BezpiecznaCiaza112023

Brak nadziei... Pomocy

10 lata 3 tygodni temu #863010 przez mada6
Cześć.
Staram się od kilku miesięcy z moim narzeczonym o dziecko... Jak na razie nic z tego ; c tyle testów już zrobionych i na żadnym nie było 2 kresek... Od jakiegoś roku się nie zabezpieczamy, ale uważaliśmy. A od 3 miesięcy prawdziwie staramy się o maluszka... Ja już panikuje. Wyliczam dni płodne, owolucję, mierzę temp.czytam jak głupia wszystkie fora o ciążach i czekam na jakieś sygnały od mojego ciała... Chciałabym zmienić do tego podejście z tego wyczekiwania"chcę dziecka już" na " jak będzie to dobrze jak nie to też dobrze " Ale nie potrafię. Kilka razy już płakałam jak okres przyszedł. Bo tak naprawdę dopiero mój partner właśnie te 3 miesiące temu zdecydował się świadomie bez moich nacisków na dziecko, bo wcześniej ja kombinowałam tak, żeby kochać się w dni płodne. Nie mam o tym z kim porozmawiać... Czuję się beznadziejne ; c W tym miesiącu 22 marca miałam owolucję, więc kochaliśmy się 21 i 22 marca, ale i tak wątpię, że doszło do zapłodnienia... i 6 marca przyjdzie okres... Czy któraś z Was też tak miała ? Czy też się tak czuje jak ja ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863021 przez mesy
Zapraszam na wątek www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...Page-827.html#863016 tam uzyskasz więcej odp i pogadasz z dziewczynami co się też starają ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863041 przez Dave
Mada-choc do nas na stareczki tam sie Toba zajmiemy:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863047 przez mada6
~Dave gdzie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #863067 przez Dave
Widzę że trafiłaś;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933775 przez KamilaG
mam podobnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933783 przez gosiak
KamilaG, mesy podała link na staraczki, więc tam wbijaj i pytaj o co chcesz;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #944362 przez zgaga
ja piję inofem dzięki któremu wyregulował mi się okres. Spróbuj, w aptece kupisz bez recepty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948232 przez toffik1984
dziewczyny..... kilka miesiecy to nie tak dlugo....chyba do roku staran nie ma dramatu . Mi kazano czekac 3 lata, w ciaze zaszlam po 6 LATACH !!!!!!!!! mam PCOS lekarze mowili ze mam nikle szanse na ciaze, plakalam dlugo, baaaardzo dlugo, chyba sie wkoncu pogodzilam zenic z tego (myslalam ze zostaneoblakana kobieta z12 kotami :huh: )
A dzis mam 2 miesieczna core .....
Wiecej wytrwalosci........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969222 przez lilijka90
Gratuluję :) My staramy się od dłuższego czasu i póki co nic. Chyba nie muszę mówić jak się czuję gdy co miesiąc widzę negatywny test:( OD dłuższego czasu piję inofem z zalecenia lekarza i mam nadzieję, ze pomoże on w uregulowaniu moich wściekłych hormonów. Muszę też schudnąć bo mam sporą nadwagę i utrudnia ona zajście w ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974040 przez pietrucha5
Nie rób co chwilę testów bo w końcu wpadniesz w jakaś depresję. nastaw się pozytywnie i pij ten inofem tak jak kazał lekarz,. Uda się zobaczysz;) Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość i wierzyć w to z całych sił. Pco to nie koniec świata - wiele kobiet na to choruje a mimo to mają dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978254 przez luska90
Masz rację. Robienie testów co chwilę to najgorsze co można zrobić. Sama tak długi czas robiłam i tylko płakałam :( Teraz też piję inofem i czekam na poprawę wyników. Jeśli nie uda nam się zajść w ciążę do końca roku to będziemy z mężem myśleć o adopcji, naprawdę nie mam już sił by walczyć.Niby nie staramy się długo ale moje wyniki mówią same za siebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979190 przez EWelkaP.
Może warto również pomóc sobie jakoś pod względem psychiki, wizyta u psychologa, czy jakaś lektura, strony www. Mi znajoma, pracująca w księgarni, podsunęła książkę o niepłodności, taką niestandardową, bo nie jakiś suchy poradnik, a forma dziennika uczuć kobiety starającej się i czekającej na dziecko. "Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku". Z tym co się mierzysz znajdziesz tam wyraz i można się jakoś poukładać z tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989663 przez lilijka90
Ja jutro mam badania:) Za mną trzy miesiące picia inofemu - dwa razy dziennie, regularnie ;) Jestem ciekawa co nam tam wyjdzie. Poprawiło się moje samopoczucie i czuję że mam więcej energii. Poza tym waga zaczęła spadać więc jest szansa że zajdę w końcu w ciążę. Daję sobie czas do końca roku a potem inseminacja lub in vitro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020316 przez Dosiaa
Wiele par stara się rok o dzidziusia mimo tego iż oboje są zdrowi. Nikt nie jest w stanie wpłynąć tak do końca na czas w którym będziecie się starać o dziecko.
Stres, złe odżywianie się też robią swoje. Więc po pierwsze wyluzuj i przestań panikować po drugie możesz też jeszcze spróbować brać suplement Inofem który możesz zażywać przez cały cykl, żeby wyregulował Ci gospodarkę hormonalną oraz magnez z wit. B6,żeby poprawić jakość i ilość śluzu niezbędnego w procesie zapłodnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl