BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1042850 przez Paula1704
No ja też aż zwymiotowałam. Miałam w domu jeden apap to wzięłam na szybko bo jadę zaraz do pracy. Mam nadzieję, że mi przejdzie.
Jak nie to później będę korzystać z pozostałych rad. Dziękuję :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042853 przez Miluniaa
Chyba dzisiaj jakies cisnienie, bo ja tez wstalam z bolem glowy po apap nawet nie siegam bo mi zwyczajnie nie pomaga :( innych nie mozna ... jeszcze 3 tyg i wkraczam w 2 trymestr w 1 ciazy mialam od lekarza polecane od bolu glowy takie saszetki do rozpuszczania to bralam moze 2 razy ponoc lepiej niz leki no i szybciej zacczyna dzialac bo w postaci plynnej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042857 przez Mala_ewa
tak, alarmowali w tv, że dzisiaj do bani ciśnienie. NIe wiem czy można brać tabletki. :( Polecam położyć się z chłodnym okładem na uszy i włączyć muzykę relaksacyjną. :) i spróbować odpłynąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042858 przez Paula1704
Mała_ewa super pomysł z tymi okładami, ale musiałam iść do pracy, więc to nie wchodziło w grę. Musiałam się inaczej ratować ;) no i mam nadzieję, że to rzeczywiście sprawa ciśnienia i więcej się nie powtórzy. Współczuję tym co mają częste migreny :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042861 przez GosiaO
Miejmy nadzieje ze ciśnienie przestanie dokuczać i każda bedzie z uśmiechem. Ja właśnie podróżuje pociągiem do mojego rodzinnego Ełku. Wczoraj podczas badań prenatalnych wszystkie nadzieje grzecznego Dziecka przestały istnieć, bo co pani Doktor zacznie robic pomiar to Nasz Mały Człowiek fikołki reprezentował :) choc pozostaje szansa, ze teraz sie wybryka to pózniej bedzie grzeczne ;) jakoś tłumaczyć sobie trzeba :) teraz tylko czekamy ma wyniki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042863 przez Paula1704
Gosia no to maluszek po porodzie na pewno będzie grzeczny jak teraz się tak wybryka :)
Pani doktor nie udało się wypatrzyć płci dziecka? Bo moja koleżanka już na prenatalnych właśnie dowiedziała się, że będzie mieć dziewczynkę, więc miałam cichą nadzieję, że może u mnie też już się da coś zauważyć ;)
Za ile wyniki?

A ja dziś z rana na poprawę humoru zamówiłam sobie naklejki na brzuch, na cały przebieg ciąży :laugh: będę teraz męczyć męża o zdjęcia rosnącego brzuszka ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042866 przez GosiaO
Pani Doktor nic nie mówiła, a ja w głowie miałam ze jeszcze za wcześnie wiec nawet nie zapytałam... ale ide 21.10 na kolejna wizytę wiec moze juz maleństwo bedzie chciało sie ujawnić jeśli chodzi o płeć ;) wyniki 2 tyg i bedą, teraz miałam pomiary plus z krwi. Oskar moj nie chce słyszeć, ze bedzie Siostra choc wczoraj powiedział: moze byc jak u Mikołajka ze chciał Brata a urodziła sie Siostra :) Przyjaciele nasi tłumacza mu, ze Siostra bedzie miała fajne koleżanki ale póki co mu bardziej zabawy w głowie ... i całe szczęście bo w wieku 10lat to czas zabawy:) Ps. Podpowiedzcie jak ustawilyscie suwaczki bo nie mam pojęcia :( a Bebilon sprawnie wysyła paczuszki bo my tez dostaliśmy także zamawiajcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042867 przez Marysia87
Gosia- profil, edycja, coś tam profilu chyba wygląd i na końcu listy jest podpis i tam wstaw link suwaczka.

Paula super pomysł z tymi naklejkami. .. chyba zajrzę na allegro.
Podziękowania: GosiaO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042870 przez Mala_ewa
Gosia, możesz z tej strony: www.suwaczki.com/

Tam wszystko jest napisane. Później kopiujesz adres suwaczka i wklejasz do profilu w podpisie. JA jestem lewar internetowy, a mi wiszyło, to Tobie pewnie też ;)
Podziękowania: GosiaO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042874 przez Miluniaa
W 1 trymestrze lepiej unikac jakichkolwiek lekow, ja mialam wirusowke 3 dniowa bol glowy straszny ale bylam silna i dalam rade nic nie wziac ;) w 2 trymestrze ten do picia jest dozwolony ale wiadomo wszystko w ostatecznosci juz lepiej lekka kawe zrobic a noz moze pomoze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042876 przez Paula1704
Wiem, że się nie powinno i ogólnie nic nie biorę, ale dziś chyba nie dałabym radę funkcjonować, tym bardziej, że musiałam iść do pracy :/ zrobiłam sobie też małą kawę i jest już trochę lepiej. Mam nadzieję, że moje maleństwo to zrozumie i wybaczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042884 przez Marysia87
Paula napewno zrozumie i wybaczy :) bo jak ty cierpisz to ono też. ..wiec czasem lepiej sobie pomóc niz się niepotrzebnie męczyć. Mam nadzieje ze praca cie pochłonęła i ból głowy przeszedł!!! A przy okazji wizyty poproś lekarza o coś na wszelki wypadek na ból głowy. .. bo ja też słyszałam o tych proszkach rozpuszczalanych ale one są na receptę.

Dostałam w prezencie dzienniczek ciąży który promuje sie na tej stronie z firmy brioko... nigdy nie pisałam pamiętników ale hmmm może zacznę gdybym miała takie cosik w pierwszej ciąży mogłabym podpatrzec co kiedy i jak u mnie było a tak tylko wspomnienia :laugh:

Ehh chce juz weekend. .. mam nadzieje ze ładna pogoda się utrzyma i trochę skorzystamy z mężem z ostatnich ładnych słonecznych dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042885 przez Paula1704
Marysia fajny ten dzienniczek? Warty zakupu? Bo też je kiedyś oglądałam i się zastanawiałam czy sobie nie kupić.
A może inne dziewczyny miały jakieś inne dzienniczki i mogą polecić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042911 przez Marysia87
Paula moim zdaniem fajny. Większość to miejsce na twoje zapiski ale jest parę stron które tylko uzupełniasz. Dla mnie dużym plusem jest rozmiar- połowa zwykłego zeszytu :)

Moja Mała juz spi... mam czas dla siebie i dobrze bo musze odpoczac bo boli mnie dziś brzuch... ale sprzątalam całe mieszkań wiec pewnie dlatego.

Milego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042915 przez Mala_ewa
Hej Dziewczyny!

U mnie termin na 27 kwietnia ;) Super wrażenia zobaczyć małego człowieczka na usg ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl