BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1014131 przez Sandra123456
Kurczę wlasnie sie zastanawiam, chciałabym jak najszybciej. Jutro dzwonię do lekarza zeby sie umówić na wizytę, nie mam zielonego pojecia w którym tygodniu balezy udać sie do lekarza, jakieś sugestie;)? Czytam, ze Wy juz odwiedzilyscie gina. To moja pierwsza ciąża stad sugeruje sie dowiadczeniami mamy lub koleżankami. Od nich propozycja wizyty w 6 tygodniu.... Ale ja czuje ze powinnam wczesniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014133 przez Sandra123456
Cos chyba złe wpisałam ;)
Wizyta chciałabym jak najszybciej, jutro dzwonię do lekarza, zeby umówić wizytę. Bardzo sie denerwuje bo z całej rodzinki słucham sugestii, ze to za szybko,..;( ostatnia miesiączka była 14-18 październik, teraz w sb miałam dostać kolejna, ale ani widu ani słychu. No i te słabe kreseczki na teście, dzis była juz mocniejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014134 przez piernikarczyk07
Ja byłam 3 listopada ale jeszcze nie było nic widać...Beta mi rośnie ładnie więc troszkę przestałam się martwić mi lekarz powiedział że między 6-8tyg ciąży albo jak Beta przekroczy 1500. Z Nikosiem jak byłam w ciązy to w 7 tyg trafiłam z plamieniami do szpitala i nie bylo jeszcze widać serduszka po tyg lezenia czyli w 8tyg pokazało się...zależy kiedy miałaś owulację tak mi się wydaje...moja Beta z poniedziałku to 15570 wiec chyba jutro juz cos zobacze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014136 przez Sandra123456
Kurczę koniecznie napisz co powiedział lekarz i co juz widać. Szczerze mowiac, siedze w książkach i czytam;) mało wiem na temat ciazy, próba była jedna i udana;)
Owulacja przypadła mi na 23-26 październik. W poniedziałek zrobiłam pierwszy test, z niedowierzaniem zobaczyłam kreskę, we wtorek mocniejsza, a dzis juz konkret, dlatego jutro krew, mam nadzieje, ze w piatek lekarz. Dam znac ile wyszło mi beta. Jest jakas zależność oczekiwania na wyniki, czy moga podac tego samego dnia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014139 przez piernikarczyk07
Czyli tak jakbyś miała tydzień po mnie owulację...Napiszę napiszę zaraz jak wróce od lekarza ;) Nie martw się teraz jak jestem w drugiej ciązy uwazam że pierwsza chociaz była zagrozona to moje szczescie było tak wielkie że nawet na chwile nie przeszło mi przez głowe ze moze byc cos nie tak i cieszyłam się ciąża, a teraz cały czas martwie się wszystkim dosłownie nie wiem czemu tak jest (może za stara juz jestem :P ) Ja wyniki dostaje w tym samym dniu na maila bo moje laboratorium ma taka opcje, wczesniej jak nie wiedziałam ze tak moge to odbierłam juz od 7 rano nastepnego dnia-musisz zapytać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014140 przez Sandra123456
OK, odezwe sie jak tylko bede miała wyniki. Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014142 przez piernikarczyk07
A ja zaraz po wizycie! Miłego wieczorku!!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014151 przez Sandra123456
Wzajemnie!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014153 przez Sandra123456
Mam jesCze jedno pytanie. Robiłaś moze test płytkowy? Czy ma w ogole jakieś znaczenie to czy kreska jest słaba czy mocna? Czy zależy to od wzrostu beta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014198 przez zoi
Hej Dziewczynki :)
Tak się szczęśliwie złożyło, że mogę do Was dołączyć. W sierpniu poroniłam, ciąża przestała się rozwijać w 8 tyg, ale trwała sporo dłużej, wszystko rosło coraz wolniej i wolniej no i się skończyło. Dzięki temu, że rok temu było mi dane urodzić zdrową córeczkę przeżyłam to w miarę nienajgorzej... o ile tak można powiedzieć :unsure: Teraz mam dobre przeczucia :side: . Dziś jestem 12 dpo, a beta wyszła 67. W piątek szykuję się na powtórkę. Co tam jeszcze o mnie... a, ze względu na absorbujacą pierworodną pewnie będę miała spore luki w pisaniu na forum, ale planuję zostać do końca :P

Ja się zapisałam na usg w 7 tyg, wcześniej moim zdaniem nie ma sensu, ale pamiętam, że przy pierwszej ciąży latałam do gin dużo wcześniej. Teraz wolę od razu zobaczyć jakiś konkret ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014208 przez piernikarczyk07
Sandra nie ma znaczenia moja też byla słabiutka i w pierwszej i teraz w drugiej ciąży, jesteś w ciąży nie kombinuj :D

Zoi Witam Cię bardzo się cieszę że do nas zawitałaś, no w końcu nas coraz więcej! ;) Ja też jedną ciąże straciłam około 12 tyg na szczęście mam 4 letniego cudownego synka i mam nadzieję że niedługo będę cieszyć sie z następnego kluseczka w domu! ;) Chociaz ja od początku mam takiego stresa...martwie sie czytam o jakiś ciążach pozamacicznych, pustych jajach ehhh dziś się wszystko wyjaśni. Moja pierwsza beta była 69, druga 203 trzecia 1027 chyba czwarta 3927 piata 15570 to tak dla porównania ;)wszystkie prócz ostatniej były co 48h ostatni po 4 dniach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014209 przez madzialenka
ale ranne ptaszki z was dziewczyny:))super ze nas coraz wiecej:)))

p.s moze sie wszystkie przedstawicie?bedzie łatwiej:)ja zaczne-Magdalena:)))

piernikarczyk07 ja to jak na szpilkach siedze juz:)))oby cos bylo juz widac:(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014211 przez piernikarczyk07
Dzień Dobry ;) Ewelina bardzo mi miło :)) Ja sprzątam muszę czymś się zająć bo tak strasznie mnie mdli...z dnia na dzień mi coraz gorzej a tak się cieszyłam że nic mi nie dolega... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014212 przez madzialenka
wspolczuje Ci:((( ale malenstwo bedzie wynagrodzeniem dla Ciebie za te niedogodnosci:)))

ide z moim synkiem dzis do lekarza wiec mi ten czas do wizyty tez inaczej zleci...myslisz ze bedzie juz cos widac???mamy kilkudniowa roznice albo moze i zadna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1014213 przez piernikarczyk07
Kurde mam nadzieje że tak, chociaż z Nikosiem jak byłam to dopiero w 8 tyg pokazało sie serduszko. Bądźmy dobrej myśli, wydaje mi się że serduszka juz walą jak dzwon, ciekawe z USG który wyjdzie mi tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl