BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1036252 przez dodi
miło mi rozpocząć wątek mamuś luty 2017
dziś zrobiłam test wyszedł pozytyw ostatnia @ 11.05 według kalendarza z neta 5-ty tydzień ale nie wiem jak to liczą
mam już 2 dzieciaczków ta dzidzia będzie 3-cia i bardzo się cieszę yuppiii
ktoś jeszcze pisze się na luty !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036259 przez aggi
Gratuluję dodi fajnie ze się wam udało :) spokojnych 9ciu miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036279 przez princess
Witaj dodi :-) gratuluje i spokojnej ciazy Ci zycze. Ja mam 3letniego synka, a obecna ciaza jest moja trzecia. Dwie kreski widzialam w niedziele a ostatnia @ mialam 09.05. Ostatnio troche krwawilam i w poniedzialek ide do gina. Moze to jeszcze za wczesnie ale trudno, przynajmniej pewnie Luteine mi przepisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1036281 przez masuska
W końcu temat Lutówek, Nie odważyłam się sama założyć,

Testowałam 01.06 (prezent na Dzień Dziecka) i blada krecha, dzień później już wyraźniejsza. Też nie jestem pierwiastką, mam synka z lipca 2011.

Termin z OM 06.02. Wizyta u gin 22.06

Tabelka :)
pokazywarka.pl/q38b6x/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036282 przez dodi
witajcie masuska i princess :laugh:
na razie jesteśmy w trzy może ktoś dołączy
ja mam już dwoje dzieci córka ma 11lat a syn 9lat więc już spora różnica wieku ale bardzo pragnęliśmy kolejnego bobasa i się udało w końcu
jak się czujecie? jakieś objawy? u mnie nic kompletnie żadnej zmiany
powiedziałyście już komuś o ciąży? ja narazie się wstrzymuje do wizyty u gin
jestem ciekawa jak zareagują moje dzieci córka t\do tej pory jak rozmawialiśmy o kolejnym dziecku to reagowała płaczem na taką wiadomość sama nie wiem dlaczego mam nadzieje że teraz się ucieszą
miłego weekendziku życzę B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036284 przez masuska
U mnie oprócz męża i przyjaciółki to wie jeszcze fryzjerka:) W pracy powiem po gin, a rodzina dowie się pod koniec imprezy urodzinowej synka. Takie plany bynajmniej.
Z dolegliwości oprócz bolesnych piersi to męczą mnie mdłości i to już od prawie 2 tygodni. Z synkiem tak nie miałam a teraz jakaś masakra. Na szczęście nie wymiotuję ale bardzo z tym walczę. Nie znalazłam jeszcze nic skutecznego na złagodzenie. A i apetyt mam słaby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036285 przez dodi
ja powiedziałam tylko przyjaciółce i mąż wie oczywiście a tak milczę ...choć jest to trudne
co do objawów nic nawet piersi mnie nie bolą nie czuje się ciążowo z tylko test pokazuje kreski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036304 przez masuska
Dziewczyny a tak z ciekawości pytam. Długo starałyście się o to Lutowe maleństwo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036312 przez princess
Hej masuska :-)
o mojej ciazy wie oczywiscie maz, moja mama i siostra przypadkiem. W poniedzialek ide do gina, i po wizycie pewnie powiem w pracy, kolezanki i tak sie juz domyslaja bo rzucilam palenie ;-)
Z objawow to jak dzwigne twardnieje mi macica. Piersi obrzmiale i obolale. Zadnych mdlosci. Martwia mnie te wczesniejsze krwawienia. Pierwsza ciaze stracilam, druga mialam zagrozona, krwawilam i mialam skurcze. Mam nadzieje, ze ta ciaza bedzie spokojna i dzidzia zdrowa. A Wy kiedy aie wybieracie do gina,czy juz bylyscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036313 przez princess
a w ciaze zaszlam po pierwszym miesiacu staran :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036318 przez masuska
Spać nie mogę przez to siusianie... wrrr

Princess ja się wybieram dopiero 22.05 i też następnego dnia powiem w pracy. Mam nadzieję że nie wiedzą. Podejrzewały mnie wcześniej, bo z dnia na dzień przestałam kawę pić, ale to tak było od niechcenia, a papierochy rzuciłam 6 lat temu już, przed pierwszą ciążą.

Z mężem trafialiśmy na styczeń, ale się nie udało. Także w drugim cyklu. Z synem za pierwszym podejściem wyszło.

W jakim jesteście wieku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036321 przez princess
masuska ja mam 29, maz 31 lat. Pierwsza ciaze "ustrzelilismy" jedynym razem w calym misiacu zaraz po slubie. Nie bylo to planowane, ja bylam wtedy w trakcie rehabilitacji magnetronicem itp. I dopiero po niej dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, niestety zasniad groniasty i koniec... o syna staralismy sie 3 mce no i obecna ciaza za pierwszym razem.

Dzis odbieram wynik bety. Dziewczynki nie mam prawie zadnych objawow oprocz tradziku. Jem normalnie, sikam normalnie, czuje sie dobrze tylko bardziej senna jestem. Nie moge sie doczekac usg zeby zobaczyc swoja kropeczke. Juz jutro :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036332 przez masuska
Heh, to jestem w wieku Twojego męża:)

Jak tam wynik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036346 przez dodi
witajcie
remont w domu nie ma kiedy się odezwać ;-(
odpowiadając na pytanie ja mam 39lat ...oj latka lecą
a ja staraliśmy się jakiś niecały rok a tak intensywnie to około 6mcy z testami owu a ostatni cykl piłam zachwalane ziółka no i udało się ...a już myślałam że nie będzie mi dane być mamą po raz trzeci
trochę sie martwię że nie oprócz braku @ nie mam żadnych objawów ciążowych chyba dziś przejadę sie na bete zobaczymy jak wyjdzie
miłego dzionka kobitki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036349 przez masuska
Trochę zazdroszczę braku dolegliwości, bo powiem że dziś mdłości dopadły mnie ze zdwojoną mocą. A i mam ogromną ochotę na zupę ogórkową, ale nie dostałam nigdzie po drodze z przedszkola przetartych ogórków... Po pracy zrobię, ale jak ja wytrzymam do tego czasu ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl