BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 9 miesiąc temu #707622 przez nike84
Karolcia ja tez słyszałam ,ze najwięcej sie tyje w drugim trymestrze a w trzecim już nie :) więc ja się trzymam tej wersji, chociaż i tak sie pilnuję. Więc nie martw się, bo jak widzisz nawet po srence, ze po porodzie szybciutko sie z kilogramami leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707698 przez KarolciaZumba
jacie było by extra!! :D
aż mnie głowa przestała boleć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707826 przez srenka_918
No widzisz jak potrafimy sobie na wzajem humory poprawiać ;)

Pawełek udaje że śpi ;) leży w łóżeczku, rozgląda się, macha rączkami a jak podejdę bliżej zobaczyć co tam u niego to mocno zaciska oczy i przestaje się wiercić ;) Takie to małe a pocieszne ;) tylko skąd już w tej malutkiej główce takie pomysły ;) a jak go pogłaszcze po głowie to otwiera jedno oko i się uśmiecha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707873 przez KarolciaZumba
srenka na razie jak tak piszesz to jak z jakiegoś filmu wszystko ładnie i pięknie się układa z twoim synkiem:)nie narzekasz w ogóle :laugh:

Bardzo jesteś zmęczona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707997 przez Marcella25
Witam również wszystkie mamusie a także przyszłe mamusie:)
Ja jestem mamą od 2 tygodni :)
Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708141 przez KarolciaZumba
Witamy Cię Marcella25 :)

jak twoje szczęście ma na imię? I jak wrażenia z porodu ?
Czujecie się już dobrze?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708329 przez srenka_918
Witaj Marcella25 ;)

Karolcia a na co ja mam narzekać? Za bardzo czekałam na synuśka żeby narzekać. Jak już raz coś nie wyjdzie to na następne ma się inne podejście. No i ten uśmiech, nie wiem czy świadomy czy to tylko grymas jaki próbuje naśladować jak widzi mój uśmiech, ale on rekompensuje wszystko ;) i zasrane łóżko i to że śniadanie jem w porze obiadu, bo od 7 rano on śpi tak niespokojnie że co z pokoju wyjdę to płacz, no i czasem kiedy mały płacze mam ochotę płakać z nim... A za chwilę znowu jest wszystko ok i znów mój aniołeczek zajmuje mi cały świat ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708420 przez KarolciaZumba
Ja tam uważam,że to wszystko ma swój urok :)
9 miesięcy na to takie chwile czeka, a ja to już o dziecku marzyłam wcześniej, przynajmniej nie jesteś sama tylko masz kogoś kto zajmuje Ci cały dzień :D

Mnie zaczynają doskwierać nudności poranne i znów bym tylko cały czas spała :laugh:

Maja wieczorami tak kopie, że nawet gdybym chciała iść spać to nie ma takiej opcji !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708548 przez srenka_918
A wystają z brzucha już rączki lub nóżki przy kopniakach? Dla mnie to było najsłodsze w ciąży ;) a szczególnie pod koniec gdy Pawełek nauczył się reagować na głaskanie brzucha i wystawiał wtedy nogę ;) Często z tatusiem przybijali sobie "piątkę" ;)
Jak łapią Cię senne dni to jesteś osłabiona chyba, może anemia Ci się napatoczyła?

Poród to było tak ciężkie dla mnie przeżycie, że chyba bym głupia musiała być jakbym narzekała, najgorsze za mną i cieszę się że maluszek to przeżył

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708581 przez KarolciaZumba
Miałam we wtorek pobieraną krew w szpitalu, czekam na wyniki i żelazo dziennie przyjmuję, ciśnienie strasznie mi spadło więc może dlatego.

Na razie mój brzuch przybiera różne kształty ale jeszcze właśnie nie dostrzegłam żadnej części ciała :(

Dziś jak byłam na spacerze to Maja przywaliła mi takiego kopa,że aż mnie zgięło w pół, skąd ona ma już tyle siły:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708602 przez nike84
karolcia ja tez właśnie zauważyłam, że jestem ostatnio bardziej senna i zmęczona w ciągu dnia :( ale myślę, że może to być spowodowane tym że w nocy wstaje co 2 godziny na siku i nie wysypiam się w nocy :(

Ja też jeszcze nie potrafię rozpoznać części ciała mojego synka, ale już nie mogę się tego doczekać :) na razie się tak rozpycha skubaniec, i protestuje jak mu nie wygodnie, że od razu muszę pozycje zmieniać ;)

Karolcia czy ty już masz wszystko przygotowane na pojawienie się córeczki? Bo ja to jestem jeszcze daleko w lesie ze wszystkim i tak sie zastanawiam czy tylko mi sie tak nie śpieszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708632 przez KarolciaZumba
Nike Kochana, oprócz wózka, który i tak przebywa w Polsce i paru ciuszków , nawet nie wypranych nie mam kompletnie nic ,nawet nie mam weny żeby iść na zakupy ciągle sobie powtarzam,że mam czas :laugh:
Wiem,że trzeba kupić jeszcze mnóstwo rzeczy ale to wszystko jakoś mnie przeraża.... :P
Niby przez neta można zamówić ale wolałabym iść i pooglądać najlepiej z przyszłym tatusiem ale po południami mam po prostu game over i palcem mi się nie chce ruszyć.
Czasem mam wrażenie,że Maja to już chyba z 5kg waży w tym moim brzuchu bo czuję sie taka ociężała :laugh:
ja też się w nocy nie wysypiam bo tu siusiu tu mnie Maja mega kopie tu mi gorąco a wstaje po 7 bo Maja zaczyna kopać i nie mogę już zasnąć ;/


oooooooooooo nie ma to jak się poużalać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708636 przez KarolciaZumba
Nike a nie męczą cię zaparcia? BO mnie ostatnio straszne mimo tego,że staram się jeść mało no i doszły ranne nudności:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708645 przez nike84
uff to mnie pocieszyłaś :) bo ja oprócz ciuszków to w sumie nie mam nic :ohmy: Jak patrzę na listę co jest jeszcze do kupienia to się załamuję, ale i tak jakoś nie mogę sie zebrać do zakupów. Do tego jeszcze remont pokoju dla małego, który cały czas się przeciąga. Nawet nie mam jak poprać rzeczy synka. W tym miesiącu może zamówimy łóżeczko i przewijak, ale to i tak kropla w morzu.
A co do zaparć to też od jakiegoś czasu na nie cierpię, ale nie są jeszcze jakoś bardzo uciążliwe. Mnie pomagają jabłka i śliwki :) Porannych mdłości wspólczuję :X ja na szczęście od dawna nie mam z tym problemów. Ale za to co chwilę męczy mnie zgaga :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708653 przez KarolciaZumba
No i ta naciągnięta skóra na brzuchu masakra, tak ciągnie,że masakra!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl