BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1023093 przez clue
Paula wózek fajowy - a ta biała tekstura (czy jak to nazwać :P) - to przejście z granatu do białego dołu gondoli to materiał?? chyba tak, bo motyw powtarza się na budzie :)

malutka - link wysłany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023094 przez PaulinaJ
Tak, to jest ta wersja z Eko Skórą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023113 przez natkka
Paulina piękny wózek :)
malutamilka ja też wysłałam linka :)
U mnie dalej straszne drętwienie rąk, nie wiem jak to będzie dalej bo nic nie mogę zrobić przez te ręce przez większą część dnia, ehh :( no i moje zakupy z allegro jeszcze w ogóle nie przyjechały i zaczyna mnie to denerwować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023133 przez Gosia 2712
Hejka
Heh wczoraj bylam na badaniach prenatalnych III trymestru i u nas nie jest za ciekawie... Pan dr stwierdzil u mojego malego poczatki Hipotrofii :( Juz 2 wizyty pod rzad jego obwod brzuszka wychodzil mniejszy o ok 1,5tyg w stosunku do reszty parametrow i wczoraj tez tak wyszedl, a jest to skutkiem tego ze przeplywy ma juz slabe w pepowinie i moje lozysko zaczyna po woli szwankowac :( Lekarz mowi zebym sie nie martwila, bo to jest dopiero pocztek tego i spokojnie do 35tyg powinnam wytrzymac, bo to nie rozwinie sie z dnia na dzien tylko trzeba czasu, a moze byc tez tak, ze zatrzymie sie na tym etapie co jest, ale to trzeba obserwowac... Za tydzien mam jechac na kontrole tego, ale dzisiaj bede dzwonic do mojego prowadzacego i z nim rozmawiac jak on to widzi... Maly ma poki co 1750gram i miesci sie w normach, reszte narzadow ma zdrowych, co mnie cieszy :)
Troche mnie to podlamalo :( I powiem szczerze, ze mam juz serdecznie dosyc ciazy i tego wszystkiego :( czwarta ciaza i ciagle cos nie tak :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023135 przez malutkamilka
Gosia, nie wiem co to takiego ale jak lekarz mówi że jest dobrze to tak musi być. Jesteś już tak daleko że musi być dobrze. Ważne że synek zdrowy jest. Moja znajoma urodziła przez cc w 32 tygodniu chłopca z waga 1490g bo był słaby przepływ przez pepowine i to właśnie wyszło przy tych III prenatalnych i chłopczyk jest droga normalnie funkcjonuje i wygląda jak moja córka mimo że się urodził dwa miesiące przed terminem porodu a w rzeczywistości różnica była by 3 miesiące. Także głową do góry. Teraz już będzie dobrse

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023146 przez Gosia 2712
Malutka to Twoja znajoma miala dokladnie to samo co ja teraz, czyli hipotrofie, a to jest to ze dziecko nie ma dostarczanej odpowiedniej ilosci skladnikow odzywczych przez lozysko, bo ono szwankuje i przez to jest mniejsze niz powinno byc, a czasami calkowicie zatrzymuje sie z rozwojem na pewnym etapie ciazy... U mnie jest sam poczatek i trzeba to obserwowac... bede dzwonic do mojego gina co robimy, ale cos czuje, ze jutro weznie mnie na oddzial :(
W wiadomosci wyslalam Ci link do mojego fb

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023148 przez natkka
Gosia nie łam się, wszystko będzie dobrze. Słuchaj lekarzy, to sam początek i na pewno rozwiążą ciąże w najlepszym momencie dla dzidzi, żeby był już na tyle duży żeby cieszył mamę po drugiej stronie brzuszka. Nie dziwię ci się jednak, że masz dość ciąży. Mam znacznie mnie problemów w ciąży a i tak już bym chciała żeby Tośka była po drugiej stronie brzuszka :]
malutkamilka ty jesteś milena?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023149 przez Martynka__89
Oj Gosiu, na szczęście Jesteś już w takim tygodniu co Piotruś i poza brzuszkiem da sobie świetnie radę !! Wcale aż tak mało nie waży słuchaj lekarzy, może Twój prowadzący więcej Ci wyjaśni i uspokoi. Kochana na pewno bedzie wszystko dobrze !!! Do 35 tyg. już nie wiele zostało. A co do ciąży to tak jak Ty mam już dość coraz ciężej mi :( zgaga strasznie męczy, plecy ruchy małej są bolesne, najbardziej uwielbia żebra i pęcherz. W dodatku grzybica się chyba przeplatają, będę dzwonić do gin. Czekam na kuriera z paczką dla małej smoczki, itp. Trzymaj się Gosiu !!! Ps. Malutkakamilka wysłałam moje dane na pw



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023152 przez lynka80
Gosia, wysłałam Ci priv ;)
Będzie dobrze!



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023168 przez malutkamilka
Tak Natalki to ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023196 przez moniab26
Gosia całe szczęście, że jesteś już tak daleko i Piotruś sobie poradzi na zewnątrz - tak jak dziewczyny piszą a skoro lekarz powiedział, że to nie rozwija się gwałtownie i maluszek jeszcze troszkę może posiedzieć w twoim brzuszku to dobrze, im dłużej tym lepiej ale teraz lekarze pomogą Piotrusiowi lepiej się przygotować do przyjścia na świat. Wszystkie tu trzymamy za was mocno kciuki.
Moja paczka z zakupami podobno wyszła do mnie wczoraj więc dzisiaj czekam na kuriera - mam dostać jakieś gratisy za taką zwłokę.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023198 przez moniab26
malutkamilka wysłałam ci dane na FB ale widzę, że byłaś szybsza więc już pędzę na fb


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023209 przez Gosia 2712
Dziekuje dziewczyny, heh oby bylo wszystko ok :( martwie sie bardzo tym...
Rozmawialam z moim ginem i ide jutro do szpitala, ale to przede wszystkim przez to ze rano mialam wysokie cisnienie ktore mi sie utrzymywalo dosyc dlugo 140-135/80 i chce mi podac leki na nie... Trzymcie mocno kciuki za nas :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023218 przez clue
Gosia mocno zaciskam kciuki !!! Oby Maluszek jak najdłużej posiedział w brzuszku !! Ale tak jak dziewczyny pisały dobrze, że będziesz pod stałą opieką lekarzy !
A kontrolowałaś dziennie ciśnienie? Czy nie miałaś z tym problemów? Wyższe ciśnienie również powoduje słabsze przepływy.
Oby wszystko się unormowało :kiss:

jak fajnie Was dziewczyny wszystkie zobaczyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023237 przez malutkamilka
Gosia pewnie że będziemy trzymać kciuki.
Nie denerwuj się bo tylko ciśnienie jeszcze bardziej Ci skoczy. Będziesz w szpitalu porobią jeszcze badania i nie pozwolą stracić Ci Maluszka. Bedzie tym razem dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl