BezpiecznaCiaza112023

hej mamuśki

13 lata 3 miesiąc temu #56591 przez Lola84
Witam ponownie oj dawno mnie tu nie było ostatnim razem jak jeszcze bylam w ciąży ale niestety potem pojawiły się problemy i już nie mogłam wchodzić na neta :( ale od pewnego czasu nadrabiam zaleglości i czytam wszystko co piszecie :) ja urodziłam 14/09/2010 a raczej miałam cesarkę boo wzięli mnie na wywołanie ale niestety nie działało a Krzyś się zaczął pchać na ten świat no i w ten sposób zostałam mamą :) dziecię moje :) jest dość duże bo waży juz 8400g i mierzy 68cm :) obecnie rozpoczynamy okres przygotowania na nadejście zębów chyba bo zrobił się strasznnie marudny i tylko na rękach się uspokaja więc całymi dniami go muszę nosić a przy jego wadze to wyczyn :) widziałam że kilka mamusiek zaczęło temat odchudzania szczerze to i ja z chęcią bym chciała spróbowć jak macie jakieś sprawadzone metody to piszcie bo musze zrzucić conajmniej ze 20kg :( niestety zostało mi trochę po ciąży :( co do księdza po kolędzie to był u nas w środę i Krzyś nawet chciał się modlić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56593 przez SISUNIA88
witaj!!! to serdecznie zapraszamy na temat powrót do dawnej formy..razem może się uda:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56668 przez sloneczko
Witaj spowrotem na forum, gratulacje zdrowego i slicznego Krzysia.

zauwazylam ze dolaczylas juz do swojego miesiaca www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/.../Page-109.html#56598

wiec jedynie pozostaje mi dodac tylko link i zyczyc powodzenia w powroceniu do dawnej formy, www.zapytajpolozna.pl/forum/zdrowie-kobi...my/Page-4.html#54876

pozdrawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl