BezpiecznaCiaza112023

Szczepicie swoje dzieci?

12 lata 5 miesiąc temu #242503 przez natmur11
testy miala skorne i nic nie wyszlo. u pediatrow bylam z 3 i tez zaden nie powiedzial mi nic co to jest. mala dusila mi sie nocami doslownie a dla lekarzy byla czysta osluchowo wiec ja jestem przewrazliwiona:/ dlatego musze sie bronic przed iglami bo lekarze bagatelizuja problem a moim zdaniem cos jest na rzeczy, bo jakby nie bylo nie kaslala by tyle czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #267352 przez agito11
Większość społeczeństwa poddana silnej propagandzie nie zastanawia się nad sensem szczepień i ślepo je akceptuje .

Książka: Szczepienia niebezpieczne ukrywane fakty

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #303391 przez bombel779
Drogie mamusie jeśli zastanawiacie się czy szczepić swoje dzieci? I którą drogę szczepień wybrać, polecam gorąco artykuł Naszej koleżanki - Kilka słów o obowiązkowych szczepieniach dla naszych dzieci
wrolimamy.pl/2012/02/09/kilka-slow-o-obo...-dla-naszych-dzieci/


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034485 przez weronikaklosok
Słyszałam bardzo różne opinie na temat szczepień i zastanawiam się czy takie choroby zakaźne jak np. odra- drogadosiebie.pl/odra/
czasami lepiej przejść niż się szczepić. Organizm nasz sam powinien się bronić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1034569 przez Aga_Krk

Emme napisał: mnie pani w pkt szczepień powiedziała, że ryzyko zachorowania na dana chorobę jest zawsze, ale odsetek jest bardzo niewielki,a jeśli już się zdarzy to przebycie choroby jest delikatne.
wolałabym powtórzyć szczepienie za 10 lat niż ryzykować, bo nie przesadzajmy ale to nie jest aż wielki stres dla dziecka.


Jestem za szczepieniem dzieciaków. Jeśli jest coś, co może zmniejszyć ryzyko choroby i powikłań, to dlaczego z tego rezygnować? Dla zdrowia maluszka warto! :)
Znalazłam fajny wywiad w internecie o szczepieniach - Zdrowe Maluchy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039442 przez Sacharyda
Na wiele chorób szczepienia są obowiązkowe, a ich nieprzestrzeganie grozi sankcjami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039537 przez Gabriela34
od farmaceuty którego wiedzę sobie cenię wiem, że tradycyjne lepsze bo nie wpowadzamy tak wiele na raz do organizmu małego dziecka...więc lepiej po trochu...ale są i inne teorie. Ja szczepiłam tradycyjnymi syna i wszytsko jest w porządku a ma juz kilka dobrych latek;) Ja korzytsam z usług enel.pl . Mają tam świetnych specjalistów, szeroki zakres usług i wiedzę. Można isć wypytac o za i przeciw i podjać decyzję, swoją własną...kalendarz szczepień obowiązkowych i dodatkowych jest umieszczony na stronie..Generalnie wiem od specjalistów ze szczepić powinniśmy, bo w przeciwnym razie będą wracać te wszytskie choroby, mutowac sie i dopiero bedzie...po coś wymyślono szczepienia, zniknęły dzieki temu choroby na które kiedyś umierano...a my pozwalamy im wracać...nie szczepiąc dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041924 przez Fasolinka
szczepionki to temat rzeka. akurat ja jestem zwolenniczką, ale zdania są bardzo podzielone pośród moich znajomych matek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056347 przez Estica
Ja w dzieciństwie zawsze piłam prawie codziennie VisolVit i teraz moim dzieciom podaję to samo. Jakoś mam zaufanie do tej marki. Przez całe lata jakoś ucichło o tym preparacie witaminowym (nawet nie wiem czy go sprzedawali), a od jakiegoś czasu ruszyli z kampanią reklamową. Mają nawet bardzo fajną stronę visolvit.pl/ , na której są różne gry dla dzieci itp. Wydaje mi się, że ten preparat ma dobry skład, a na pewno lepszy od tych konkurencyjnych. Tak go przynajmniej zapamiętałam z dzieciństwa, więc ufam, że moim dzieciom też to wyjdzie na zdrowie i żadne szczepionki nie będą potrzebne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl