BezpiecznaCiaza112023

Ciało kobiety po ciąży

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6027 przez Katarzyna
Ostatnio w Wysokich Obcasach został zamieszczony reportaż "Tutaj mieszkało dziecko".

Tutaj zdjęcie z reportażu:


Więcej zdjęć na stronie Wysokich Obcasów .

Przeczytaj artykuł o ciele kobiety po ciąży .

Zapraszam do dyskusji na powyższy temat i/lub opowiedzenia o swoich doświadczeniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6036 przez _aga86_
U mnie nie ma sladu po ciazy:) Moze dlatego, ze to moje pierwsze dziecko i mam 23 lata:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6044 przez jedynaczka
świetny artykuł !

Jednak ciało na prawde zmienia się po ciązy i to dosyć drastycznie.
Ja mam większe piersi ale za to całe w rozstępach.. uda grubsze i z celuitem...
a przytyłam w ciązy 14 kg. więc wydaje mi się ze nie tak dużo, a jednak ciężko jest mi sie pozbyć tych dodatkowych kilogramów..
tak samo mam takie dnie że gdy patrze w lustro czuje sie piekna a niekiedy lustra omijam szerokim łukiem bo wole na siebie nie patrzeć... ale za to gdy widze cudne oczy mojego eM nic więcej sie nie liczy najważniejsze że jestem kochana przez mojego syna i męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6053 przez Moniq
ciało po ciąży się zmienia. u mnie nie ma tragedii i ogólnie jestem zadowolona ze swojego ciała, choć to zależy od dnia, bo czasami wydaje mi się wielkie i grube, choć tak nie jest. zrobiły mi się po ciąży szersze biodra i uda, trochę celulitu na pupie i popękanych naczynek na nogach, za to mam większy i bardzo ładny biust; ważę tyle co przed ciążą. widzę w oczach mojego męża, że moje nowe ciało bardzo mu się podoba, więc chyba nie jest tak źle; zostało mi jeszcze trochę brzuszka do zrzucenia; ciałko jest bardziej miękkie takie do przytulania :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6063 przez Madzia89862
a ja mam komleksy po ciazy..brzuszek zostal,celulit na nogach..piersi nie urosly za wiele bo i tak mialam duze przed ciaza ale te rozstepy na brzuchu:/bleee i nie wiem jak sie tego pozbyc tak czy siak biore sie za siebie bo to juz najwyzsza pora myslalam ze kremy i pas noszony po porodzie pomoze ale na nie wiele sie to zdalo.coz maly ciut wiekszy i wiosna nadchodzi zatem do dziela:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6081 przez Agnieszka
i pozostały rozstępy na brzuchu i to całkiem sporo, ale ostatnio są trochę mniej widoczne, całkiem ich pozbyć się nie da na pewno



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6089 przez Scholastyka21
u mnie zostały dosyc duże boczki no i trochę brzuszka :) ale da się z tym żyć, tylko teraz nagle stare bluzki za krótkie mi się zrobiły i muszę kupować L, a wcześniej nosiłam S/M :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6091 przez _aga86_
Jak tak czytam to naprawde dziwie sie, ze mi nic po ciazy nie zostalo- no jedynie brazowa linia na srodku brzuszka- zapomnialam jak sie nazywa- no ale to zniknie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6093 przez Moniq
po ciąży i porodzie jestem bardziej świadoma mojego ciała, jego reakcji, potrzeb, naprawdę to mi się podoba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6099 przez Lidziun
u mnie po 1 ciazy nie bylo najgorzej juz po porodzie wdziskalam sie w spodnie sprzed ciazy i wszelkie inne ubrania lecz brzuszek zostal - wiadomo, kilka rozstepow na brzuchu teraz malo widoczne, najgorzej wygladaly piersi, po 1 dniu karmienia tak mi nabrzmialy, ze wyszly na nich rozstepy gdzie tylko sie dalo, no i one same zrobily sie "obwisle" po karmieniu, bylam tym przerazona i wstydzilam sie ich bardzo dlugo, pozostalo troche na poczkach i na brzuchu ale nie az tak tragicznie, teraz 2 ciaza i zobaczymy czy sie bardzo "zmienie"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6107 przez Madzia89862
tak czy siak jestem przekonana ze nasi partnerzy kochaja nas takie jakie jestesmy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6129 przez tysia178
u mnie po ciąży został większy brzuszek, piersi większe, grubsze uda.. rozstępy małe ledwo widoczne na brzuchu,ale za to duże na boczkach.. Piersi troszkę opadły w dół,ale nie wyglądają źle:) coś za coś :) mamy troszkę więcej ciałka ale za to wspaniałe dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6142 przez kasiora
tysia swietnie to napisalas " mamy troszkę więcej ciałka ale za to wspaniałe dzieci " i tylko to sie liczy :kiss:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6180 przez Katarzyna
A z Waszych osobistych doświadczeń, to kremy stosowane w ciąży, ćwiczenia wykonywane w ciąży minimalizują zmiany takie jak np. rozstępy?

Artykuł jaki przedstawiłam spowodował lawinę listów :)

Powstał nowy artykuł: "Jak naprawdę wygląda kobieta po urodzeniu dziecka?"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6192 przez Mirella
Kremy na rozstępy, czy raczej przeciwko rozstępom, jak najbardziej tak, mnie pomógł. Widziałam jak ładnie znikają jak się regularnie smarowałam, i jak wychodziły gdy tylko się zaniedbałam.
A kobieta po urodzeniu dziecka wygląda po prostu pięknie i tyle :) Mnie zostało 5kg kilo do zrzucenia, ale nic nie robię, samo spadnie tak jak i reszta, a przytyłam w ciąży 24kg.

Pani Kasiu, chciałam przeczytać artykuł, ale link nie zadziałał...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl