dry:

Od lutego dobrze sie trzymalam na tych czopkach ktore mi lekarze polecili, ale widze ze jednak bez nich nie daje rade,chociasz wzielam te same czopki tylko ze one sa dla dzieci, niestety na mnie 40mg nie dziala.

to jest naprawde meczace ciagle te mdlosci i cisnienie, straszne, dziekuje za wasze odpowiedzi :laugh:

Ciagle mam ta nadzieje ze w koncu przejdzie ale mozliwe ze do konca tak bedzie :unsure:

Mi do tej pory jak pisalam wczesniej pomagaly czopki Vomex A Suppositorien 150mg.poza tym tylko spanie zeby wyspac mdlosci.

mam nadzieje ze u was ciaza idzie lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79388 przez sylwus136
Ja już dawno urodziłam i powiem Ci z perspektywy czasu ze nawet teraz dobrze tego nie pamietam.
Ale jak sobie tak bardziej pomyśle to przez te mdłości to z domu ciezko było wyjść.
Wszedzie zaliczałam toalety :D w przychodni,w markecie nawet z kścioła potrafiłam wyjść :D
wspomnienia są :) u mnie było tak ze po tym szóstym miesiącu zaczęłam wymiotować coraz mnie czyli tak jak na początku było nawet po 20 razy dziennie biegiem do łazienki by nie "wyzygać" nic bo juz nie było czym tak potem było tylko po 5 razy,po 2 razy i wcale :)
Ale watro było bo teraz jest wspaniały szkrab na świecie :)
Trzymam kciuki żeby i Tobie szybko przeszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79470 przez Emme
ja jak miałam mdłości to musiałam coś zjeść, choćby kęsa chleba. od razu pomagało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79505 przez Martynka__89
Ja wymiotowałam 3 miesiące nic nie pomagało niestety. Ale żadnych leków nie brałam bym.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79610 przez Patka22o2
Hej :laugh: Dziekuje za wasze odpowiedzi i pocieszenia, ja tez mam nadzeje ze w koncu przejdzie,lekarze tutaj mowia ze wymioty oznaczaja dobra ciaze,czyli ze dobrze sie rozwija.

wiem ze wiele kobiet nie cierpi wogule,w zyciu bym nie pomyslala ze to tak moze byc meczace.
Ciesze sie ze chociasz ten szpital przeszlam i ze nie jest tak zle zeby tam wrucic.

Dzisaj znowu mnie strasznie muli :P z wymiotowalam raz i ziadlam kanapke ale nadal bez zmian ehhh...

ale nie narzekam lepiej bedzie dobrze hehe.bywalo naprawde gorzej :(

W czwartek w koncu sie dowiem co mi sie urodzi juz sie doczekac nie moge,zobaczyc znowu skarba w brzuchu, tak skacze i obwija ze normalnie fajnie.
to pociesza czlowieka naprawde.

Pozdrawiam was i dziekuje ze piszecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80690 przez natmur11
patka a skad jestes? bo piszesz tutaj wiec domyslam sie ze nie w polsce prowadzisz ciaze?
ja mialam mdlosci od 8tyg do 14chyba, przez ten czas prawie nie wstawalam z lozka, przeczytalam wszystkie tomy harrego pottera, przestalam gotowac bo to byla dla mnie meka, a surowe mieso wrecz mnie odrzucalo:/ najlepsze jest to ze jedna rzecza ktorej nie zwrocilam byla pizza:) ale po 4 tyg jadania pizzy przejadla mi sie i do dzis jej unikam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #80828 przez Martynka__89
Ja zwracałam po wszystkim :( a nie znosiłam mięsa, przypraw i najgorszy w tym czasie zapach to maggi od razu lądowałam w wc.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80860 przez Emme
mnie w ciąży też odrzuciło od wszelakiego mięsa. Teściowa chyba krzywo patrzyła, jak na obiad się starała przyrządzić pyszności, a ja jadłam same ziemniaki z warzywami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80865 przez martela89
A ja jadłam wszystko,wszyscy się śmiali,że jem raz dziennie rano zaczynam i wieczorem kończę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80893 przez Patka22o2
Ja mieszkam w Hamburgu!!! nie wiem jak u was polsce wam radza tutaj np nam radza brac czopki ktore maja nam troche pomoc, albo Homopatyczne na roslinach kuleczki ktore daje sie pod jezyk i niby po nich przechodzi.

probowalam te kuleczki ale na mnie nie dzialaja niestety nie moge wytrzymac i musze brac dalej te czopki bo bez nich znowu nie bede jadla duzo wymiotowala i na dodatek strace na wadze.

A Naprawde probowalam wszystko z domowych sposobach.

Ale mysle ze kazdy lekarz jest inny i w kazdym kraju innaczej radza i lecza.

chociasz wiem teraz ze nie jestem stym sama.

Pozdrawiam was wszystkich z Hamburga. dziekuje za wasze odpowiedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80966 przez Martynka__89
Mnie też było głupio jak Ktoś zapraszał mnie na pyszności, a mnie mdliło i nic takiego nie zjadłam. Ale denerwowało mnie zmuszanie do jedzenia :angry:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl