BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciazy po zaplodnieniu..

13 lata 3 tygodni temu #89623 przez weronika
Witam,jestem ciekawa jak to jest z tymi objawami na poczatku ciazy po za plodnieniu? Czy ktoras z was zauwazyla u siebie wczesne objawy ciazy? dziekuje i pozdrawiam.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #89648 przez Marysia27
Moja ciąża była wyczekiwana- zaszłam w nią 26 bądź 27 XII, bo bardzo się staraliśmy, a już w Nowy Rok z kilometra czułam intensywniej zapachy, szczególnie mojej ukochanej whisky z cytryną- jak chłopaki po imprezie wstawili szklanki do zlewu. Tydzień później zrobiłam 4 testy bo nie mogłam uwierzyć, i oczywiście pozytywne :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90069 przez weronika
hmm..zadna z was juz nie napisze wiecej nic na ten temat? szkoda..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90078 przez happymamma
uczucie "pełnego" brzucha, bolące piersi, wrażliwość na zapachy - kilka dni po zapłodnieniu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90081 przez Asiersa
a ja byłam strasznie nerwowa :silly: no i od niektórych potraw mnie odrzuciło :side:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #90083 przez Emme
ja dowiedziałam się o ciąży w 6 tygodniu, ale takie ciążowe objawy miałam po 10 tygodniu. typowe czyli z 3 dni mdłości. kiedy nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży bolał mnie jajnik tak, że nie mogłam stanąć na nodze. no i mój nastrój się zmienił, chodziłam jakaś przybita i szybko się męczyłam, nie mogłam ustać kilkunastu minut w autobusie, często kręciło się w głowie.

aha, zapomniałam napisać, że ja przypadkiem się dowiedziałam o ciąży, przez przypadek kupiłam test (staraliśmy się o dziecko) i coś mnie tknęło, żeby go zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90094 przez weronika
Ooo..widze jakies odpowiedzi :) fajnie..ja czekam na miesiaczke ktora mam nadzieje ze nie nadejdzie..powinna byc jutro z wyliczen ale zobaczymy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90095 przez angellika1
a może dla pewności zrób sobie test ciążowy?? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90100 przez weronika
myslisz ze byl by juz wiarygodny??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #90102 przez Emme
myślę, że skoro planowana @ ma być jutro to na test jest za wcześnie :) tzn ja dla pewności bym poczekała
na staraniach dziewczyny lepiej się na tym znają, więc może z nimi się podzielisz swoją historią? poza tym w grupie raźniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90166 przez sunaja21
my staralismy sie o dzidzie wiec czekal tylko na 1 dzien kiedy @ miala przyjsc i zaraz test robilam i byly juz 2 kreski wiec mozesz sprobowac!
objawy mialam taklie same jak na miesiaczke bol jajnikow brzucha piersi mega zmeczenie a potem to nudnosci i wymioty do 4 miesiaca


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90775 przez mala_czarna
Witam Was! Ostatnio z mężem rozpoczelismy stania. Według moich wyliczen powinno sie udać, ale teoria i praktyka nie koniecznie musi isc w parze. Nie mam jakis specjalnych objawów, poza gazami. Niezaleznie co zjem to strzelam jak z karabinu. Zjem cokolwiek i brzuch mam jakbym sie narzarła. Wczesniej nie miałam takich gazów, no chyba ze po grochowce :lol: a teraz nawet po zwykłej kanapce moj brzuch szaleje. Podobno w początkach ciazy gazy tak własnie dokuczaja. Czekam na @ pod koniec marca - do 1-2kwietnia. A potem sie okaze czy cos zmajstrowalismy czy poprostu to jakies dolegliwosci gastryczne.Chcemy miec dziecko, wiele pytan sie nauwa...jak to bedzie? czy damy rade finansowo (ja nie pracuje, szukam)?
A i mam pytanie. Jak to jest z leczeniem zębów w ciąży? Czy znieczulenie jest mozliwe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #90782 przez _aga86_
Co do znieczulenia u dentysty nie mam pojecia.
Weronika moje pierwsze objawy ciazy to MEGA sennosc. Ogolnie mialam bardzo malo objawow ciazy. Moje objaw to: sennosc w pierwszym trymestrze, po paru miesiacach rwa kulszowa, i ostatnie 2 miesiace BEZSENNOSC to chyba na tyle. A... mnie zawsze tydzien przed miesiaczka bolaly piersi, a w momencia jak bylam juz w ciazy, ale jeszcze o tym nie wiedzialam przed SPODZIEWANA miesiaczka nic mnie nie bolalo i to dalo mi do myslenia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #91119 przez Marysia27
Ja machnęłam testy w przeddzień oczekiwanej miesiączki, jakiś tydzień z kawałkiem po zapłodnieniu i wszystkie 4 testy były pozytywne, spróbuj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #91126 przez weronika
dzis dostalam boli rano jak na miesiaczke i pojawilo sie plamienie(ciemna krew)..ciekawe jak poznej bedzie wygladalo to,czy obfite czy nie ,bo zawsze mialam obfite miesiaczki..teraz wlasnie przestal mnie bolec brzuch..co myslisz o tym?marysia27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl