BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1024268 przez Pazia
Aruneczka życzę dużo siły no i zdrowia dla Was! Wierze, że wszystko sie dobrze skończy.. Ech dawno tu nie zaglądałam a tu takie wiadomości:(
U nas wszystko dobrze. Maly ladnie rośnie, w piątek mam wizytę z usg mam nadzieje, że wszystko z nim ok. Troche skacze mi ciśnienie ale narazie to jeszcze nic groźnego. Mierze je dwa razy dziennie i oby nie powtórzyło sie historia którą miałam z synkiem. jestem juz w domu na L4 i mam wrażenie, że mam jeszcze mniej czasu niż jak pracowałam. To chyba kiepska organizacja czasu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024316 przez moniab26
Pazia tak to dokładnie jest z tym czasem - wydaje się, że mamy tyle godzin, że zdążymy ze wszystkim ale one uciekają w mgnieniu oka i później okazuje się, że nie zdążymy z obiadem, że czas jechać do przedszkola, że coś tam jeszcze nie zrobione... ehhh ale nie ma co się stresować, w końcu nam wszystko można :-)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024318 przez natkka
monia ja nie potrafię wysoko spać, to dla mnie koszmar :( więc lekka kicha. Gaviscon jest super, ale i tak czasem żółć podchodzi mi do gardła :(
Też tak czasem mam, że siedzę w domu i czasu mi ubywa pomimo, że niewiele zrobiłam :(
Pazia mam nadzieję, że ciśnienie nie będzie ci tak skakać i wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024559 przez LeNa 2405
Przepisali mi ten gaviscon w płynie Zobaczymy jak będzie działał.
Ja dziś po Usg Mały Waży 2118g mały dobrze się rozwija. Ale płytki mają tendencję spatkowa także w lutym będą indukowac poród. Dokładna datę ustala za tydz we wtorek... Trochę się boję ale i nie mogę się Doczekać spotkania z synkiem.

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024584 przez natkka
Lena będzie dobrze :) Poza tym w lutym to już nasze dzieciaczki to będą takie całkiem duże :D ja w poniedziałek też jadę dowiadywać się czy cc czy nie i ewentualnie ustalać termin cc :)
Podziękowania: LeNa 2405

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024590 przez Pazia
Lena to juz niedługo będziesz trzymać synka w ramionach:)) dla mnie taka magiczna granica wagowa jest 2kg a tu juz 2100:) ciekawa jestem ile moj wazy. W piatek msm usg to sie dowiem.
Natkka a u Ciebie od czego zależy czy cc czy nie?
Ja miałam cc z synkiem i teraz tez bede miec skierowanie ale od mojego gina i z nim mam dopiero pójść na kwalifikacje do szpitala. Szpital mega pro natura wiec nie wiem jak do tego podejdą.
Podziękowania: LeNa 2405

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024850 przez Inna607
Gosia 2712 co u Was? Jak sie czujecie ? Piotrus grzecznie siedzi w brzuszku? :) odezwij sie prosze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025119 przez natkka
Pazia u mnie zależy co powie ortopeda i okulista a także czy mała się obróci, na co się nie zapowiada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025200 przez Gosia 2712
Lena super wiesci :-)

Pazia jak tam po usg?

Inna u nas poki co ok, sprawdzaja nam przeplywy i robia badania na estriol, narazie sa wszystkie wyniki w miare dobre. Ale nie wiadomo jak dlugo moje lozysko pociagnie, jak bedzie dobrze to ok 15lutego maly bedzie juz z nami bo dluzej nas nie beda trzymac i zrobia cc

Aruneczka co u was? Jak malutka?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025324 przez Pazia
Na usg wszystko dobrze:) synek duży wszystkie pomiary 2 tyg do przodu, waga 1890g. Ułożony narazie głowa do góry. Dostałam dopegyt na cisnienie. Z synkiem miałam stan przedrzucawkowy i stad była cc, teraz cisnienie tez skacze. Kolejna wizyte mam na poczatku lutego.
Gosia to juz niedługo:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025394 przez moniab26
Oj tak, to już niedługo i to nie tylko u Gosi, chociaż u niej najbliżej, ale sama też jak sobie pomyślę, że to już tylko miesiąc to nie mogę uwierzyć a czas leci jak oszalały - dopiero był poniedziałek już niedziela i kolejny tydzień za nami.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025459 przez LeNa 2405
Witam w ndz wieczór.

Niewiem czy Wam pisałam ale obciążenie glukozą wyszło mi troche ponad norme. Po godz od pobhrania miałam 8.7 a po dwóch 4.7 i średnią wyliczyli 5.3 gdzie norma jest 5.1 naszczescie narazie mam tylko pilnowac tego co jem.Trudne to bardzo lubie słodkie ale dla synka zrobie wszystko...
zaczynam sie bac porodu...boje sie cos pojdzie nie tak...


dzis troche pobolewalo mnie w dole brzucha ale wzielam paracetamol i ból minął...
Młody sie rozpycha jego ruchy troche zrobily sie bolesne ....ale jest nawet przyjemny bół... gadam sobie do niego to wyglada tak jagby mi odpowiadal... ale cos wysoko musi byc bo czasami to czuje go pod samymi piersiami....
a jak Wasze samopoczucie???

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025470 przez clue
Lena, u nas też kopniaki ostatnio dość bolesne :) u mnie akurat mała siedzi już bardzo nisko i kopniaki tam na dole nie należą do najprzyjemniejszych :)
chyba każda boi się porodu - ja akurat szykuję się na cesarke i też mnie to przeraża.

a co do słodkiego - jeszcze chwileczka i będziesz mogła jeść do woli :)

Jeśli masz ochotę, może dołączysz do nas na FB? przeniosłyśmy się tam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025474 przez LeNa 2405
A jakieś namiary?

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025475 przez clue
wysłałam Ci priv :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl