BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061412 przez maga4
U nas zaczęły się wieczorne kołki. Mały wieczorami rzuca się na cyca i tak łapczywie pije ze aż słyszę jak łyka powietrze. Później kończy się kolką.
No i od 4 rano chce jeść co godzinę tak do 8 wiec jestem mega zmęczona :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061520 przez Linusia
Hejka
u nas już lepiej, młody miał kolki i kupek nie umiał zrobić - jesteśmy na kropelkach : espumisan- i już jest lepiej. Tymek duzo jadł a nie wiedzieliśmy że przy mm trzeba jedzonko podawać regularnie no i był dosłownie przeżarty nie rozpoznawaliśmy jego płaczu i wciąż go karmiliśmy. Teraz je w miarę regularnie za dnia co 2h po 90ml, i w nocy co ok 3 a przy dobrych wiatrach co 4 h po 90ml, przepajamy go jeszcze herbatkami z kopru. Gdy wychodziliśmy ze szpitala miał 3480g a w poniedziałek miał 4070g i ładnie rośnie. Zasypia ok 21/22 i spi tak do 1- karmienie, śpi do 4- karmienie i śpi do 6/7- karmienie więc w miarę się wysypiamy:)
co do szczepionek- idziemy na wizytę 23.06, myślę że weźmiemy te z NFZ-u
Tymek robi się mamincyckiem- nie raz za dnia nie mam kiedy iść do wc bo cały czas jest do mnie przyklejony..dobrze że na macierzyńskim jestem.. ale pracujemy nad odstawianiem go do łóżeczka czy bujaczka hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061552 przez aNusia90
U nas zatkany nos i katar. przez ostatnie dni regularmie spacerki efekt:( moze cos doradzicie? narazie stosuje wode morska i masc majerankowa ale mala sie meczy. kiedy udac sie do lekarza ? i na jak dlugo odpuscic spacery? w przyszlym tyg mam szczepienie. i nie wiem co robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061556 przez GosiaO
Juz udzielam rad :-) Kłaść jak najwiecej na brzuszku wtedy wszystko zlatuje, pryskać wodę morska, oczyszczać nosek gruszka lub innymi cudami typu katarek, dodatkowo warto robic inhalacje z kwasem hialurynowym bo nawilża śluzówki i mozna go kupić w każdej aptece. Oklepywac plecki.Jednak uważam ze z tak małym dzieckiem warto udać sie do lekarza by osluchal, bo z niczego moze byc coś :( a jak taki stan to nie szczepimy lepiej poczekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061651 przez Linusia
Jak nasz miał katar to używaliśmy krople z soli fizjologicznej i soli morskiej i używaliśmy gruszki i dość szybko wrócił do zdrowia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066220 przez aNusia90
Miluniaa, jeśli czasem tutaj zaglądasz mam prośbę odezwij się do mnie, chciałabym Cię zaptać o coś a w zasadzie prosić o radę, bo spojrzałam na twoje suwaczki i pomiędzy twoimi dzieciaczkami jest mała różnica wieku, mój adres e-mail:
COM_KUNENA_BBCODE_CONFIDENTIAL_TEXT_GUESTS
. Dziękuję. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl