BezpiecznaCiaza112023

współżycie po porodzie naturalnym

14 lata 1 miesiąc temu #5520 przez Madzia89862
drogie mamusie jak tam u Was po porodzie w łózku sie układa??bo ja to przed i w trakcie ciąży szalałam jak kociak z rują:):Pciagle miałam ochote a teraz po porodzie czyli 3,5 miesiaca nic..nul..poprostu zero.moj poped całkowicie zaniknał,a przez to dochodzi do konfliktów z mężem który sie dopomaga bliskości..:(czy Wy też tak macie??czy to przejdzie?a może powinnam udać sie do seksuologa czy cosik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5522 przez Moniq
u mnie było tak, prze pierwszą połowę ciąży byłam tak zmęczona że nawet nie myślałam o seksie, spałam, pracowałam i wymiotowałam, więc nastroju nie miałam ani trochę; ale po 20 tyg wszystko się zmieniło i prawie cały czas myślałam o czułościach aż do samego porodu. a teraz?? jest super, mam często chęć jeśli tylko nie jestem za bardzo zmęczona;
ale słyszałam, że często kobiety karmiące piersią mają zmniejszony popęd i potrzeby seksualne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5523 przez Madzia89862
my z filipkiem jedziemy własnie na cycusiu..no ale żeby ąz tak to działalo wrecz zanikło to u mnie??czasami czuje sie przez to do niczego i dobijaja mnie te konflikty z męzem:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5545 przez Mirella
Jedna dziewczyna mi opowiadała że nie miała ochoty przez rok, potem wszystko wróciło do normy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5548 przez _aga86_
Ja nie mialam z tym problemu... Nawet szybko zaczelismy:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5549 przez Madzia89862
tylko pozoazdroscic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5555 przez jedynaczka
Madziu a ja czytałam, że kobieta jeśli długo nie współżyje to jej sie po prostu odniechciewa sexu. U mnie np to sie sprawdziło.
Też nie miałam ochoty na czułości w łóżku ale się przełamałam i teraz wiem ze zrobiłam dobrze, bo na pewno później byłoby mi sie jeszcze cięzej zdecydować.
Myśmy rozpoczeli współżycie około 2 i pół miesiące po porodzie.
Myśle że mogłabyś spróbować się przełamać, a jakby coś było nie tak w trakcie przecież zawsze możesz powiedziec o tym swojemu partnerowi, na pewno Cię zrozumie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5601 przez Madzia89862
ale my juz pierwsze probu podjelismy po 6 tygodniach kiedy sciagneli mi szwy i poprostu zadnej przyjemnosci nie mialam:(i od tamtej pory tylko 4 razy bylo:(i jakos...jakos mnie nie ciagnie a w ciazy to 3 dni przed porodem jeszcze sie kochalismy i praktycznie co 2 dzien..a teraz??:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5602 przez Mirella
Madzia, odpuść sobie, nic na siłę, widocznie jest jakiś powód, natura jest mądrzejsza od nas. Przyjdzie wiosna to i ochota wróci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5605 przez Madzia89862
no mam nadzieję....:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7797 przez gonia.1985
mi też trudno się przełamać, jestem osobą która strasznie przeżywa jakieś operacje zabiegi i tego typu sprawy, zawsze wydaje mi się że to co lekarz "naprawi" zaraz znowu pęknie, w tym wypadku chodzi mi o szycie po porodzie i boje się stosunku bo wydaje mi się ż bedzie bolało, wiem ze to głupie ale jest taki strach we mnie, moż to jeszcze za wczesnie, jestem 7 tygodni po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7798 przez Mirella
oj, zdecydowanie za wcześnie..... ja sobie pozwoliłam na pierwszy raz duuużo później :) pierwszy jest najgorszy, tak myślę, tzn, najtrudniejszy :) ja niby po cesarce ale też łatwo nie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7805 przez _aga86_
gonia nie ma co sie spieszyc- sama bedziesz wiedziala kiedy to powinno nastapic. Ja akurat nie mialam z tym zadnego problemu- nawet wczesnie zaczelismy, ale tylko dlatego, ze ja czulam, ze chce i jestem gotowa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7898 przez Scholastyka21
czy odczuwacie różnice między sexem sprzed porodu naturalnego, a tym po?

osobiście byłam nacinana podczas porodu i mimo to nic się nie zmieniło, bałam się strasznie współżycia po porodzie, tym bardziej że nasłuchałam się, że podobno narządy się rozciągają i już nie jest tak fajnie
z własnych doświadczeń stwierdzam jednak, że jest tak samo fajnie, jak przed :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #7899 przez _aga86_
Ja rowniez nie czuje roznicy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl