BezpiecznaCiaza112023

Pierwsze ruchy

13 lata 1 miesiąc temu #71963 przez Patka22o2
Caly czas w moim brzuszku bylo tak spokojnie wogule myslalam ze chyba nie jestem w ciazy bo nie czulam kompletnie nic, ale wczoraj 22.02.2011 w dniu moich urodzin poczulam pierwsze ruchy mojego malenstwa :laugh: niestety mialam juz 3 poronienia i to jest moja pierwsza prawdziwa ciaza, ktora w koncu nam sie udala :blink: Jeszcze nie wiem czy to bedzie chlopczyk lub dziewczynka niestety musze sie z cierpliwic jeszcze 2 tygodnie bo dopiero tam bede miala termin na usg.Jedyne co mnie matrwi to jest to ze jeszcze nie mam brzuszka, wyglonda tylko jak bym sie niajadla, kazdy mowi ze jeszcze bede miala ten brzuszek nie ktorzy sie smieja stego i mowia ze sciemniam ciaze, :( dlatego mam nadzieje ze w koncu maluszek urosnie hehe.

Przes pierwsze 3 miesiace lezalam w szpitalu bo strasznie wymiotowalam nie moglam wogule jesc ani pic bo wszstko wychodzilo po kilka minutach, schudlam 7kilo. :ohmy: byly to moje najgorsze tygodnie zycia, myslalam ze umieram, ale teraz juz jest wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #71970 przez SISUNIA88
Patka jesteś chyba moją imienniczką:) trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze,ja dużo czasu w ciąży spędziłam w szpitalu i wiem że to przyjemne nie jest.. pozdrawiam

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #71972 przez SISUNIA88
a co do brzuch to ja miałam strasznie mały...zaraz po porodzie był płaski jak przed ciążą także się nie martw...ja w 8 mc jak byłam w szpitalu to dziewczyna w 5 mc miała większy i to dużo brzuch od mojego:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #72004 przez Patka22o2
Moje jeszcze aktualne zdiecie malucha, nastepne juz doloczy nie dlugo i bede w koncu wiedziala co to bedzie:D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #72045 przez angellika1
Witaj Patka dzidzia śliczna :)
A ja w pierwszej ciąży miałam baardzo mały brzuszek przez pierwsze 5 mcy nic nie było widać a teraz w 4 mcu mam dddduuuużżży i wyglądam na 6 mc także nie ma reguły na wielkość brzuszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #72068 przez Marysia27
Witaj. U mnie do 6 mca brzucha nie było specjalnie widać- pracowałam w szkole i dzieciaki się nie domyśliły, a jestem z natury chuderlakiem - a w 9tym miałam tak ogromny, że aż trudno w to uwierzyć ;) przyjdzie brzuszek z czasem, jeszcze będziesz miała dość, jak nie dasz rady buta zapiąć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #72073 przez Emme
ja też jestem szczupła, a w 7 mieciącu jak poszłam na spotkanie klasowe (latem, więc nie byłam poubierana) nikt nie zauważył, że jestem w ciąży :D. miałam niezły ubaw jak zobaczyłam ich miny w chwili uświadomienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #72306 przez Patka22o2
Hej Dziewczyny fajnie ze piszecie wiec tez tak mysle ze napewno brzuch sie pojawi dopiero tak 6-7 miesiac.
Ale tez bardzo duzo schudlam wiec tez nie jest tak latwo nad robic, a dopiero teraz znowu zaczelam normalnie jadac, ale zeby nie bylo nadal niestety musze brac czopki zeby przetrwac dzien bez wymiotow.

No a jednak bez nich bym caly dzien wymiotowala to mi nie poczebne sie tak meczyc :( Ale jedyne co mnie pociesza to jest to ze male skacze fajnie w brzuchu normalnie super oczucie, i ze w koncu przetrwam ta ciaze.

A od kiedy tak mozna kupowac np ciuszki ???? czy za wczesnie na to???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #72325 przez Patka22o2
Jak wy obchodzicie wasza ciaze??? wiecie tez co bedziecie mieli???
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80689 przez natmur11
Patka jesli chodzi o rzeczy dla dziecka ja wychodze z zalozenia ze im wczesniej tym lepiej, bo naprawde jesli trzeba kupic wszystko to jest po pierwsze duzy wydatek a dwa pozniej nie wiadomo jak to bedzie czy bedziesz miala ochote albo mozliwosc wyjsc na zakupy. ja najpierw chodzilam ogladalam potem szlam zeby kupic co mi sie spodobalo. wozek, lozeczko i komode zamowilismy w 4 miesiacu jak bylam do 6 mialam juz z grubsza kupione ubranka, posciele, kocyk, a na koniec zostawilam "pierdolki" do kupienia ale jak sie okazalo zeby kupic wszystko tez trzeba sie nalatac bo tu zel do mycia tu szampon gdzies pieluszki szczoteczki. dzis mysle ze zrobilam bym to wczesniej zwlaszcza ze ostatnie 2 miesiace czulam sie jak slon i nawet wyjscie do centrum gdzie nigdy nie sprawialo mi trudnosci i bylo normalna sprawa wtedy musialam przerywac kilka razy na odpoczynek:) ale wiadomo w dzisiejszych czasach wszystko zalezy od mozliwosci finansowych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #80720 przez Asiersa
Ja też wyprawkę miałam wcześniej skompletowaną niż planowałam :) Planowałam kupować od 7 miesiąca ciąży, ale zaczęłam wcześniej, bo jakoś w 5 miesiącu :) No i dobrze, że mnie coś natchnęło na wcześniejsze zakupy bo Tomek pojawił się na świecie właśnie w 7 miesiącu :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80892 przez Patka22o2
Hej Dziwczyny Kupilam nie dawno parych fajnych ubranek dla mojego skarba, prawda jest taka ze tez mam stan nie najleprzy bo naprawde sa dni w ktorych nie wychodze wogule, a wsklepie to nawet 5min nie wytrzymam bo mi sie tak kreci w glowie.

Dzisaj ide do lekarza na badania i znowu zobacze mojego robaka,a jak bedzie dobrze ulozone to nawet sie dowiem co bede miala, chlopca czy dziewczynke,mam nadzieje ze dobrze sie sprezentuje na kamerce hehe:D

Dziekuje za wasze odpowiedzi:D

Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80926 przez Martynka__89
Wyprawkę kompletowałam od początku ale bardzo sporadycznie coś kupowałam ;) a pierwsze ruchy poczułam przy końcu 19 tego tygodnia ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #81057 przez Patka22o2
I bede miala Fajnego syna, nawet ma moj nos :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81491 przez Martynka__89
Śliczne zdjęcie główki, ja miałam pod koniec ciąży piłkę a nie brzuch :P



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl