BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1041537 przez Miluniaa
nadinchen to masz szczescie bo ja Ci powiem ze czuje sie okropnie mdli mnie okropnie, a mala caly dzien tylko bo po mnie łaziła albo mam ja za rece trzymac a ona chodzi mam taki kryzys, ze czasami mam wrazenie ze nie pociagne tak dluzej czekam codziennie na meza az wroci z pracy zeby mnie chociaz na chwile zmienil ...
marcia a przyczyne znasz tego porodu tak szybkiego?? Ja cala ciaze z corcia schizowalam, ze szybciej urodze w kazdym tygodniu czytalam jakie ma szanse na przezycie i moja intuicja troche mnie nie mylila, bo mala urodzila sie w 37 tydz i 1 dzien cale szczescie oprocz ciezkiej zoltaczki dzieki bogu zadnych innych dolegliwosci nie mialysmy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041562 przez nadinchen
Marcia straszne to co piszesz współczuję. Wiem na pewno, ze nie pomożesz kolejnemu dziecku jesli bedziesz sie stresować. Staraj się myśleć pozytywnie i na pewno będzie dobrze. Moim zdaniem nic nie dzieje się dwa razy. Trzymam kciuki ze będzie wszystko ok.
Miluniaa też miewam dni gdzie nie mam siły nawet obiadu ugotować no ale co zrobić. Najgorzej rano mi wstać z łóżka, bo młoda juz chce mleko a ja ledwo co się na nogach trzymam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041593 przez Mala_ewa
Hej, moja jest potwierdzona - gin wyliczył, że to 6 tydzień i 4 dzień (dziś). Nie obliczyła mi jeszcze terminu, bo muszę zrobić badania - za wysoki cukier i powiedziała, że za 3 tygodnie będziemy liczyć. ;)

Póki co pracuję, chociaż zauważyłam, że moja wydajność spadła. Jestem po prostu zmęczona... ;/ Wczoraj i dzisiaj nie mogłam zjeść śniadania - po prostu mi nie wchodziło. No i kawy (o którą pytałam Milunię) nie mogę pić ;( ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041604 przez Miluniaa
Ewcia ja miałam cukrzyce ciążową z małą nie chce Cie straszyc ale przekichana sprawa dieta, dieta, dieta...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041621 przez Mala_ewa
Strasz, strasz i tak jestem przestraszona :D

Glukoza wyszła mi 96 ponoć 92 jest dopuszczalne. Dzisiaj robiłam krzywą cukrową i zobaczymy, co wyjdzie.

Ogólnie poki co odrzuciło mnie od słodyczy - nie mam takiej potrzeby, żeby jesc łakocie. Kupilismy z mężem ostatnio mnóstwo greckich łakoci (Grecki tydzien w Lidlu) i tak sobie leżą i leżą, a do tej pory byłam słodyczowym potworem. :D Ale to chyba na plus, bo waga póki co spada. :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041626 przez Miluniaa
Kochana ja tez jak mialam cukrzyce myslalam ze odstawic slodycze i bedzie ok ale nic bardziej mylnego ;/ oby tylko CI ta krzywa dobrze wyszla bo to niepotrzebny dodatkowy stres ja cokolwiek zjadlam i musialam sprawdzac po godzinie cukier wszystko wyliczone nic za duzo nawet owoce to wyliczone, a moje sniadanie to byl jogurt naturalny i pol mandarynki :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: Ja na koniec juz tymi jogurtami rzygalam, a no i w miedzy czasie w moczu pojawialy sie ketony tzn organizm glodny i tak nie moze bym wiec o 2 w nocy musialam wstawac i jesc jogurt naturalny zeby tego dziadostwa nie bylo ;/ Jeszcze sie balam , ze mi insuline wklepia w koncu...Mam nadzieje, ze w drugiej ciazy mnie to ominie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041628 przez Mala_ewa
No i mam wyniki...
Na czczo ok, ale po godzinie podwyższone . Norma 140 a mnie wyszło 153. To chyba czeka mnie dieta. ;/ Miluniaa to o czym pisałaś wydaje mi się niemożliwe przy mojej pracy ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041637 przez Miluniaa
Ewa grunt to pozytywne myslenie gin zapewne skieruje Cie do diabetologa tam zostaniesz przeszkolona i podpowiedza Ci co mozesz jesc a co nie, ja na poczatku diete trzymalam bardzo surowo ale juz pozniej pozwalalam sobie na grzeszki teraz wiem, ze najlepiej nie popadac w paranoje nie stersowac sie tylko kontrolować... Pamietaj, ze jak cos to pisz do mnie postaram sie pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041666 przez kasia1616
Hej dziewczyny....25.08 zrobilam test ciążowy wynik 728,7 u lekarza byłąm 31.08 i był pusty pęcherzyk ciążowy. lekarz polecił wykonać dwa badania hcg . Zrobiłam je 5.09 i wartość wynosiła 38151 oraz 7.09 i wynik 52088...Czy jest to dobry wynik? Dodam ze będąc u lekarza stwierdził 5tydzien i 5 dni a byłam 31.08...teraz mam wizytę we wtorek i strasznie się boje ze maluszka nie będzie...w lutym niestety poronilam- poronienie chybione :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041668 przez Miluniaa
kasia beta super przyrasta jest ok !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041670 przez kasia1616
Chyba trochę fiksuje...raz bola mnie piersi raz nie i wydają mi się raz większe raz mniejsze...podziwiam mojego meza za cierpliwość :lol: Jednym słowem "fiksuję"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041674 przez Miluniaa
Wrzuc na luz czekaj na wizyte z bety wyglada to dobrze wiec uwazam, ze bedzie wszystko super :) gdyby wynik za 2 dni byl mniejszy to by oznaczalo ze hormon spada i lipa, a jesli uroslo i to podwojnie jest wszystko jak najbardziej ok :)

Was tez tak mdli ? Ja przez to nie potrafie cieszyc sie ciaza :( wiecznie chodze smutna, bo okropnie zle sie czuje albo wymiotowac mi sie chce albo slabo mi sie robi ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041678 przez kasia1616
No wiem....przez stres nic nie zdziałam....mam nadzieje że we wtorek zobaczę moja kruszynkę...dobrze, że znalazłam to forum tak mi lepiej o razu i jestem spokojniejsza❤ dobrej nocki dziewczyny....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041716 przez nadinchen
Po becie wygląda jakby było ok. Stres nie pomoże więc staraj sie o tym nie myśleć. Moze za wcześnie byłaś u gine.

Mi ciągle słabo i mnie mdli. Dodatkowo brak apetytu. Ja badania będę robić w przyszłym tygodniu, zeby były jak najświeższe, bo kolejną wizytę mam 28.09.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041779 przez Mala_ewa
Będziemy się tu wspierac :):) !!!

A ja dzisiaj byłam u lekarza z wynikiem krzywej cukrowej. Delikatnie wyzszy mam cunkier, wiec lekarz zalecił, by patrzec na to , co jem. Najlepeij odstawić słodycze, lody itp :) W sumie nie mam wielkiego parcia na jedzenie, wiec tez póki co nie rozpaczam. :)

Za to leń mnie ogarnia taaaaaaaaki ;) Nawet ukochanych książek nie chce mi się czytac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl