BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1042590 przez Marysia87
Paula- ja akurat należy do średnio biusciastych miseczka B przed ciążą ale po karmieniu moje piersi wyglądały masakra a teraz są śliczne takie pełne i jędrne. .. wiec się ciesze mimo że bolą hehe

Nadinchen - no dziewczyny by się razem super bawiły bo to żadna różnica wieku u nich.... I w sumie rodzeństwa tez będzie mała roznica.
A co byś chciała dziewczynkę czy chłopca? ?
Bo praktycznie z dziewczynką wiem co i jak i trochę ciuchów by było ale zawsze mi się marzyła parka ehhh w sumie to najważniejsze żeby było zdrowe!!!

Dzisiaj mam jakiś podły nastrój. ..Źle spałam, córka się budziła co chwila w końcu wzielam ja do nas do łóżka wiec spałam prawie na podłodze bo mała się tak rzuca przez sen.... zaczynam się bać czy sobie poradzę z dwójką. ...

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042595 przez Miluniaa
Marysia mam te same obawy tylko, ze moja jeszcze młodsza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042596 przez Marysia87
Miluniaa właśnie spojrzałam na Twój suwaczek- 8 miesięcy wow!! A karmisz piersią czy juz nie??
Z jednej strony fajnie bo za 2-3 lata będziemy miały odchowane dzieciaki ale co przez ten czas.... czy ja juz nigdy się nie wyspie???
Dobra koniec narzekania....chciałam to mam hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042604 przez Marysia87
Mamusie jeszcze jedna sprawa może któraś skorzysta. W pierwszej ciąży byłam i z czystym sumieniem polecam
babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html
zapiszcie sie warto! wróciłam z dwiema reklamówkami upominków a koleżance udało się wygrać zapas pampersów firmy DADA. Super również zajęcia z położną która pokazywała jak kąpąć i jak przewijać maluszka- ja byłam w tym temacie zielona- zero styczności z dziećmi miałam.

Koleżanka też mi poleciła pozapisywać się na różnych stronach dla dzieci bo dostaje się miłe upominki, jak na razie zapisałam się na:
www.bebiklub.pl/rejestracja ona dostała dwa pudełka w jednym próbki mleka 2 oraz pamiątkowy album ja na razie nic nie dostałam:) czekamy na poród hehe

tutaj też fajne : www.konkursowemamy.pl/2016/09/wygraj-prz...aczek-tiny-love.html ale chyba nie mamy jeszcze takich fotograficznych brzuszków

Jeśli któraś coś fajnego wyszuka dajcie znać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042622 przez Miluniaa
Marysia nie karmie piersią i Ci powiem, że mam te same mysli czy ja kiedykolwiek jeszcze bede spała dzisiaj mała budziła sie co pol godziny nie przespałam ciurkiem nawet godziny siedze jak zombie :(
Ja na te warsztaty chetnie bym sie wybrala ale nie mam z kim Zu zostawic, a isc z nia to nie ma sensu bo ona i tak posluchac nic nie da jest bardzo zywiołowa ...
Dzieki za linki wieczorem sie zaloguje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042624 przez Paula1704
Marysia dzięki za link, już się zarejestrowałam ;) a co do szkoleń to w moim mieście niestety nieorganizują, a szkoda skoro piszesz, że warto :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042645 przez nadinchen
Marysia w sumie to nie wiem. Z jednej strony fajnie by było miec parke, ale z drugiej wazne jest dla mnie aby było zdrowe :) co bedzie to bedzie - teraz i tak juz po sprawie ;)

Ja chodziłam na wszystkie takie warsztaty w pierwszej ciazy. Podeśle wam pózniej linki na inne warsztaty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042706 przez Marysia87
Miluniaa mam nadzieje ze dzisiejsza noc lepsza... pamiętaj z każdym dniem będzie lepiej.
Moja coreczka wyszła z babcia na spacer-śliczna pogodę mamy- słonko świeci wiatru nie ma. Wiec ja leżę z nogami u góry i nic nie robie-super uczucie :woohoo:
Wczoraj zaczelam odczuwać szarpania w pachwinach i w dole brzucha... z tego co pamiętam to normalne - macica się rozciąga. .. macie już takie objawy?? Jak kichne albo szybko się zerwe z łóżka to tez czuje takie klucia.
Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042711 przez Paula1704
Mamusie a czy któraś z was wybiera się na badania prenatalne czy je odpuszczacie? Ewentualnie czy miałyście je robione w poprzednich ciążach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042719 przez Marysia87
Paula ja w poprzedniej ciąży nie miałam robionych- brak wskazań.
W tych również nie ide- brak wskazań.
Z jednej strony bardzo się ciesze ze dziecko się rozwija prawidłowo z drugiej chciałabym posprawdzac wszystko dokładnie. ... ale mój doktor mi wszyszko wyjaśnił i jestem spokojna nie idąc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042720 przez Paula1704
Marysia ja przy pierwszej ciąży też niby nie miałam wskazań ale poszłam prywatnie dla swojego spokoju i wtedy się okazało, że serduszko już nie bije. Teraz po dwóch poronieniach, mam refundowane to badanie, no i idę. Ale oby wszystko było dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042726 przez Marysia87
Oj Paula bardzo współczuję. ...dobrze ze teraz masz refundowane!!! Będę trzymać mocno kciuki, kiedy masz badanie??
Ja do swojego lekarza idę 5 października. ... ostatnio miałam usg wiec teraz pewnie tylko bicie serducha i fotel gina bleee ja to bym chciała ciągle mieć podgląd na ta Kruszynke co się w brzuszku rozwija.
A reszta dziewczyn??? Wybieracie się na prenatalne??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042728 przez Paula1704
No ja mam dopiero 18go październik wizytę i prenatalne wykonuje na szczęście mój lekarz prowadzący więc nie kazał mi się już umawiać wcześniej na wizytę tylko wtedy zobaczymy co i jak;) no ale ciągnie mi się ten czas strasznie, zazdroszczę, że Twoja wizyta już w przyszłym tygodniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042735 przez Miluniaa
Nocka lepiej ale tez bez rewelacji chociaż teraz do 2 spokojnie pospała i dopiero zaczeła sie wybudzać...

Ja robiłam prenatalne prywatnie w klinice zapłaciłam 300 zł za 15 minut badan byłam zła jak cholera lekarz jakis buc mi sie trafil mialam miec z niego filmik ale oczywiscie cos mu nie dzialalo... masakra. W tej ciąży chyba odpuszcze ;) W tamtej tez robilam test pappa, w tej tez chyba daruje ;) Pierwsza ciaza bardziej człowiek sie przejmuje, wszystko co mozliwe robi teraz jestem spokojniejsza no i nie mam tyle czasu na czytanie i wymyslanie :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042767 przez nadinchen
Ja w pierwszej robiłam prenatalne: pierwsze i polowkowe. Teraz tez na pewno będę robić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl