BezpiecznaCiaza112023

biustonosz do karmienia - jaki polecacie?

5 lata 11 miesiąc temu #1066910 przez rwetka
Miałam różne. Zarówno te markowe, jak i jakieś no-name z allegro. Ale chyba najlepszy był Alles :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066947 przez munia
Ja generalnie kupuję bieliznę w sklepie Gatta i obecnie zakupiłam również bieliznę ciążową www.gatta.pl/pl/bielizna/bielizna-mamma/ z której jestem zadowolona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067037 przez kk001
Ja zamawiałam z tej strony www.gaia.com.pl/biustonosz/soft.html i jestem zadowolona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067113 przez oleska23
Ja brałam z firmy GAIA tutaj ekskluzywna.pl/biustonosze-do-karmienia widzę jeszcze jest dostepny, sporo biustonoszy takich zwykłych, mam od nich bo bardzo wygodne nic nie upija nie uwiera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067370 przez Janina most
Ja bardzo fajne biustonosze kupuję tu www.kinga.com.pl/biustonosze Zarówno do karmienia jak i w przed ciążą kupowałam.Tylko trzeba się dobrze zmierzyć i rozmiary wrzucić w suwak .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069052 przez KarolineCZ
Oprócz biustonoszy na pewno przydadzą się też topy i koszulki do karmienia. Duży ich wybór znajdziesz w sklepie internetowym https://www.biustonoszedokarmienia.pl/koszulki-i-topy-do-karmienia . Z doświadczenia wiem, że warto mieć takie rzeczy w swojej garderobie bo są bardzo przydatne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069061 przez mama88
ja polecam biustonosze z H&M, mają bardzo fajne i wygodne biustonosze do karmienia. Nawet bardzo duże rozmiary się znajdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069073 przez bedemama2020
Cześć, moja koleżanka, która już urodziła i karmi poleciła mi biustonosze bravado i carriwell, najlepiej jest wybrać biustonosz bezszwowy, taki, który nie uciska, ale dobrze trzyma biust. Ważne są tkaniny, sprawdzaj dokładnie, unikaj fiszbin, koronek, ja oglądałam biustonosze na tej stronie: www.babymama.pl/biustonosze-do-karmienia-c87 Na razie oglądam, bo poród za 4 miesiące :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069074 przez CiniMini82
a koszule do porodu juz masz kupiona? bo ja wlasnie stoje przed wyborem i nie wiem... czytalam tutaj www.smyk.com/porady/koszula-do-porodu-jaka-wybrac,659.html mniej wiecej co i jak ale moze masz juz jakis konkretny model i polecisz? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069106 przez oleska23
Polecam wybrać kilka i przymierzyć, ja zamawiałam tutaj ekskluzywna.pl/ z racji szybkiej wysyłki bo wiadomo potrzebny był dość szybko, a najlepiej zamówić po urodzeniu wtedy wiadomo jaki rozmiar potrzebny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069201 przez Andreaa
Warto poszukać w sklepach online. Wybór biustonoszy w takich sklepach jest o wiele większy, jak również ceny bywają korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych.
Zobacz sobie tutaj:
www.biustonoszedokarmienia.pl/biustonosze-do-karmienia

Sklep ma spory wybór i dobrą ofertę jesli chodzi o ceny biustonoszy. Najlepiej wybrać biustonosz o obwodzie pod biustem nieco wiekszym niż nosiłaś bo taki jest bardziej komfortowy. Wybieraj zabudowane miseczki, nie są zbyt wygodne staniki typu „bardotka” czy „push up”. Weź pod uwagę fakt, ze w staniku musisz zmieścić również wkładki laktacyjne. Nie powinny wystawać poza miseczkę stanika.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 tygodni temu #1069358 przez oleska23
Aaa patrzyłaś tutaj ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa w sekcji z bielizną ciążową, ja tam zamawiałam biustonosz do karmienia jakiejś polskiej firmy teraz już nie pamiętam jakiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl