BezpiecznaCiaza112023

chałupnictwo

14 lata 2 miesiąc temu #2851 przez Scholastyka21
a powiedzcie mi dziewczyny, nie macie jakiś infomacji co do pracy w chałupnictwie? cokolwiek co można w domu robić i jakiś grosz z tego mieć?
jak narazie to co do chałupnictwa to trafiałam na samych oszustów B)
a może macie jakieś zaprzyjaźnione firmy z którymi współpracujecie i mogłybyście polecić je?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2872 przez Agnieszka
co do tych prac, to słyszałam, ze składanie długopisów, czy kalendarzy jest,
ale oni robią tak,że te kalendarze muszę być złożone w odpowiedni sposób, jak nie będą zrobione tak jak oni tego wymagają, to nie chcą zapłacić, koleżanka opowiadała kiedyś
osobiście nigdy nie próbowałam



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2880 przez Scholastyka21
większość wymaga wpisowego 50zł, a potem przesyła jakieś ulotki i list że oni nie mówili ze za te 50 zl dostaniesz materiały czy coś takiego, to dotyczy składania długopisów i adresowania kopert w jednej z Warszawskich firm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3003 przez tysia178
o skladaniu dlugopisow też slyszalam, ale wiem też ,że w domu można malować aniołki albo robić bransoletki, jak jest z umowanie to nie wiem, nie bralam udzialu nigdy w czymś takim..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3027 przez Agnieszka
za takie długopisy to wiele chyba nie dają pieniędzy



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3046 przez Scholastyka21
ja bym naprawdę bardzo chciała się czymś takim zająć, ale nie mam żadnego źródła niesety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3058 przez tysia178
oj ja też nie wiem.. jmi tez by to pasowalo bo nie mam jak wyjśc z domku a pieniądze z nieba nie lecą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3118 przez Scholastyka21
kiedyś zajmowałam się ankietami, musiałam je w swojej miejscowości robić i w miejscowościach obok, teraz niestety są same oferty tylko w Poznaniu i za marne pieniązki, a ja mieszkam 30km pod Poznaniem i mi się to nie opłaca bo nawet za paliwo by mi się nie zwróciło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3148 przez tysia178
a u mnie nigdy nie było możliwości pracy z ankietami.. Scholastyka a możesz tak z ciekawości podać ile płacą na takich ankietach.. No mamusie chyba musimy posiedzieć w domku i dopiero potem czegoś poszukać:) jak dzieciaczki podrosną:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3202 przez Scholastyka21
miałam zlecenie że płacili 15 zł za jedną ankiete, ale to były takie 8stronowe ankiety, a w Poznaniu to płaca od godziny 7zł/netto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3208 przez Agnieszka
ale przy takiej chałupniczej pracy jak chociażby te wspomniane długopisy trzeba mieć czasu trochę jednak, a z dzieciaczkami to chyba nie do końca by się go miało na ta pracę



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3288 przez tysia178
ja bym tam znalazła czas na te długopisy, mieszkam z prababcią która siedzi ze smykiem około dwie godziny dziennie:) więc wtedy bym mogła sobie je składać:)i jak mały śpi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3339 przez Scholastyka21
no ja własnie tysia tez bym czas miała bo mały w ciągu dnia ma 2 godzinne spanie od 10.30 do 12.30 no i wieczorkiem też bym mogła jak go położę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3353 przez jedynaczka
no właśnie kobietki :)
ja też sie swego czasu interesowałam taką pracą chałupniczą i czytałam o tym dużo na necie i powiem wam że nie ma nic godnego uwagi, własnie sami naciągacze i oszuści..
ja póki co pisze prace maturalne w domu.. no ale już niedługo kończe i bedzie po pieniążkach..a fajnie coś sobie dorobić i kupić chociaz raz na jakis czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3369 przez Scholastyka21
jedynaczka a dobrze można zarobic na pracach maturalnych? bo na licencjackich calkiem nieźle można bo widziałam oferty i za jeden rozdział liczą sobie 200zł, ja na szczęście nie mam zamiaru korzystać z takiej usługi i pisze sobie pracę samodzielnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl