BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1042918 przez Marysia87
Mala_ewa a to dzisiaj byłaś na wizycie?? Chwal się... ile Twój Skarb ma mm??? Wiercilo sie czy sokojnie spalo??? Kiedy next wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042934 przez Mala_ewa
Tak, byłam wczoraj. Ma niecałe 3 cm :D Myślę, że spało, bo lekarz spokojnie mógł zrobić sesję foto :D Następna wizyta za 3 tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042958 przez Marysia87
Hihi 3 cm szczęścia! !!! Gratulacje!!!

Co tu taka cisza! Pisać co u Was :laugh:

Ja dzisiaj od rana na nogach, ledwo zyje brzuch dalej kuje... wizytę mam w środę to spytam czy tak może być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042992 przez Marysia87
Dzień dobry Kwietniowe Mamy.
Pogoda ladna i żadna nie wchodzi na forum... ale jak już któraś wejdzie to napiszcie mi proszę bo ja nie pamiętam czy nospę można brać w ciazy?? Ten brzuch ciągle mnie boli :( zaczynam się martwić. ..a dziś czeka mnie jeszcze wesele odechciewa mi się iść.
Milego weekendu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043007 przez GosiaO
Pewnie teraz cudownie sie bawisz, wiec korzystaj zWaszego czasu :) a co do nospy to mi ostatnio lekarz sam mówił bym brała przy bólach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043055 przez Marysia87
Witam w pochmurny u mnie poniedziałek.
Gosia dziękuję za odp wzięłam nospę a potem jeszcze apap bo głową chciała eksplodowac... bawiłam się niestety kiepsko ogólnie źle się czułam o 21 wróciłam zganiajac ze córce chce się spać hehe
Dzisiaj na szczęście już bez żadnych boli...
Odliczam dni do badania. .. może uda się podejrzeć plec.. a któraś z Was wizytujace w tym tygodniu?
Milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043065 przez Mala_ewa
W czasie deszczu dzieci się nudzą, to ogólnie znana rzecz! ;) u mnie też deszczowo. Beznadzieja, chciałam iść do sklepu, zrobić pyszny obiad, ale w taki deszcz nie ma mowy! :)
Wpadłam w wir gotowania/pieczenia - to jedyne, co chce mi się teraz robić. :) Dzisiaj zrobiłam cytrynówkę %%% :D wiem, ze przez ponad rok jej nie spróbuję, ale rozdam w rodzinie. ;D A niech mają i piją moje zdrowie. :):) Pozdrawiam jesiennie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043066 przez kasia1616
3 tygodnie mnie tu nie było i trochę nas przybyło ;) super.... Ja mam jutro drugą wizytę i już się denerwuję...dziewczyny od wczoraj mam kłucia w boku w prawym podbrzusza i brzucha a czasami w lewym....czy to normalne??? Poza tym nic mi nie dolega....muszę wstawić też w chwili wolnej ten suwaczek;) w końcu to już 11 tydzień ;)
Mi jedyne co chce się robić to spać ;)
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043068 przez Paula1704
Kasia to czekamy jutro na jakieś wieści! Zazdroszczę jej wizyty, bo ja muszę poczekać jeszcze 2 tygodnie na swoją ;) ja dziś od rana miałaś właśnie takie kłócić po lewej stronie, ale już mi przeszło, więc myślę, że wszystko ok;) ale możesz jutro powiedzieć o tym lekarzowi to rozwieje Twoje wątpliwości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043070 przez kasia1616
Mój mąż stwierdził, że następną wizytę mam wziąć za 2 tygodnie a nie co trzy bo będę spokojniejsza. I tak też zrobię. Powiem jutro lekarzowi że chcę szybciej wizytę....
To kłucie mam od wczoraj ale musi przecież być dobrze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043071 przez Miluniaa
W koncu co ruszyło :) mam nadzieje, ze bedzie nas jeszcze wiecej !
kasia to czekamy na wiesci :)
Dziewczyny chyba powoli zaczynamy wychodzic z 1 trymestru i cale szczescie ;) Mdłości mam coraz rzadziej takze chyba zaczyna sie wszystko normować ;) Jeszcze tylko brzydkie zapachy zle na mnie wplywaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043072 przez Marysia87
Kasia zapytaj lekarza o te klucia, ale z tego co pamiętam to normalne i "nieszkodliwe". Łatwo pisać trudniej zrozumieć sama jestem w mega stresie bo dwa dni mnie bolal brzuch i momentami strasznie ciagnelo ale na środku brzucha. Teraz nic nie boli. Napisz jutro jak po wizycie.
Milunia- oby mdłości cie opuściły na dobre i żebyś mogła cieszyć się 2 trymestrem w pelni!

Ja do lekarza chodzę co 2 tyg bo twierdzi ze na dłużej mi l4 nie może wyspisac ale w sumie to mi jest na rękę bo 2 tygodnie szybko zlatuje i częściej słyszę ze jest ok. Jedyny minus ze chodzę prywatnie no ale cóż. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043083 przez GosiaO
Ja też miałam bóle, ale to nic poważnego. Bardziej przeforsowałam się no i jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży to po treningu myślałam że zejdę...
w związku z tym, że ćwiczę hardcross, tzn ćwiczyłam :( to niestety ciężary były zbyt duże bym mogła ćwiczyć dalej, a z drugiej strony przeprowadziłam się do Trójmiasta, więc nawet nie ma tutaj żadnego klubu sportowego, gdzie jest ten rodzaj ćwiczeń :(
Od tego tygodnia zaczynam chodzić na zajęcia dla kobiet w ciąży, ale już wiem że będzie mi trudno bo wolę cięzkie treningi, dlatego też dla mnie kolejna lekcja cierpliwości :))))
Moj lekarz na pierwszej wizycie dał mi napisaną przez Niego książeczkę, a może bardziej poradnik, gdzie było napisane że występują delikatne bóle i np. plamienia jeśli są brązowego koloru jest normalne, a dzieje się źle kiedy pojawia się żywa krew. Powiem Wam, że poradnik ten nie ma zbyt wiele stron, ale zawiera bardzo życiowe i potrzebne sytuacje :)
A swoją drogą skąd Wy jesteście??
Sciskam mocno i zyczę uśmiechu mimo pogody za oknem :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043093 przez Marysia87
Gosia- ja jestem z Sosnowca, wiec drugi koniec Polski hehe
Właśnie sobie uświadomiłam ze jutro musze na badania i nie wiem jak wytrzymam żeby czegoś rano nie zjesc :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043119 przez Miluniaa
Marysia zazdroszcze ze tak szybko plec lekarz podglada moj to nawet na tym etapie nie patrzy bo mowi, ze narzady chlopca i dziewczynki wygladaja niemal identycznie wiec łatwo o pomylke i nie chce robic zawodow rodzicom ;) Pewnie poznam na polowkowym czyli jeszcze z 9 tygodni ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl