BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014215 przez madzialenka
jeju koniecznie daj znac po wizycie :))))ale lekarz tak kazal ci przyjsc jak bylas tego 3-ego listopada?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014216 przez piernikarczyk07
Tak tak właśnie on, 3 nie było jeszcze niczego widać moja beta była 1000, powiedział że za wcześnie bo sam pęcherzyk u niektórych kobiet widać przy becie 1500. Teraz mam pewnie przeszło 20000 więc musi byc widać...! Kurde stresuje się strasznie, ja nie wiem w z Nikosiem to jakoś tak łatwiej mi było chociaż należałam sie w szpitalach..pfff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014217 przez madzialenka
ja 1 ciaze przeszlam bardzo spokojnie..bez stresu bez nerwow...a teraz mam wrazenie ze glupieje i czasem czarne mysli mi przychodza:(( moze isc na bete przed wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014227 przez piernikarczyk07
Mi powiedział zebym przed wizytą zrobiła świeżą jeśli moge, myślę że z poniedziałku bedzie ok...chce mniej więcej porównać tyg z USG a Bety tak mi sie wydaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014233 przez karolina.w2
Hej. Jestem na tym forum po raz pierwszy. To moja trzecia ciaza. Mam 4.5 letniego syna
Drugaciaze stracilam w sierpniu br byla to dziewczynka. Om 6.10. Od soboty leze bo mialam plamienie i dostalam l4 i dupgaston. Moja beta z poniedzialku 506 to byl 4 tydz. 6 dzien. Wg norm podanych jest ok ale w poprzedniej w tym samym czasie byla ponad 900... Nie robie wiecej tylko czekam na wizyte 24.11. Na wizycie w sob byl widoczny pecherzyk ciazowy malutki.mdlosci nie mam. Piersi mniej bola niz bolaly przed terminem om

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014234 przez karolina.w2
Czemu nie widze daty dodania postu? Pisze z kom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014235 przez madzialenka
zatem ja juz musze cos dzis wiedziec chyba ze jakis ciele bum mnie przyjmie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014241 przez zoi
piernikarczyk, dzięki za miłe przyjęcie :) To miałysmy prawie identyczne bety. Też planuję powtórkę po 48h. Twoja pierwsza ile dpo była, o ile wiesz? Jak mierzyłam temp. i robiłam testy owu, więc na jakąś dokładność moge liczyć. Też się boję senności nudności, a potem migren... Ale jeszcze za wcześnie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dawaj suwak, to będziemy wiedziały na jakim jesteś etapie ;)

Widzę, że obie mamy już dzieciaki- fajnie :)

Sandra wszystko zależy od laboratorium. Ja mam takie w szpitalu, które jest czynne zawsze, dlatego mogłam wczoraj zrobić betę, a wynik miałam po godzinie. Jednak większość labów podaje wyniki następnego dnia.

karola wspieram mocno i wierzę, że będzie dobrze! :kiss: Ja też poroniłam w sierpniu br.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014255 przez madzialenka
Ja siedzę właśnie pod gabinetem;))) dziewuszki może za szybko umowilan się na wizytę;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014258 przez karolina.w2
Ktory jestes tydz? Jakie masz objawy? Daj znsc po

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014259 przez madzialenka
Karolina,ost miesiączkę miałam 30 września,cykle jednak mam 34-35 dniowe...pozytywny test ujrzałam 26 października.zero objawów,prócz bobolewania brzucha i cyckow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014261 przez karolina.w2
To trzymam kciuki daj znac po wizycie. Janie wiem kiedy miala. Owulacje ale om 6.10.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014263 przez karolina.w2
Ja test zrobilam 3.11 i blada kreska. Dlatego mysle ze owu mogla sie przesunac. Beta 5.11 148 a 92h pozniej 508 czyli przyrost ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014289 przez madzialenka
No i jestem po wizycie,lekarz potwierdził jedynie wczesna ciążę,5-6tydz serduszka nie słyszałam,tabletki jedynie na siusiu dostałam bo w nocy czasem wstaje,poza tym kolejna wizyta za dwa tygodnie założą mi wtedy kartę ciąży;) trochę zawiedziona jestem bo slavy sprzęt mają w tym gabinecie.ale mówił ze póki co wsio ok gdyby coś się działo mam przyjść szybko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014312 przez madzialenka
Ewelina i jak ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl