BezpiecznaCiaza112023

39 dzień cyklu - brak okresu... testy negatywne

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #145551 przez iwcia
Witam wszystkich
Jestem nowa na forum oraz ogólnie w temacie ;)
Z mężem staramy się o dziecko od jakichś 3 miesięcy. Moje cykle (29-30 dni) były zawsze do tej pory regularne. Nigdy okres mi się nie spóźniał. W tym miesiącu wyjątkowo i pierwszy raz mi się to zdarzyło że dziś jest już 39 dzień cyklu... okresu brak, nawet się nie zanosi żeby przyszedł. Robiłam testy ale wyszły negatywne. Czy któraś z Was miała podobną sytuację, że testy nie wykryły ciąży?

Dodam, iż nie mam większych stresów, nie biorę żadnych tabletek jedynie witaminę B9.
Proszę o porady.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145553 przez taakamama
u mnie test wyszedl pozytywny w 6 tyg. moze idz na bete to bardziej wiarygodne, albo poczekaj jeszce pare dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145554 przez madziaska
U mnie pozytywny test wyszedl 29 dnia cyklu... Przy cyklach 29-31. Wybierz sie na bete jak taakamama pisze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #145569 przez iwcia
Dzięki za porady.
Dzisiaj miałam w planie iść do mojego ginekologa, ale niestety ma w tym tygodniu urlop. A co do testu z krwi to ile czeka się na wynik?
Od tych negatywnych testów zaczynam świrować ;)
Naczytałam się, że jednym wychodzą pozytywne już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki a innym tak jak piszecie nawet w 6-8 tygodniu.

Wydawało mi się ze jeśli okres spóźnia mi się już ponad tydzień to test powinien bez problemu wykryć ciąże.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145595 przez taakamama
gin i tak raczej nie wykryl by jeszcze ciazy.
na wyniki czeka sie w zaleznosi od labolatorium 1-2dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #239361 przez fuvecske
Hej!
Zarejestrowałam się na forum, bo już powoli świruję. Moja historia wyglada tak:
Od ok 7 miesięcy mam cykle 26 dniowe. Od dwóch miesiecy staramy sie z mezem o dziecko. Okres powinnam dostac 13.11 i nic.W dzien kiedy miała przyjsc @ miałam takie bóle jak na okres, ale nic się nie pojawiło. Wczesniejsze okresy pojawialy sie prawie co do godziny ok 8-9 rano. 14.11 zrobilam test AMIL z drugiego porannego moczu i nic nie wyszlo. Niby jak sie spojrzy pod swiatlo to cos takiego cienkiego jak wlos widzialam. Wczoraj też test- nagatywny, dzisiaj też negatywny. Wczoraj poszłam na bhcg ale wynik ma byc pojutrze. Nie wiem co mam myslec. Czy ktoras z Was tak miala, ze we wczesnej ciazy test nie pokazywal ciazy? Dodam ze jestem już po owu 18 dni( sluz i ból jajnika). Po owu miałam "grypopodobne bóle kości"- które po jednym dniu przeszly. Z objawów to tylko bolą mnie sutki, są powiększone i dziwne. No i mam nadwrazliwosc zebów- taki troche metaliczny smak. Okresowych objawow zero! Zawsze mam z kg zatrzymanaej wody w organizmie i fatalna cere. A cera teraz nigdy nie byla tak idealna jak teraz.Aaaa no i jakis tydzien temu robilam test owulacyjny z czystej ciakwosci i wyszedl pozytywny...gdzies czytalam ze one wykrywaja ciaze. Nie mam juz pojecia. Doradzcie cos, bo swiruje!
Czy u iwci z tego watku okazalo się ze jest w ciazy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #239371 przez iwcia
fuvecske witaj

Wtedy, kiedy miałam ten problem a było to już sporo czasu temu, okazało się że nie jestem w ciąży. Jakoś za dzień lub dwa dostałam ten okres, ale przyznam, że to pierwszy raz tak bardzo mi się spóźnił. Na jednym z testów który wtedy robiłam, po jakimś czasie pojawiła się ledwie widoczna smuga ale to dopiero było jakoś na drugi dzień. Zaszłam w ciąże w kolejnym cyklu i dzisiaj już jestem w 20 tygodniu :)
Pytałam swojego ginekologa o tą sytuacje. Mówił, że skoro tak długo nie dostawałam okresu to prawdopodobnie mogło dojść do zapłodnienia ale widocznie zarodek się wczszczepił się w jame macicy, i powstało samoczynne poronienie, jak to się zdarza w większości przypadków. Zazwyczaj kobieta nawet niema o tym pojęcia, bo okres przychodzi po jakimś czasie z opóźnieniem. W każdym razie coś wtedy na pewno zaskoczyło, i w nasŧepnym miesiącu poszło już jak po maśle :)

Radze Ci, poczekaj spokojnie na okres, nie rób 10 testów bo skoro wychodzą negatywne to jednak coś w tym jest, mi w kolejnym cyklu wszystkie wyszły wcześnie już pozytywne i bardzo wyraźne. Możesz mieć taka sytuacje jak ja, i ten okres najprawdopodobniej dostaniesz na dniach, ale w każdym razie jest to już pewna furtka i przepustka do nastepnego już całkiem udanego cyklu.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #239440 przez fuvecske
Dzięki Ci bardzo za odpowiedź, też się nastawiam, że skoro testy nie wychodzą to znaczy,że nie ma bhcg i pewnie dostane okres... Jednak jest jeszcze jakaś malutka nadzieja. Jak tylko się dowiem napiszę jak się skończyła moja historia.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #239624 przez roses0
Witam wszystkich,
Jestem również nowa na tym forum i chciałam z góry pogratulować osobie która wymyśliła takie forum dla kobiet. Jest to dobry sposób aby wymieniać się swoimi spostrzeżeniami jak i zarazem radami. :) Ja również od dwóch miesięcy staram się z mężem o dziecko. W tym tygodniu powinna dostać okres(powinna a nie chce) i powiem szczerze że zauważyłam syndromy napięcia przedmiesiączkowego wiec coś mi się zdaje ze ten miesiąc jednak nie będzie należał do naszych. Zauważyłam jednak jedną rzecz ,nigdy nie miałam jakiś większych problemów z okresem, owulacją. Może nie mam co do dnia idealnie okresu ale zazwyczaj zawsze dostaje go wcześniej w granicach od 1-3 dni. Od czasu gdy z mężem postanowiliśmy się starać o dziecko mój organizm zaczął zachowywać się trochę dziwnie (boje się czy nie jest to efekt że pragnie się coś bardzo) Zawsze mi się zdawało że wiem kiedy mam owulacje , w tamtym miesiącu kopiłam sobie testy owulacyjne i będąc w prawie 99% przekonana że powinnam mieć teraz wyszło mi że test negatywny, trochę zaniepokoiło mnie to ale nie zniechęciło :silly: Nie wiem jak wy ale mój organizm troszeczku zaczął robić mi rożne "psikusy" Robiłam sobie test ciążowy parę dni temu i wyszło że jest negatywny. Pozostało tylko przygotować kolacje dla męża i starać się dalej:) Pozdrawiam i stawiam na cierpliwość !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #250201 przez Patrycja_Z
ja testom ciążowym nie wierzę. W obecnej ciąży robiłam test po 5 dniach od spodziewanej @ i wynik był negatywny. Później miałam bardzo dużo spraw na głowie i szczerze mówiąc nie zwracałam uwagi na to, że @nadal się nie pojawiła. Mąż powiedział żebym powtórzyła test bo nadal nie ma @ i wtedy zdałam sobie sprawę, że to już 13 dni po spodziewanej @. Czternastego dnia zrobiłam drugi test i wyszły 2 kreski, na początku ta druga była słabo widoczna ale po chwili nabrała wyraźnego koloru.
Przez to, źe pierwszy test wyszedł negatywnie poszłam świętować ze znajomymi zakończenie roku i wypiłam trochę alkoholu. Teraz jestem na siebie o to zła ale skąd miałam wiedzieć, że noszę w sobie moją córeczkę skoro test twierdził inaczej... Następnym razem będę szła na betę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #250210 przez fuvecske
Witam ponownie,
jak odebrałam bete to wynik był negatywny i tydzien po spodziewanym terminie okresu przyszła @. Czuje, że od tych starań mi organizm zwariował. Przypominam sobie, ze w 21 dc robiłam test owulacyjny, (bo mi został jeden) i wyszedł poztywny ( ja to zinterpretowałam, że moge byc w ciazy / podobno testy owu wychodza pozytywne w ciazy/ a to najpewnie spozniona o tydzien owulacja. Dokladnie 2 tygodnie po tym tescie dostalam okres. Ehh 5 ostatnich cykli bylo jak w zegarku, co [file/] [file/] 26 dni a teraz juz nic nie wiem.. Nie chce o tym myslec. Robie teraz testy owu, bo juz calkime nie wiem kiedy bedzie nastepna owu.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #655284 przez przyszła mama
Witam!
Jestem tu nowa pisze bo zastanawiam się co myslec o tym.Od 3 dni spóźnia mi się @ robiłam test w dniu spodziewanej i wynik negatywny. Piersi mam nabrzmiałe brodawki takie końcówki białawe, nie ukrywam że staramy si eo maleństwo zawsze dostawałam regularnie @. Temperatura utrzymuje się 37 i powyżej momentami 36.8, czuje taka suchość i takie grudki(ala skrzep) żółte są ale mało. Czy ktoś miał cos podobnie nie chce robic testu i kolejnego rozczarowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #655499 przez Kaś_O
Niestety jak na złość kiedy zaczynamy starać się o dziecko to @ się spóźnia. Jak dziewczyny wyżej pisały różnie bywa, testy wychodzą czasem późno czasem od razu. Mi teraz test wyszedł w pierwszym dniu spodziewanej więc nie ma reguły. Najbardziej wiarygodna jest beta albo cierpliwie czekać. Przyszła mama trzymam kciuki żeby @ nie przyszła a na teście pojawiły się 2 krechy ale ciężko z objawów wnioskować. Idź na betę tylko to da Ci pewność.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #893622 przez bartek_tsw
Okres może spóźniać się z wielu powodów. Tutaj wypisane są wszystkie: brak-okresu.blogspot.com/2014/06/przyczyny-braku-okresu.html . Myślę, że coś do siebie dopasujesz :) Poza tym, 39 dni to żadna tragedia. Do 35 jest norma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #937688 przez olgunia
witam serdecznie :(( mam ten sam problem z tym że to 35 dzień ale co to za różnica, test negatywny, brak okresu, zero krwawienia, plamienia, no po prostu nic a nic a jestem przez to taka przestraszona że nie wiem co mam myśleć - chciałam już na badania iść ale jeszce pomyślałam że poczekam, nigdy coś takiego u mnie się nie pojawiało - zawsze miałam regularne okresy a tu teraz nagle coś takiego, dodam, że mam dopiero 25 lat i tylko jednego partnera od 2 lat... czytałam na temat Brak Miesiączki ale nadal mnie to nie uspokoiło, nie jest to ani pierwotny ani wtórny brak miesiączki, być może to związane jest z jakimś zaburzaniem albo grypą którą ostatnio przebyłam? czy są jakieś sposoby, któymi można pomóc i spowodować okres? strasznie się martwie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl