BezpiecznaCiaza112023

Szymonek uratowany!

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #4917 przez censi
Teraz jesteśmy szczęśliwą rodzinką, która, wydaje się nie pamiętać, co zdarzyło się w przeszłości ale tak naprawdę każdy z nas, ma świadomość, że mój poród był zagrożeniem życia dla mnie i naszego Szymonka. Od początku marzyliśmy o chłopcu. Dzień, w którym usg pokazało dowód, że chłopiec w drodze, był dniem ogromnej radości dla całej rodziny B. Czekaliśmy z niecierpliwością na skurcze. Poród miał odbyć się drogami natury pomimo ciśnienia nadtętniczego. W nocy z 2/3 marca zaczęło się. Brzuch bolał a ja spokojna i opanowana wstałam aby poinformować wszystkich, że ja chyba już rodzę ;) Nikt mi do końca nie chciał wierzyć ze względu na moją uradowaną minę. Postanowiłam poczekać na dalszy rozwój akcji w łóżku. Położyłam się... a tu jak gdyby coś we mnie pękło i wylewało się niczym strumień gorącej wody. To nie były wody! to był krwotok! Zemdlałam ze strachu na widok krwi a mój obecny mąż wzywał w tym czasie karetkę. Nie czułam ruchów dziecka, a brzuch był twardy jak kamień. Dobrze że mieszkamy rzut beretem od szpitala, bo tutaj liczyły się minuty. Nikt nie był świadomy dlaczego tak się stało i jak trzeba się zachować w takiej sytuacji dopiero nasz lekarz prowadzący przyjechał by zrobić mi cesarkę i uświadomił nas że odkleiło się łożysko i jeśli przyjechałabym ciut później dziecko mogłoby się udusić i dla mnie skończyło by się to tragicznie. Cewnik, panika, ktg, strach w oczach. Mąż trzyma mnie za ręke... nie pomaga! Anestezjolog gdzieś brzęczy że znieczuli ogólnie, intubacja, światła na sali. Spojrzałam w prawo... już myją ręce do zabiegu, parawan na brzuch i maska na twarz! KONIEC!
już nic nie pamiętam... śniłam o nim i tylko o nim, o moim kochanym maleńkim Szymonku. Wreszcie czy to sen czy jawa? Ma pani synka zdrowego ślicznego, proszę oddychać!
I już po! Zobaczyłam go dopiero po godzinie, nie mogłam go przytulić bo leżałam jak deska nieruchomo, był taki maleńki. Mimo tego zamieszania dostał 10 punktów w skali Apgar. Był już z nami na świecie, a ja uratowana...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4921 przez _aga86_
Censi- czytajac to lzy naplywaja do oczu:( A pod koniec usta same sie usmiechaja... Gratuluje cudnego i dzielnego synka!!! POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4925 przez czarna28
No to faktycznie tylko dziękować Bogu i sie radować:) Wszystko Ci Szymonek teraz wynagradza:)gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4927 przez Moniq
censi, gratulacje :) łzy cisną się do oczu same, cieszę się że wszystko skończyło się dobrze, kolejna wspaniała istotka na świecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4944 przez sloneczko
oh az sie poplakalam. Gratuluje Ci odwagi i wspolczuje przezycia dla Was wszystkich. Teraz bedzie juz wszystko dobrze, Szymonek jest juz z Wami.


Zyczymy wszystkiego dobrego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4950 przez Aneczka
To musiało być straszne! Nie potrafię sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji.Jesteś bardzo dzielna i Twój synek również,w końcu razem to przetrwaliście.Gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #4953 przez censi
Dziękuję wszystkim ślicznie za piękne słowa i gratulacje.
Strach był ogromny muszę przyznać. Dla takich chwil warto żyć! Teraz Szymuś ma prawie roczek i jest wspaniałym radosnym chłopcem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4962 przez sloneczko
no wlasnie pisalas ze 2\3 marca, wiec juz niedlugo bedziecie swietowac puerwsze urodzinki malca ;)


Oh jaki sliczny chlopczyk, a powiedz mi jak Ty szybko do siebie doszlas po tym wszystkim, napewno nie bylo Ci latwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4966 przez censi
Bardzo długo walczyłam z myślami dlaczego właśnie to przytrafiło się nam i z jakiego powodu doszło do odklejenia się łożyska? Termin miałam na 1 marca więc poród był o czasie. Chciałam rodzić siłami natury. Razem z mężem chodziliśmy na zajęcia do szkoły rodzenia. Jesteśmy młodzi, mamy po 23 lata. Ta sytuacja nas przerosła. Może mój mąż tego nie okazuje bo jest zawsze opanowany, ale ja czasem w nocy mam koszmary i budzę się ze łzami w oczach, że te dni, które mamy teraz, te szczęśliwe dni, moglibyśmy utracić na zawsze, a po naszym maleństwie zostałaby tylko pustka i żal. Jednak została tylko blizna, na którą patrzę z podziwem a ten ból, który czułam na gojącym się brzuchu, będzie dla mnie bólem twórczym ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4967 przez sloneczko
oj wspolczuje Wam naprawde, ale juz po wszystkim. Czyli ktorego marca Szymonek sie urodzil?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4968 przez censi
z 2 na 3 marca o 12.30 w nocy czyli już 3 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4969 przez sloneczko
ah 3.03. super data ;) ja sie urodzilam 12.12 i marze o tym zeby moje dziecko sie 5.05 urodzilo, choc termin mam na 8.05

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4970 przez censi
Super data i musi coś oznaczać. Może ja sobie to tak tłumaczę ale to jakiś znak bo ja jestem z 04.04 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #4976 przez _aga86_
censi ja tez jestem z 04.04:D A ktorego roku?? Ja 1986:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #4992 przez censi
ja też 1986 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl