BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 5 miesiąc temu #784705 przez jakasse
to fakt jest to bardzo miłe :)

Dziewczyny a czy wy myślałyście już o imionach np?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784745 przez Mira_84
matko, nadal czuję się fatalnie, a tu dzieckiem trzeba się zajmować... masakra :S najchętniej spałabym 20 godzin na dobę.

Kocica - to masz maraton imprezowy! to miłe, jak wszyscy się cieszą. a co do poczty pantoflowej, to fakt- to najszybsza i najskutezniejsza poczta :silly: 24h/7 :blink:

jakasse- z tą pomocą po urodzeniu to różnie bywa... każdy wpada na kawkę, ciasteczko, ponosi maluszka i fruuu do siebie, a ja sprzątam przed wizytą, sprzątam po wizycie :S :S :S ale też fakt, nie mam we Wrocławiu żadnej rodziny, moj mąż też nie i dlatego nam ciężko. co do imion, rozmawiamy o tym, na razie tylko wersja dla dziewczynki, bo jakoś oboje się nastawiliśmy na drugą córeczkę. mój ślubny chce Hanię

anoda - ja też jak nastolatka wyglądam... masakra! jeszcze w sobotę na wesele :S madziarahhh jest już w domu, z fasolką jest ok, na razie się ogarnia po powrocie i małą Julcią zajmuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784749 przez anoda89
Hej.

Kocica ciekawe jak w praniu wyjdzie z tym pomaganiem :woohoo: Fajnie że wszyscy się cieszą i oferują pomoc miło jak się takie słowa słyszy :) :) Czekamy na relacje z drugie imprezy ;) :lol:

Ja na razie się jakoś nad imieniem nie zastanawiam, poznam płeć to będzie się myślała ale dla chłopca mam już wstępnie :silly: Tymek :lol: Tak przypadkiem wpadło mi w ucho już w poprzedniej ciąży tylko mąż musi zgodzić :lol: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785033 przez Kocica
No juz w domu :laugh: Wszyscy wiedza a kto nie wie dowie sie poczta pantoflowa :lol:
I co najważniejsze każdy sie cieszy i gratuluje :laugh:
My nad imionami jeszcze nie myśleliśmy ale wybór będzie nasz wspolny :laugh: Jak planowaliśmy dziecko to łatwiej było zdecydować..choć nasze pierwsze typy to Florentyna i Kordian ale czy tak zostanie sama nie wiem :laugh:
Super ze z madziarahhh i jej maluszkiem jest juz wszystko dobrze :laugh: I ze juz w domu bo szpitali chyba nikt nie lubi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785131 przez anoda89
Super że Madziarah już w domu i fasolka rośnie zdrowo :)

U nas pewnie to będzie wyglądało tak że ja będę dawała propozycję a emek będzie mówił czy mu pasuje ;) Tak wolę bo jak on coś wypali to ręce opadają :silly: Kiedyś stwierdził że córkę możemy nazwać Celina bo mu się w piosence Kazika spodobało :huh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785180 przez jakasse
My chcemy dla córy Zosia, a dla chłopaka Beniamin i raczej u nas się nic nie zmieni chociaż kto wie. . . . . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785351 przez Kocica
jakasse Zosia to super imie ja tez chcialam zosie ale mezowi sie nie za bardzo podoba a Beniamin super oryginalne :laugh:
Kurcze czasem to trzeba ostrożnie z wyborem imion bo jak by nie bylo to na cale życie :laugh:
mam kolege co się nazywa Oktawian Klaudiusz :lol:
Kurcze dziś mam masakrycznie zly dzien a to dopiero poczatek..oby potem bylo lepiej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785371 przez jakasse
A ja powiem wam że oprócz tego że jak na chwilke siąde to zaraz bym usnęła i trochę bolą piersi, to nic innego mi się nie dzieje :) Piękne słoneczko mnie obudziło - może to dlatego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785464 przez madziarah3
Hej dziewczyny!!

Przepraszam Was za moją nieobecność- no ale musiałam pierw poogarniać wszystko, zanim znalazłam czas aby tu wejść i poczytać wszystko:)

Mira Fajnie że tu do Nas też dołączyłaś. Wiem, że tu na pewno mniej się udzielać będziemy no ale zawsze warto tu zajrzeć :)

hmm, co do wielkości fasolki to moja też jest troszkę do tyłu, no ale się tym nie przejmuję. już za dużo stresu i tak miałam. Więc teraz nawet o tym nie myślę.

Dziś muszę zadzwonić i umówić się na tą przezierczość.

Hmm, no a co do płci to ja wolałabym znów mieć córcie(bo ciuszki bynajmniej są po Julii :silly: ), no ale przeczucie mam że będzie chłopak :blink: Najważniejsze aby zdrowe.

A imie to Paweł niby ma wybrać bo ja wybierałam dla Julii, no i uparł się jak dla dziewczynki to Weronika a jak dla chłopca to Bartuś- ale mi się nie podobają bo ja wolałabym Basia lub Marysia a dla chłopca Witek lub Gracjan :)



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785538 przez jakasse
Super, że już jesteś :) Marysia to b.ładne imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785839 przez anoda89
Hej. Madziarah fajnie że się odezwałaś :) Rodzice pewnie już wiedzą o fasolce?

Ładne imiona wybieracie :)

Wy już wszystkie tak daleko jesteście a ja zaraz 7 tydzień, zaraz będziecie chwalić się zdjęciami z USG :) Nie mam siły idę się kąpać bo zaraz usnę na stojąco ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786186 przez jakasse
dziewczyny czy wy miewacie koszmary? mnie ostatnio strasznie męczą.... wczoraj snilo mi sie ze poronilam, krew lała się ze mnie jak z kranu, nikogo nie bylo w okol kto by mi pomogl. Dzis natomiast snilo mi sie ze sie poparzylam i mialam cale uda i posladki w bliznach okropnych .... Sądzicie że to sprawka hormonów???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786201 przez Kocica
Hej :lol:
Madziarah super ze wszystko już dobrze z Wami :laugh: A Marysia byla by u mnie gdyby nie to że mam 5 w rodzinie :laugh:

Jakasse mi tez się snilo ze poronilam a najgorsze bylo to że to byl okropnie realistyczny sen i jak sie obudzilam nie wiedzialam gdzie jestem i co sie dzieje...masakra :( ale to hormony i nerwy czy jest wszystko ok. Tak sobie to tłumacze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786296 przez madziarah3
Hej!

anoda Moja mama nadal nie wie. Boje się jej powiedzieć.

A co do snów to ja raczej takich koszmarów nie mam- bardziej śnią mi się jakieś zboczuchy hehe :blush:
Ale zapewne to przez hormony :)

Ładne też jest Hania ale moja kuzynka ma więc nie chce zgapiać



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786327 przez Kocica
Madziarah nie zazdroszcze ci sytuacji..choć mi sie wydaje ze lepiej powiedzieć teraz niż domyśli sie sama jak brzuszek bedzie widoczny..ale pewnie nie jest to latwe :dry:
trzymam kciuki zeby sie wszystko dobrze ułożyło i nic sie nie martw wszystko będzie dobrze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl