BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 8 miesiąc temu #993252 przez monikat
Ja też jestem przeciwniczka fb... Widzę po moich siostrach jak to pochlania. Wolę nie ryzykować :P A poza tym umówiliśmy się z mężem że nie będziemy mieli fb bo strasznie zazdrosni jesteśmy o siebie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993280 przez zancik
hejko:)

Monikat sliczny niunio :-*jak sie czujesz???

Ewela jak tam???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993287 przez paulinkaaa2202
Monikat gratuluję synka jest słodziutki aż chce się go wyściskać :)

Ewela ty chyba w tym tygodniu masz cesarkę ? :)

Dziewczyny po tych liściach z malin też częściej się wypróżniacie? bo na opakowaniu jest napisane że działa oczyszczająco z toksyn itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993288 przez AgusiaKRK
Monikat, śliczny maluszek, a jaką czuprynka zachwycająca :-) Niech rośnie zdrowo! :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993302 przez ewela007
Hej Paulinka tak masz racje u mnie w tym tygodniu będzie już cesarka, dam znać jak będzie już po, oby maluszek był zdrowy.
Lusek a jak dołączyć do tej grupy na fb?i tam nikt nie widzi że piszecie?
Agge gratulacje,kurcze masz już córeczkę, super, mamusia z Ciebie a miałaś czekać na mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993320 przez Lusek
Hejko Kobitki :)
u mnie kolejna noc ciężka :S wstawanie co chwilkę sikać itp masakra. Jakoś ostatnio nie mogę w ogóle spać :unsure: jak nie skurcze to mała daje czadu a jak nie ona to sikanie i tak w kółko. Tak jak nigdy nie narzekałam teraz trochę ponarzekam hehe :P Myślę że będzie gicior :) :) Jeszcze ta drętwiejąca prawa ręka no toż to masakra.... czasami sobie już myślę że mała mogłaby być na świecie hehe :P ;) da się przeżyć .

Ewela007 tak grupa jest tajna i tylko dostęp mają osoby dodane do niej. Zarejestruj się na fb i napisz najlepiej Tysiiakowi na priv swój login ona Cię znjadzie i zaprosi do znajomych ja jej napisze na fb żeby miała na uwadze ale jest często tu i tu. Mi też zależy na tym żeby nikt mnie z rodziny i znajomych nie szukał na fb. Ja tylko jestem na tej grupie Lipcówki no i Sierpniówki bo nie wiem kiedy mała będzie chciała wyjść. A tak to nie używam fb.
O to się nie martw ze ktoś znajdzie nas :) to jest super tajna grupa ;)
Serio nikt nie widzi że piszemy . Tylko my tam zaproszone. :)

monikat to nie chodzi o to żeby przesiadywać tam wieki tylko żeby uczestniczyć tak samo jak na forum :) ;) :P pisać o obawach , zdawać relację itp. serio ja też jestem przeciwniczką bo dla mnie szkoda czasu na jakieś tam większe pisanie i szukanie znajomych. Ja tylko dla potrzeb forum , bo chcę mieć kontakt z dziewczynami. A nie szukam tam rodziny i znajomych z przed lat. Wolę z mężem spędzać aktywnie czas, spacery, jezioro, wycieczki jakieś obiady na Kaszubach kajaki no wiesz tak razem z nim i rodzinką :)
A nie siedzieć jak np mój bracki to się nie rozstaje z fb, :P dramat :S

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993329 przez tysiiiak
Ewela jak się zarejestrujesz to napisz na psie dane to zaprosze cie do znajomych i do grupy :) nikt nie będzie widział że w ogóle należysz do takiej grupy wiec luzik :) zakładając fb nie musisz nawet podawać imienia i nazwiska tylko zamiast tego wpisać np Nick z forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993395 przez ewela007
Dzis o 13.15przyszedl na swiat moj synek. Wazy 3,230kg wzrost 54 cm. Poród i opieka rewelacyjne, brak bólu i wesola atmosfera. Jestem mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993403 przez tysiiiak
Ewela ogromne gratulacje :*:*:* czekamy na fotkę synusia ;) jak się czujesz po cc ? Na dziś miałaś planowane czy inaczej się zaczelo? :) buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993407 przez paulinkaaa2202
Ewela gratulacje !!!!! :) tak właśnie myślałam że dzisiaj będziesz miała cesarkę bo masz skończony 39tc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993417 przez zancik
Ewela gratki :) :) :) :) :kiss: :kiss: :kiss: czekamy na foto :) super,ze mila atmosfera :) jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993456 przez Lusek
Hejko
Ewela007 Gratulację Synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale super B-) ;-) jak się czujesz?
Buziaki i jeszcze raz wielkie gratulacje;-)
Czekamy na foty małego;-)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993457 przez Lusek
Hejko
Ewela007 Gratulację Synka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale super B-) ;-) jak się czujesz?
Buziaki i jeszcze raz wielkie gratulacje;-)
Czekamy na foty małego;-)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993480 przez agge
Witam po długiej nieobecności, może mi się uda keidyś nadrobić to co napisałyście przez cały ten czas... :P
Dziś moja Emilka będzie miała już 3 dni, jest cudowna.
Strasznie źle zniosłam poród i jestem wykończona fizycznie i psychicznie, ale dla tej kruszynki muszę się trzymać..
Emilka urodziła się 14.07 o 11:55, miała 3270g i 56cm. Już jesteśmy w domu od wczoraj :)
Ewela gratuluję synka!:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #993498 przez AgusiaKRK
Ewela, gratulacje! Cieszę się, że tak dobrze zniosłaś poród. Jak się dziś czujesz? Jesteście już w domu? Czekamy na zdjęcie synka :-)

Agge, jeszcze raz tutaj napiszę: Mała jest przecudna! A Ty bardzo dzielna. Mam nadzieję, że ta słodka kruszynka wynagrodzi Ci wszystkie trudy i że będziesz się czuła coraz lepiej.

Buziaki dla mamuś i dzieciątek! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl