BezpiecznaCiaza112023

Cesarkie ciecie

14 lata 5 miesiąc temu #8 przez Ania
chciałabym spytać jak wspominacie CC ja nie specjalnie przyjemnie zważywszy na to że miałam ten zabieg robiony z 34/35 tydzień ciąży z powodu zatrucia ciążowego
Miałam znieczulenie ogólne, ponieważ nie mogły mi się wkłuć w kręgosłup bo tak byłam spuchnięta
okres kiedy dochodziłam do siebie po cesarce był nie zbyt przyjemny, ponieważ bardzo mnie bolała blizna i powiem szczerze że następnego dnia po zabiegu zemdlałam w drodze do łazienki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 miesiąc temu #9 przez Paula
Witaj,
ja rodziłam naturalnie. I jestem za naturalnym porodem, ale są sytuacje kiedy cesarksie cięcie jest konieczne, tak jak w Twoim przypadku. Planuję teraz drugie dziecko i jestem świadoma że mi też taka sytuacja może się przydarzyć. Myślę, że źle to wspominasz, bo nie była to Twoja decyzja, miałaś pewne wyobrażenie co do porodu a ono nie spełniło się. To, że rodziłam naturanie nie znaczy, że było łatwiej i przyjemniej, ale było tak jak się spodziewałam. I może dlatego tak szybko zapomniałam o bólu.
pozdrawiam

Mama 17-miesięcznego maluszka, namiętnie połykająca kwas foliowy by synek miał siostrzyczkę lub braciszka :-) Tak było kiedyś - teraz już z dwójeczką pod pachą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 miesiąc temu #12 przez Katarzyna
Pani Aniu, tak jak Pani Paulina zauważyła, to że Pani wspomnienia z cięcia cesarskiego nie są specjalnie przyjemne związane jest z tym, że to nie była Pani decyzja.

A także fakt, że dziecko przyszło na świat kilka tygodni wcześniej niż Pani się spodziewała.
Po cięciu cesarskim kobiety zwykle dłużej do siebie dochodzą niż po porodzie naturalnym. Natomiast należy pamiętać, że bardzo ważne jest, żeby dziecko przyszło na świat zdrowe. W Pani przypadku cc było konieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl