BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 3 tygodni temu #95572 przez Mirella
Koszmarnie rano wstajecie, to ja jednak wolę naszą opcję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95589 przez Manga
A ja od 20.00 mam już wieczór dla siebie :) Oby się Aleksowi za szybko to nie zmieniło.

Mirella ciekawa jestem jak u Was, bo Wasze godziny są raczej nietypowe - jak w takim razie "układacie" resztę dnia? Albo co w sytuacjach, gdy musicie (a może nie musicie?) być gdzieś np. na 9.00 rano? Wtedy to chyba nie jest takie proste, co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95599 przez Mirella
No własnie raczej nie musimy :) Nasz rytm dnia w dużym stopniu wyznaczył niestety mąż, pracuje popołudniami i wieczorami, wraca do domu w okolicach północy ;) No i rano odsypiamy. Generalnie bardzo pasował mi układ z zeszłego lata, kiedy Klaudia usypiała koło 23.00 i wstawała o 9.00. Mam nadzieję ze teraz też tak będzie, no a na jesieni bede się gimnastykowała żeby to utrzymać. Już teraz widzę zmiany, wczoraj usnęła o 1.40 :D tak tak, wiem że dla Was to głęboka noc....
Tak jeszcze a propos zeszłego lata, to powiem Wam że picie piwa o północy i patrzenie jak gwiazdy spadają ma swój niepowtarzalny urok :lol:
Może i fajnie byłoby mieć od 20.00 czas dla siebie, ale ta 6,00 rano, brrrr.... tym bardziej że ja się przed pierwszą nigdy nie kładłam, bo czekałam na męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95670 przez _aga86_
Mirella a wiesz, ze te Wasze godziny i tak kiedys beda musialy sie zmienic- np. jak Klaudia pojdzie do przedszkola :P Ja Nie dalabym rady zyc w takim rytmie. A kiedy macie czas na znajomych jak przesypiacie cale popoludnie?? Chociaz z drugiej strony do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic :)
Jedynaczka wlasnie chyba w tym tkwi problem, bo ja klade Julke normalnie spac (12sta/13sta), ale Julka cos dlug nie moze usnac :/ Dzisiaj odpuscilam Jej popoludniowa drzemke, bo polozylam Ja ok. 12:30, a do 14 nie udalo Jej sie usnac, wiec nie chce jej meczyc i zobaczymy jak to bedzie wieczorem. Moze moje dziecko nie potrzebuje juz popoludniowych drzemek ?? :( jeszcze jak juz pisalam jest kwestia pogody- dzisiaj tez bylysmy na krotkim spacerze, bo pogoda potworna!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95696 przez Mirella
Aga. kluczowe słowo to "kiedyś" nic na siłę :D Nie przesypiamy południa, dziś o jedenastej wstałyśmy :D
My mamy masę czasu na znajomych, gorzej ze znajomymi, bo większość pracuje więc i tak tylko weekendy zostają. My mieszkamy w takim miejscu że zeby się z kimś spotkać to trzeba pół godziny iść, tam i z powrotem to godzina w wózku by była, raz że Klaudia nie lubi, dwa, wolę zeby sobie pobiegała, także życie towarzyskie nam nie kwitnie zbyt bujnie, ale nie narzekamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95763 przez Groszek
Mirella to ja byłam wściekła jak Michał nie chciał spać o 23... Misiek zasypia parę minut po 20 śpi do 5-6 :) a potem zabawa :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #95776 przez _aga86_
No dokladn ie Mirella na wszystko przyjdzie czas :) Nie mialam na mysli nic zlego pytam, bo nie znam drugiej takiej rodzinki co o takich h chodzi spac (chodzi mi o dziecko) :P Ja tak jak groszek- ostatnio Julka nie chciala spac o 23 to bylam juz wykonczona :/ No, ale jak juz wczesniej pisalam napewno to poprostu przyzwyczajenie. A mi sie cos obilo o uszy, ze Klaudia wstaje po 14stej- nie wiem skad mi sie to wzielo.

Groszek 5-6 uuuu... to szybko zaczynacie dzien. U mnie miedzy 5-6 jest pobudka, ale potem spimy jeszcze do 8- nieliczac ostatnich kilku dni, bo Julka cos kombinuje ze spaniem.

A u mnie przed godzina slonce wyszlo i cieplutko sie zrobilo, bo wkoncu wiatr ustal :) az chce sie zyc!!! Teraz juz wiem, ze moje podly nastroj spowodowany byl pogoda i nie wyspaniem. Dzis wszystko wraca do normy :) Oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95778 przez Groszek
Michał tak od urodzenia wstaje :) ale w gruncie rzeczy mi to nie przeszkadza bo ja lubię długie dni :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95779 przez _aga86_
A ja lubie pospac- hehe... Ale godzina 8 jak najbardziej mi odpowiada tylko, zeby tak juz zostalo :) Latem dlugie dni sa super, ale zima co tu robic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95829 przez Mirella
Aga, bo wywinęła mi taki numer ze dwa razy ale wtedy w dzień nie spała, to raczej wyjątki były, no ale pewnie się pochwaliłam/poskarżyłam. Generalnie pobudka była 12-13, teraz idzie w górę. No na przykład dziś, wróciłyśmy przed piątą ze spacerku i padła, spała do szóstej, a jeszcze niedawno koło szóstej zasypiała. Także myślę że i dzis pójdzie "wcześnie" spać :D
Nie wiem dlaczego ona sobie to tak ustawia, widocznie lubi. Bo ja wbrew pozorom do góry nie skaczę, jak mówiłam dla mnie pobudka o 9.00 to idealne rozwiązanie :D
łatwiej było jak się ją wieczorem wkładało do łózeczka i usypiała w koncu z nudów, jak to mój mąz mówił, teraz biega zamiast spać i lekarstwa na to nie ma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95866 przez jedynaczka
Dostosowała się do waszego trybu życia :) w końcu i ona chce się pobawić z tatusiem, i czeka na niego :)
Mikołaj u nas już śpi :) błoga cisza i święty spokój, uwielbiam patrzeć jak zasypia i jak słodko śpi, ale musze sie zabrać za ostatnią w tym roku prace maturalną, a mam mega pustke w głowie... eh gdzie ta wena ?? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95889 przez Mirella
Oj jedynaczka żebyś wiedziała, czeka na tatusia i to widać ;) No a jak już przyjdzie..... no i weź ją potem człowieku uśpij :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #95897 przez _aga86_
No my jeszcze jestesmy na etapie "usypiania z nudow" :D Jejku az strach pomyslec co to bedzie jak zacznie wychodzic z lozeczka :O Moze wtedy Mirella spotkamy sie na forum np. o 3 :D
Ja dzisiaj Julki nie polozylam w dzien wlozylam Ja do lozeczka ok. 20stej i w przeciagu 5 minut juz spala :D
Po ostatnich przebojach ze spaniem nie moglam w to uwierzyc :) Ja rowniez relaksuje sie ta cisza. I ja uwielbiam patrzec na Julcie jak spi- jest rozkoszna i tylko bym ja calowala. Tak patrzac na nia az trudno uwierzyc w to, ze potrafi tak broic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95898 przez SISUNIA88
JAk ja bym chciała pospać do 10... pozazdrościć :lol:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95900 przez _aga86_
A ja juz niedlugo tak pospie :D Lece do Polski i moja Mama powiedziala, ze zabierze mi mala do swojego pokoju na noc (jak juz sie Julcia oswoi z nowym miejscem) i bede mogla spac tak dlugo jak zechce :) Mam w planie 4 takie nocki :D 2 niedlugo po przylocie i 2 przed wylotem do UK. Powinnam naladowac akumulatorki na nastepne pare miesiecy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl